Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ślężańskie Miody

Ślężańskie Miody

Sobótka

Mam na imię Daniel i jestem pszczelarzem. Prowadzę stronę internetową Ślężańskie Miody, poświęconą pszczołom ich fascynującemu życiu. Moim celem jest stopniowe rozwijanie swojej pasieki przy jednoczesnym wsparciu pozostałych pszczelarzy oraz promocja ochrony świata zapylaczy poprzez edukację w przedszkolach, szkołach i różnego rodzaju festynach o tematyce pszczelarskiej. Pomożesz mi chronić świat zapylaczy?

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4790 PLN z 10000 PLN

59 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

47%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.04.2017.

Bzykająca przyczepka - edukuje 2.0

Mamy Mecenasa projektu!

Dodano 30.03.2017, godz. 21:37

Dziś wieczorem z wielką ochotą i mega dumą przedstawiamy wam Mecenasa naszego projektu, na Polak Potrafi. Kim jest Mecenas? Dodaje naszemu projektowi wiarygodności i wspiera nas w naszych działaniach!

https://polakpotrafi.pl/pro…/bzykajaca-przyczepka-edukuje-20

Przedstawiamy wam niezwykłą osobę, której Motto - "Zawsze i wszędzie możesz wszystko" sprawiło, że Ślężańskie Miody są dokładnie w tym miejscu gdzie powinny być. Niesamowita osobowość i założyciel MentalWay. Drodzy fani naszym Mecenasem po raz trzeci jest, Michał Wawrzyniak, sponsor naszego pierwszego projektu i wzór do naśladowania. Jego projekt Hejtoholik uzyskał mega wynik w zbiórce crowdfoundingowej w wysokości ponad 600 tysięcy złotych!. Zachęcamy was do zapoznania się z super materiałami szkoleniowymi od MentalWay.

Aha i jeszcze jedno koniecznie przeczytajcie książkę "Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem". Jest fantastyczna!

http://sklep.mentalway.pl/…/1165-ksiazka-nie-interesuje-mni…
http://mentalway.pl/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.04.2017 19:07