Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Butterfly Trajectory

Butterfly Trajectory

Poznań

Jesteśmy kwartetem z Poznania łączącym metal progresywny z post-rockiem i post-metalem. Gramy muzę dla fanów Opeth, Isis, The Ocean, Blindead, Tool itp.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5895 PLN z 5000 PLN

98 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.04.2014.

Album Butterfly Trajectory

O projekcie

Jesteśmy progmetalowym kwartetem z Poznania. W 2011 roku wrzuciliśmy do sieci Ep/Demo, które mocno zaznaczyło pozycję zespołu na post-metalowej scenie muzycznej w Polsce. Bardzo dobrze recenzowany materiał pozwolił nam rozpocząć koncertowanie i dzielić scenę m.in. z Tides From Nebula, Blindead, Obscure Sphinx i Crippled Black Phoenix.

fot. Damian Czesnakowski

W 2013 wydaliśmy własnym nakładem Epkę "Astray" ukazującą bardziej progresywne oblicze zespołu. Zaraz po tym zagraliśmy naszą pierwszą trasę koncertową zahaczającą o największe polskie miasta.

fot. Michał Rejman

Teraz nadszedł czas na nagranie albumu długogrającego. Chcemy wydać w pełni profesjonalną i naturalnie brzmiącą płytę, jednak pociąga to za sobą spore koszty związane z nagraniem w profesjonalnym studio, stworzeniem grafiki na okładkę, wyprodukowaniem dużej liczby płyt itp. Dlatego zwracamy się z prośbą o wparcie do Was.

 

T-shirts

 

<em>Astray EP (2013)</em>
Astray EP (2013)

 

https://www.facebook.com/ButterflyTrajectory

http://butterflytrajectory.bandcamp.com

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.04.2014 18:06