Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Grzywacz

Daniel Grzywacz

Starogard Gdański

Jestem wizjonerem, wynalazcą oraz przedsiębiorcą. Lubie pomagać ludziom i rozwiązywać ich problemy. Cieszę się każdym dniem. Mam ambitne cele i dzień po dniu wytrwale realizuje swój plan.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

789 PLN z 90000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2019.

Boxipal odbierze/wyśle paczki gdy nie ma Cie w domu

O projekcie

Dynamiczny tryb życia zmusza nas do czestego przebywania poza domem, zaś rozwój technoligi sprawia że możemy robić zakupy online za pomocą jednego klikniecia. Ale problem pojawia się jak odebrać nasze zakupy? Prosić sąsiadów, umawiać się na wieczorny odbiór, wyczekiwać godzinami w domu na kuriera czy biegać z awizo? 

Postanowiłem dać temu kres!!

I tak powstał projekt BoxiPal.

Boxipal odbierze i wyśle Twoją paczkę nawet gdy nie ma cie w domu. Teraz to paczka czeka na Ciebie w domu, a nie Ty na paczkę.

Boxipal to nowoczesny sposób nadawania i odbierania paczek od kuriera.

 

 Zapoznaj się z informacjami poniżej i wesprzyj ten projekt.

 

 

Celem akcji jest pokrycie kosztów zamówienia i wyprodukowania partii skrzynek BoxiPal oraz pokrycie kosztów związanych z rozwojem produktu.

Co mamy zrobione:

- wykonany innowacyjny system it do zarzadzania kodami oraz przesyłkami

- strona www.BoxiPal.com wraz ze sklepem online

- aplikacja BoxiPal

- zaprojektowany od podstaw i wyprodukowany innowacyjny zemek elektroniczny do otwierania skrznki BoxiPal

- zaprojektowana i wykonana metalowa obudowa BoxiPal

Jak widać wykonaliśmy sporo pracy, wydaliśmy dużo pieniędzy i poświęciliśmy 15 miesięcy na zrobienie powyższego.

Ale żeby wykonać poniższe to potrzebujemy waszego wsparcia.

Co zrobimy dzięki waszemu wsparciu:

- zlecone zostanie wyprodukowanie pierwszej partii skrzynek BoxiPal

- zintegrujemy się z innymi firmami kurierskimi. Zaufało nam już DPD

- zostanie zlecone zaprojektowanie i wyprodukowanie innych rozmiarów skrzynek BoxiPal

- zlecimy rozbudowę i udoskonalanie zamka o dodatkowe funkcje. Między innymi o zasilanie solarne tak by na jednych bateriach mógł działać długie lata. Przez to stanie się bardziej przyjazny środowisku

- zatowarujemy nasz sklep online

 

 

 

WAŻNE!!  Chociaż niektóre komponenty do naszej skrzynki Boxipal musimy sprowadzać z zagranicy to cały proces produkcji, montażu, pakowania, wysyłki naszych skrzynek realizowany jest w Polsce. Jeśli nas wspierasz to dajesz prace bardzo wielu osobom.

 

 

 

 

Skrzynka BoxiPal bezpieczna metalowa obudowa, z innowacyjnym zamkiem elektronicznym. Zamek jest zasilany bateriami paluszkami. Wymiary skrzynki to 50x40x30 cm. Skrzynka nie wymaga przyłacza żadnych kabli, Wi-Fi czy innych mediów. Wystarczy ją zamocować zgodnie z instrukcją obsługi i cieszyć się zakupami. Skrzynka BoxiPal jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne. Deszcz, słońce, mróz to nie problem.

Choć głownym przeznaczeniem skrzynki Boxipal jest odbieranie i wysyłanie paczek to jej możliwości zastosowania są nieograniczone. Śledząc codziennie nasze aktualizacje dowiesz się jak jeszcze możesz wykorzystać BoxiPal

 

 

 

Na stronie www.boxipal.com możesz w łatwy sposób zarzadzać swoimi paczkami. Możesz generować jednorazowe kody dostępu do skrzynki Boxipal.

Generować i drukować listy przewozowe. Strona jest zintergowana z firmami kurierskimi oraz ma dodane bezpieczne płatnosci online.

Wejdź i sprawdż jakie to proste.

Na stronie jest również sklep online. Na bierząco bądziemy wstawiać ciekawe produkty do naszego sklepu.

 

 

 

Daniel Grzywacz

Wizjoner, wynalazca i przedsiębiorca w jednym. Wyłapuje problemy z którymi przychodzi mi się mierzyć na codzień, patrzę czy ten sam problem mają inni, jeśli tak to myślę jak rozwiazać  taki problem i działam. Wymyślenie czegoś nie jest zbyt trudne. Trudniejsza jest realizacja. Ale im więcej wysiłku trzeba włożyć w realizację tm większa satysfakcja!

Chociaż czesto mówię/piszę w osobie pojedyńczej to nad całym porojektem pracuje sporo ludzi, którym z tego miejsca dziękuję za pomoc!

 

 

 

Wesprzyj ten projekt finansowo. 

Wesprzyj projekt kwotą 399 zł i stań się jednym z pierwszych posiadaczy skrzynki BoxiPal.

Bez Twojego wsparcia bedzie nam ciężko się dalej rozwijać. Udostępnij link do tego projektu na swoim facebooku. Powiedź znajomym o naszym projekcie i naszej skrzynce BoxiPal. Będą Ci za to wdzięczni. Być może od dawna szukali takiego rozwiązania.

Udowodnijmy że Polak Potrafi!!

 

 

Dla wspierających są przygotowane świetne nagrody.

Jeśli chcesz inną nagrodę lub inną kombinację nagród skontaktuj się z nami przez e-mail: boxipa@wp.pl

Wysyłkę niektórych nagród bedziemy mogli realizować bezpośrednio po zakończeniu projektu zaś wysyłkę takich nagród jak skrzynka BoxiPal bedziemy realizować jak zostaną wyprodukowane lecz nie później niż 60 dni po zakończeniu projektu.

Kontakt:

boxipal@wp.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.10.2019 22:10