Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Zubek - TwinCaps

Marta Zubek - TwinCaps

Wrocław

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 300000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.09.2019.

Brelok NFC - 2 przykrywki do napojów puszkowych

O projekcie

Zbieramy na produkcję przykrywek do napojów puszkowych w formie breloka do kluczy. Przykrywki chronią napój przed owadami (np. osami - szczególnie ważne dla osób uczulonych), brudem (np. piaskiem, kurzem), nadmiernym odgazowaniem oraz przypadkowym rozlaniem.
Przykrywka dodatkowo jest otwieraczem do puszek oraz może wywołać dowolne działanie w smartfonie!

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym brelokiem TwinCapsNOWOŚCIĄ NA RYNKU!

Z pewnością nieraz spotkaliście się z problemem otwartego napoju w puszce, w którym po pewnym czasie dochodzi do odgazowania oraz zachodzi obawa, że do otwartej puszki dostała się osa lub inne owady, a na dodatek niestabilną w swojej budowie puszkę łatwo niechcący przewrócić i rozlać jej zawartość w samochodzie lub na ważne dokumenty. Ponadto otwieranie metalowej zawleczki często skutkuje uszkodzeniem paznokci lub wręcz skaleczeniem palców. Odpowiedzią na wszystkie powyższe kłopoty jest brelok TwinCaps, który:

  • składa się z dwóch przykrywek do puszek o pojemności 250, 330 i 500 mlBrelok TwinCaps NFC
  • posiada zaczep ułatwiający otwieranie puszki
  • stanowi dwustronną powierzchnię reklamową dla firmy lub produktu

Ale to nie wszystko! W przykrywce możemy zainstalować chip NFC, umożliwiający otwarcie w każdym telefonie po zbliżeniu, dowolnej aplikacji, strony internetowej lub wykonanie innej czynności zaprogramowanej na życzenie końcowego odbiorcy!

TwinCaps jet autorskim projektem, chronionym patentem oraz wzorem przemysłowym zarejestrowanym w UE, dlatego jest dostępny jedynie u nas. Brelok został doceniony przez klientów oraz branżę reklamową zdobywając II nagrodę w kategorii Top Design oraz nagrodę publiczności na targach Gifts Exclusive. TwinCaps był również prezentowany w TVN Turbo w programie „Nowy Gadżet” Kuby Klawitera.

Przykrywki na puszkiZachęcamy do wsparcia projektu - posiadamy już formę wtryskową, więc możemy realizować małe zamówienia, jednak widząc zainteresowanie produktem na rynku, widzimy dużą potrzebę zwiększenia naszych możliwości produkcyjnych oraz informacyjnych/marketingowych, aby dotrzeć do wielu odbiorców. Wierzymy, że docenicie zarówno pomysł, jak i możliwość zaprezentowania np. swojej firmy lub produktu w oryginalny, innowacyjny, a zarazem praktyczny sposób.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wyprodukowanie większej i ulepszonej formy wtryskowej oraz częściowo na działania marketingowe, mające na celu rozpowszechnienie produktu. Chcemy dotrzeć do osób, które:

  • chcą chronić napoje przed owadami np. ze względu na uczulenie na ukąszenia os
  • chcą zabezpieczyć napoje przed brudem np. piaskiem na plaży
  • chcą zabezpieczyć się przed zalaniem np. wnętrza samochodu przez dzieci
  • chcą łatwo otwierać puszki bez ryzyka uszkodzenia paznokci
  • chcą zareklamować swoją firmę lub produkty w innowacyjny i praktyczny sposób
  • chcą za pomocą chipa NFC wywołać różne czynności ułatwiające życie cool

Serdecznie zapraszamy!

Marta Zubek & Halina Bardzińska

tel. do nas: 603 075 878 & 693 289 378

 

CECHY PRODUKTOWE

Przykrywki TWIN Caps służą do przykrycia puszek z napojami - dwie sztuki w jednym breloku, gdzie mniejsza pasuje do puszek 250ml - z takimi napojami jak energetyki, oranżady, soki i inne w podobnych puszkach, a większa pasuje do puszek 0,33 np. cola oraz 0,5 l z piwem itp. Obie przykrywki można łatwo odczepić od karabińczyka oraz po użyciu przyczepić, by znów stosować jako brelok.

Przykrywki - Tworzywo Polipropylen Moplen HP648T dopuszczony do kontaktu z żywnością
Żywica epoksydowa
Papier kreda 170g nadruk offset full kolor
Karabińczyk metalowy chromowany
Kolory: czerwony, zielony, biały, czarny, niebieski, żółty, oraz PANTONE do wyboru od 5000 szt.

 />

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 21.09.2019 22:10