Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

totalcarrescue

totalcarrescue

Nowy Sącz, Polska

Jesteśmy grupą studentów pochodzących z Nowego Sącza i okolic. Projekt Total Car Rescue, który realizujemy od maja 2014. roku, to nasza próba rozwiązania problemu zaśnięcia za kierownicą. Od początków istnienia projektu rozwijamy go indywidualnie, a wszelkie koszty pokrywamy z własnych kieszeni lub funduszy uzyskanych od sponsorów.
W trakcie prac nad TCR-em usłyszeliśmy liczne słowa uznania w całej Polsce, a w tym momencie przygotowujemy się do reprezentowania naszego kraju w Belgii podczas targów wynalazczości Brussels INNOVA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2549 PLN z 2500 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.10.2016.

Udział projektu naukowego TCR w Brussels INNOVA 2016

RSS

Finalizacja kampanii Dodano 07.02.2017, godz. 16:35

Szanowni Państwo, właśnie zakończyliśmy sesję egzaminacyjną i planujemy, aby wszystkie nagrody znalazły się w rękach naszych wspierających jeszcze w tym tygodniu, proszę zatem z niecierpliwością oczekiwać nadchodzących paczek :)

Wysyłka nagród Dodano 01.01.2017, godz. 21:08

Szanowni państwo, część nagród została już wysłana. Osoby, które nie otrzymały swojej nagrody proszone są o uzbrojenie się w cierpliwość, ze względu na problemy z wykonaniem materiałów poligraficznych. O kolejnych wysyłkach będziemy informować państwa na bieżąco.

Po Konkursie Dodano 23.11.2016, godz. 21:57

Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Niedawno wróciliśmy z targów Brussels Innova, gdzie zdobyliśmy ZŁOTY MEDAL ! Tym samym poraz kolejny dziękujemy za udzielone wsparcie i zabieramy się do przygotowania nagród dla Państwa !
Dodano: 23.11.2016, 22:29
  niebieska48
niebieska48
Brawo!! Jesteście wielcy! :-D

Udana kampania! Dodano 04.10.2016, godz. 22:44

W dniu dzisiejszym, około godzinę temu, nasza kampania crowdfundingowa uzyskała wymaganą kwotę finansowania. Chcielibyśmy w tym miejscu gorąco i serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli w niej udział: zarówno bezpośrednim Wspierającym, jak i wszystkim tym, którzy poświęcili swój czas na udostępnianie informacji na temat naszej akcji w wielu regionach Internetu. Bez Waszego udziału ten rezultat nie byłby możliwy.
Naturalnie będziemy nadal w kontakcie - wszakże wspierając projekt stajecie się jego częścią, a teraz dopiero naszą inicjatywa rozpocznie się na dobre.

Jest jeszcze trochę czasu - wszelkie dodatkowe środki uzyskane w niniejszej kampanii będą wykorzystane w celu rozwinięcia naszego urządzenia. Celem jest doprowadzenie do jego wejścia na rynek w roku 2017.

Serdecznie dziękujemy!

Konkurs - aktualizacja Dodano 19.09.2016, godz. 23:05

Chcielibyśmy wszystkim przypomnieć, że wsparcie naszej kampanii kwotą co najmniej 5 PLN do czwartku (22. września) włącznie będzie skutkować nie tylko uzyskaniem wybranej nagrody, ale również wzięciem udziału w konkursie, w którym wylosowany laureat otrzyma dodatkowo belgijską czekoladę (masa w okolicy 75 g) oraz kilka pamiątek związanych zarówno z naszym projektem jak i Brukselą.
Jak wspomnieliśmy, akt losowania zwycięscy nie będzie w naszych rękach. Jeśli ekipa PolakPotrafi wyrazi zgodę, to poprosimy ich o wyłonienie laureata i poinformowanie o tym fakcie w komentarzu na naszej witrynie. Wszystko to w celu zapewnienia uczciwości i transparentności konkursu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Wspierającym za udział w rozwoju naszej idei.

Szczegóły konkursu Dodano 08.09.2016, godz. 18:44

Regulamin konkursu:
1. Wpłata co najmniej 5 PLN na dowolną nagrodę w naszej kampanii.
2. Wsparcie projektu w dniach 8. - 22. września włącznie.
3. Co najmniej 5 uczestników konkursu.

W celu zapewnienia uczciwości losowania postaramy się je zlecić komuś niezależnemu od nas. Wszelkie szczegóły będziemy tutaj dostępniać wkrótce.

Uwaga konkurs! Dodano 08.09.2016, godz. 18:30

Wszyscy Wspierający, którzy w dniach 8. - 22. września dokonają wpłaty co najmniej 5 PLN na naszą kampanię biorą udział w konkursie z nagrodami!

Wśród nich zostanie rozlosowana następująca nagroda:

Kupiona w Belgii oryginalna belgijska czekolada (masa w okolicy 75g), pamiątki z Brukseli i zestaw kilku gadżetów związanych z naszym projektem.

Regulamin konkursu:
1. Wpłata co najmniej 5 PLN na dowolną nagrodę w naszej kampanii.
2. Wsparcie projektu w dniach 8. - 22. września włącznie.
3. Co najmniej 5 uczestników konkursu.

Losowanie nagrody będzie uwiecznione na materiale filmowym.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą kampanią i zachęcamy do udziału w konkursie!

Nowy miesiąc - nowe koncepcje Dodano 31.08.2016, godz. 22:55

Rozpoczyna się wrzesień - jest to idealny moment do wzbogacenia naszego projektu o nowe nagrody. Kierowani współczesnym trybem życia doszliśmy do wniosku, że dla wielu z Państwa interesujące mogą okazać się nasze najnowsze propozycje:
Autorskie tapety na komputer i telefon - swoim motywem nawiązujące do naszego projektu.
Wygaszacz ekranu inspirowany projektem.
Własnoręcznie skomponowany i nagrany dzwonek na telefon.
Nagrody będą dystrybuowane za pośrednictwem maila, naturalnie wraz z nimi wyślemy w treści wiadomości imienne podziękowania za udzielone wsparcie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotąd zaangażowali się w nasz projekt. Sporo jeszcze nam brakuje, więc nadal liczymy na wsparcie i udostępnianie informacji na temat naszej kampanii.
Dziękujemy!

Nowe "słodkie" nagrody! Dodano 27.08.2016, godz. 17:15

Dziś podjęliśmy decyzję o dodaniu nowych nagród do naszego projektu - tradycyjnej belgijskiej czekolady prosto z Brukseli. Do wyboru są dwa warianty: mniejsza ilość, czyli około 75g oraz większa - ponad 375g.
W każdym z nich czekolada będzie wysłana po powrocie do Polski przesyłką kurierską - wewnątrz paczki znajdzie się ona w oryginalnym opakowaniu. W zależności od woli Wspierającego możemy nabyć i wysłać konkretny rodzaj czekolady ( na przykład praliny lub trufle). Do nagrody naturalnie dołączamy imienne podziękowania za wsparcie.

Nowa nagroda Dodano 21.08.2016, godz. 22:02

W dniu dzisiejszym nasz projekt został wzbogacony o nową nagrodę - kartkę pocztową wysłaną z Belgii w trakcie trwania Brussels INNOVA.
Korzystając z okazji chcielibyśmy najmocniej podziękować wszystkim, którzy dotychczas nas wsparli - dzięki Wam uczyniliśmy pierwsze kroki do sukcesu. Gorąco zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań za pośrednictwem maili lub wiadomości na Facebooku.
Dziękujemy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.10.2016 15:03