Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Strefa WolnoSłowa

Strefa WolnoSłowa

Warszawa

STREFA WOLNOSŁOWA powstała z inicjatywy osób zajmujących się teatrem, literaturą, fotografią, organizacją działań animacyjnych, inicjatyw kulturalnych i artystycznych, pisaniem o teatrze, filmie, podróżach.

Mamy na celu organizację działań artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych nastawionych na dialog międzykulturowy i międzypokoleniowy. Interesują nas inicjatywy na granicy sztuki i interwencji społecznej, poruszające aktualne problemy w Polsce, Europie i na świecie, działania artystyczne angażujące osoby z różnych grup społecznych, umożliwiające spotkanie poprzez sztukę, promujące czynną postawę wobec rzeczywistości społecznej.

Poprzez artystyczne projekty międzynarodowe, działania interdyscyplinarne oraz inicjatywy angażujące uchodźców i imigrantów mieszkających na terytorium Polski działamy na rzecz dialogu międzykulturowego, integracji europejskiej i praw człowieka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9000 PLN z 6000 PLN

68 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

150%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.01.2015.

Zbieramy na remont DOMu!

Dodano: 16.01.2015, 0:23
aga2021
aga2021
Bardzo dobra fundacja, przede wszystkim potrzebna w naszym kraju. Nie wiele jest takich fundacji, dlatego na pewno warto pomagać. http://agencjainfernal.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.01.2015 15:03