Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

MarekAndrzejŻarecki

MarekAndrzejŻarecki

Warszawa

Istota Światła jak każdy człowiek , Promotor Boskich Wzorców w życiu :)
https://www.facebook.com/marek.zarecki.1
Tu znajdziesz informację o Boskich Wzorcach http://forum.wolnaplaneta.org/index.php
http://forum.wolnaplaneta.org/#
Mieszkam Warszawa/ Tomaszów Mazowiecki
http://boskie-wzorce.blogspot.com/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

50 PLN z 22200 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2013.

Boskie Wzorce - fundament zdrowego człowieka

O projekcie

 kwiat życia

 Trafiłeś na te stronę nie przypadkowo ,proszę doczytaj do końca stronę . Ta informacja zmieni dotychczasowe Twoje życie na lepsze . Aby wszystko się sprawdziło ;chcesz być zdrowy, szczęśliwy, bogaty, mieć miłość swego życia i radość z każdej sekundy swego życia. To włącz się do projektu Boskiego Wzorca. To jest Fundament Zdrowego Człowieka. Wszystkiego dowiesz się na cyklu wykładów co trzeba zrobić, by to osiągnąć. Zapraszam serdecznie do wsparcia i realizacji projektu.

 Film reklamowy

 Film, który nagrałem jest prosty, bez wyszukiwania. Nie jestem specjalistą od nagrywania takich filmów. Liczy się człowiek. Najlepiej wypadam na żywo. Miałem ze sto prób nagrywania. W oczy świeciło mi światło lampy . Wybrałem najlepszą wersje bez gagów , gaf i innych błędów. Szczerość to podstawa każdego projektu. Pragnę podziękować mojemu tacie, który miał cierpliwość do nagrania filmu na telefon komórkowy. Dziękuję również mojej mamie za wsparcie projektu.

 Boskie Wzorce są fundamentem zdrowego człowieka. Promocja Boskich Wzorców jest to pomysł dla każdej Istoty światła, która chce zmienić coś w sobie , w swoim otoczeniu i wszędzie tam, gdzie spotyka ludzi. Wśród przykładów Boskich Wzorców mogę wymienić :
zasiewanie pięknych słów w otoczeniu tj. Proszę, Dziękuję ,Kocham , Wybaczam , Raduje się;
promocja zdrowego wegetariańskiego lub wegańskiego odżywiania ;
słuchanie muzyki klasycznej ;
tworzenie artystyczne według świętej geometrii;
współpraca z naturą;
hodowla zdrowych roślin , dla zdrowia;
opowiadanie o Aniołach, Wniebowstąpionych Mistrzach ,Bogu;
harmoniczny wystrój mieszkania;
Błogosławienie ludzi , ziemi i wszystkich istot;
bycie przykładem dla innych ludzi.
Te i wiele innych Boskich Wzorców przyczyniają się do zmiany naszej Ziemi w raj. Wszyscy razem promujmy ten pomysł w naszym otoczeniu. :)

 Cel projektu

 Celem projektu jest zorganizowanie cyklu wykładów.

 Pragnę Stworzyć cykl wykładów tematycznych Zdrowie , Szczęście , Bogactwo, Radość ,Miłość.

 Wykłady będą zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Wszystko co powiem i pokażę będzie możliwe do zastosowania w 100% w praktyce. Podczas wykładów będą wyświetlane obrazy ,teksty , dźwięki – wszystko to, co ułatwi naukę i poznanie Boskich Wzorców. Każdy wykład będzie dynamiczny, to znaczy co jakiś czas będą przedstawiane różne ćwiczenia, które zwiększą świadomość każdego z was, przyśpieszą myśli , obudzą moc Jam Jest. Każde z tych działań ułatwi przyswojenie i stosowanie Boskich Wzorców w naszym Życiu.

 Niezależnie gdzie pracujesz , ile masz lat , jakie masz poglądy ,nie ważne w co wierzysz - te wykłady są dla Ciebie mieszkańca Planety Ziemia. A teraz poproszę Cię o odpowiedź czy jesteś mieszkańcem Planety Ziemia? TAK - to wesprzyj projekt i przyjdź na wykłady. Razem Stwórzmy Świat jakiego pragniemy.

 Przeznaczenie pieniędzy:

Zorganizowanie wykładów :

 materiały dydaktyczne – ok. 2000 zł laptop -ok. 2500 złrzutnik – ok.1500 zł transport –ok. 3000 zł nocleg –ok. 3000 zł wynajem sali ok. 3200 zł inne wydatki – ok. 7000 zł (w tym zawarta jest między innymi prowizja polakpotrafi - 8% z całej kwoty)

 Docelowo planuję do 20 wykładów w miesiącu. W pierwszych miesiącach będzie tych wykładów mniej. Pieniądze te są rodzajem startera i starczą na 2 miesiące w 100% , optymistycznie licząc na 3 miesiące.

 Na wykładach poznają Państwo takie informacje jak 33 prawa uniwersalne, dar serc , dziesięcina, zdrowa żywność , ubranie , dom , uprawa roślin , opieka nad zwierzętami, szacunek do życia, Święta Geometria ,ekonomia , muzyka , sztuka, otoczenie bliższe i dalsze, harmonijne stosunki międzyludzkie, duchowość. Te i wiele innych zagadnień będą poruszone w oparciu o Boskie Wzorce.

 Nagrody

 Istota Światła, która wpłaci sumę równą 4900zł dostanie możliwość reklamy swojej firmy na wykładach.

 Prezent książka niespodzianka. Jest to e-książka mojego autorstwa opisująca Boskie Wzorce.

 Jest to projekt społeczny ,który zamierzam rozwinąć w Powszechną Edukację uczoną na każdej uczelni , szkole ,szkoleniach pracowniczych i wszędzie w całej Polsce.

 Anielskie skrzydła niosą wizję w stan realizacji. Uśmiech , dobre słowo , czasem piękna róża, to początek działania w dobrym kierunku. Wspólnie zbudujmy lepszy świat, którego wizja już istnieje w nas.

 Teraz przystąpcie do działania i wesprzyjcie projekt Boskich Wzorców.

 Sala Wykładowa

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.06.2013 00:12