Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Statek Kultury

Statek Kultury

Poznań, Polska

Fundacja Statek Kultury to następstwo projektu Laboratorium Rejs (laboratorium-rejs.pl), czyli cyklicznego projektu edukacyjno – artystycznego realizowanego już od 4 lat przez Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych KOD_KROWA na statkach rzecznych (kodkrowa.org).
Stowarzyszenie i Fundacja to barwna mozaika profesjonalistów: są wśród nas, m.in. graficy, animatorzy, filmowcy i inni nagradzani oraz doceniani artyści, ale także osoby ze świata prawa czy PR-u. Łączy nas jedno - uważamy, że ZAWSZE można więcej i że WARTO więcej. Dlatego założyliśmy Fundację, dzięki której powstanie Statek Kultury - pierwsze mobilne centrum edukacji i sztuki na wodzie, które dzięki swojej niezależności trafi do wszystkich nadrzecznych miast i miejscowości. Pomóż nam zrealizować nasze marzenie! www.statekkultury.org

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14504 PLN z 100000 PLN

177 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2016.

Budujemy Statek Kultury!

Pierwsza dycha za nami!

Dodano 04.11.2016, godz. 10:20

Cześć!
Dziękujemy, że dzięki Wam przekroczyliśmy pierwsze dziesięć tysięcy. Walczymy dalej, byle do pierwszego progu ;). Głęboko wierzymy, że uda nam się spełnić nasz cel.
W ramach wdzięczności pokazujemy Wam jako pierwszym niepublikowany jeszcze na naszym FB materiał:
https://www.youtube.com/watch?v=6lLZS7y3Uw8
Jeden z naszych ambasadorów udzielił nam wywiadu. Warto obejrzeć bo fajne chłopaki.
Dziękujemy za pomoc!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.12.2016 19:07