Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

WarsawNightRacing

WarsawNightRacing

Warszawa, Polska

Społeczność która ma na celu zrzeszać miłośników mocnej dawki adrenaliny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3988 PLN z 200000 PLN

72 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 20.04.2018 22:10

Budowa Toru do driftu w okolicach Warszawy! WNRFAMILY

O projekcie

 

Budujemy obiekt dla zajawkowiczów oraz pasjonatów motoryzacji ! Wchodzimy w to sami, bez niezbędnych wspólników co niszczą to co piękne. 

Skoro nie można liczyć na nikogo to zbudujemy swoje miejsce sami ! 

Mamy miejsce w bliskiej okolicy Warszawy, 8ha. Potrzebujemy Waszego wsparcia aby wylać plac betonem o odpowiedniej mieszance wraz z utwardzaczami.

Teren ma powierzchnie około 8ha. Jest już częściowo utwardzona. W bliskiej okolicy nie ma żadnych domów ani osiedli, a także nie zapowiadają tu żadnych inwestycji więc będzie idealna miejscówka z dala od osób które nie rozumieją naszych potrzeb.

Nawierzchnia będzie idealna do treningów oraz pojeźdzawek. Wielkość placu będzie umożliwiała dowolną jego konfiguracje oraz zmiany trasy. 

Większa część zebranych funduszy zostaje przekazane na nawierzchnie (175 tyś zł), za pozostałe 25 tysięcy planujemy zakup wszelkich nie zbędnych rzeczy które pomogą w funkcjonowaniu placu na przykład: farby,pachołki,bandy,taśmy,oświetlenie itd. 

 

Tak jak wiecie mieliśmy już swoje miejsce... Zobaczcie co z nim się stało:

 

Liczymy na Wasze wsparcie, jesteśmy jedną z największych rodzin motoryzacyjnych w Polsce ! 

Stworzenie podobnego miejsca znacznie poprawi sytuację panującą na Warszawskich oraz okolicznych drogach, umożliwi szkolenia dla młodych kierowców oraz poprawi bezpieczeństwo na drodze publicznej.

Przewidujemy liczne szkolenia dla młodocianych kierowców zupełnie za darmo :) A dla czynnych zawodników drifterskich oraz rajdowych umożliwi realizacje treningów na wysokim poziomie, co poskutkuje wieloma podiumami w motorsporcie ! 

Wspólnymi siłami zbudujemy takie miejsce dla siebie ! Potrzebujemy tylko odrobinę Waszego finansowego wsparcia na wylanie placu. 

A tutaj zobaczysz jak się bawiliśmy na Torze Żerań ! 

 

 

Jeżeli nie masz możliwości wsparcia nas finansowo! Wystarczy że udostępnisz powyższą zbiórkę ! Pomoże nam to dotrzeć do większej ilości odbiorców i to może właśnie któryś z Twoich znajomych wesprze nas ! 

 

Chcemy wystartować jak najszybciej i jeszcze w tym sezonie ! A więc im szybciej zbierzemy fundusze tym szybciej zabierzemy się do przygotowania placu ! 
 

Realizować to będzie ekipa WNRFAMILY.

Nagrody jakie dla Was przedstawiamy są bardzo atrakcyjne, poniżej znajdziecie realne zdjęcia ich oraz opisy:

 

 

Karnet upoważnia do nielimitowanych wjazdów od poniedziałku do niedzieni w godzinach 9-21, upoważnia do 3h jazd po placu jednorazowo z możliwością przedłużenia, z zastrzeżeniem braku możliwości wjazdu pod warunkiem zajętości obiektu.

 

Odnośnie biletów,naklejek,breloczków i karnetów wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni jak osiągnięty zostanie próg 100% zbiórki. 

DriftTaxi: Przejazd na prawym bądź lewym fotelu pasażera w jednym z dostępnych driftowozów.

 

 W sprawach karnetów oraz banerów reklamowych a także propozycji sponsorskich prosimy zapytania kierować na mail: warsawnightracing@gmail.com