Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Boski Fest

Boski Fest

Bydgoszcz

Boski Fest to inicjatywa, która powstała 9 lata temu w głowach trójki przyjaciół. Na początku były to po prostu Boskie Urodziny - czyli nasza impreza urodzinowa w nieco większej wersji. Od 6 lat z powodu wzrostu zainteresowania i natłoku pomysłów zmieniliśmy ich formułę i nazwę na Boski Fest. Dziś nad festiwalem przez cały rok pracuje 9 osób, a wszystkich pomagających nie jesteśmy w stanie zliczyć :) Dodatkowo, zapraszamy artystów, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy, a oprócz muzyki oferujemy również ekologiczne warsztaty DIY czy panel dyskusyjny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16730 PLN z 15000 PLN

413 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

111%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.06.2017.

Boski Fest 2017

RSS

Boski Fest 2018 Dodano 11.06.2018, godz. 17:31

Hej Załoga!

Kilka dni temu po raz piąty wystartowaliśmy z naszą kampanią na Polak Potrafi, gdzie do zgarnięcia są wlotki na Boski Fest 2018, który odbędzie się w dniach 5-8 lipca, ponownie zawitamy w tym samym cudownym miejscu czyli w Ośrodku w Janowie :)

Link do projektu:

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2018

 

W tym roku nieco zmieniliśmy założenie dotyczące wejściówek na festiwal więc zapoznajcie się koniecznie z nowościami i jeśli byliście z nami w zeszłym roku to pewnie nie trzeba was więcej namawiać to wsparcia naszego projektu i dołożenia swojej cegiełki do organizacji naszego wydarzenia :)

Dzięki że byliście, dzięki że jesteście i mamy nadzieję zobaczyć się już za niecały miesiąc w Bydgoszczy! :)

Pjona!

 

Dziękujemy! Dodano 25.06.2017, godz. 19:19

Udało się! Chcielibyśmy bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy dorzucili swoja cegiełkę i wsparli nasz projekt! :) 

Dziękujemy wpłacającym za powierzenie nam swoich pieniędzy i zaufanie, którym nas obdarzyliście obiecujemy, że przygotujemy dla was coś naprawdę niezapomnianego :)

Dziękujemy sponsorom, za wszystkie cudowne nagrody podarowane nam na rzecz naszej kampanii. Tych co są z nami od lat, jak i tych, którzy dołączyli do naszej Boskiej rodziny w tym roku, często sami wychodząc z propozycjami :)

Dziękujemy też naszym znajomym i rodzinom za ogromne wsparcie przy szerzeniu wieści o naszej zbiórce i samym festiwalu. No i za to, że pomimo co rocznego zalewu facebooka postami odnośnie naszej kampanii dalej są naszymi znajomymi <3

Jest nam niezmiernie milo, że tylu ludzi tak mocno zaangażowało się w nakręcanie naszej kampanii, dzięki której spokojniejsi o jedną rzecz możemy skupić się na dalszym ogarnianiu Boskich spraw.

Pracy jeszcze sporo, a już na początku lipca pakujemy się i jedziemy do ośrodka zacząć przygotowywać naszą Boską infrastrukturę i teren pod festiwal :)

Do zobaczenia na miejscu!

Boski Kolektyw

Do celu co raz bliżej! Dodano 21.06.2017, godz. 22:07

Cześć!
Dobiliśmy dziś do 60% naszego projektu i pobiliśmy dzienny rekord wpłat na tegoroczna edycje Boskiego, a to jeszcze nie koniec!
Nie możemy jednak spoczywać na laurach i jeśli utrzymamy obecne tempo, na pewno uda nam się uzbierać wymagana kwotę  
Jesteśmy super wdzięczni za zaufanie i wsparcie, jesteście niesamowici!
Dziękujemy wam bardzo za mobilizacje i udzielanie się na facebooku, bez was nigdy nie zaszlibyśmy tak daleko! Udostępniajcie, podsyłajcie znajomym i dociągnijmy tą kampanię do końca!
Pjona!

Na finiszu Dodano 20.06.2017, godz. 11:39

Siemanko!
Jak co roku ostatnie dni naszego projektu przybierają na intensywności, ale do celu jeszcze daleko. W zeszłym roku podczas ostatnich 5 dni zbiorki zebraliśmy razem 9 tys. zł i wierzymy, że w tym roku będzie podobnie :)
POMAGANIE JEST FAJNE
Gorąca prośba do wszystkich dobrych dusz, które już wsparły nasz projekt i podobnie jak my nie mogą się już doczekać Boskiego.
Podeślijcie link babci, tacie, sąsiadce i znajomym - wszystkich których chcielibyście zabrać ze sobą na Boski, a jeszcze nie dokonali wpłaty lub zwyczajnie będą chcieli wesprzec naszą sprawę!
CO JAK SIE NIE UDA?
W przypadku nie uzbierania wystarczajacej kwoty, wszystkie wpłacone dotychczas środki wrócą z powrotem do was i będziemy zmuszeni odejść od naszej wieloletniej idei "Dajesz ile czujesz", co będzie się wiązać z impreza biletowana, gdzie karnet kosztować będzie 60 zł na bramce, a tego nie chcemy. I tak. Wszystkie nagrody też przepadną!
My odrzucamy ta możliwość, bo wiemy, że razem damy rade dociągnąć nasz projekt do końca!
BONUSIKI i KONKURSIK
A żeby dodatkowo was zachęcić, do każdej nowej wpłaty serwujemy wam zimne piwko na festiwalu w ramach podziękowań oraz przypominamy o !!konkursie!!, który wystartował na Facebooku, gdzie do wygrania 4 podwójne wejściówki do Teatru Polskiego w Bydgoszczy!
Pjona!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.06.2017 22:10