Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Boski Fest

Boski Fest

Bydgoszcz

Boski Fest to inicjatywa, która powstała 9 lata temu w głowach trójki przyjaciół. Na początku były to po prostu Boskie Urodziny - czyli nasza impreza urodzinowa w nieco większej wersji. Od 6 lat z powodu wzrostu zainteresowania i natłoku pomysłów zmieniliśmy ich formułę i nazwę na Boski Fest. Dziś nad festiwalem przez cały rok pracuje 9 osób, a wszystkich pomagających nie jesteśmy w stanie zliczyć :) Dodatkowo, zapraszamy artystów, o których wcześniej nawet nie marzyliśmy, a oprócz muzyki oferujemy również ekologiczne warsztaty DIY czy panel dyskusyjny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15330 PLN z 15000 PLN

341 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.07.2016.

Boski Fest 2016

RSS

Boski Fest 2018 Dodano 11.06.2018, godz. 17:32

Hej Załoga!

Kilka dni temu po raz piąty wystartowaliśmy z naszą kampanią na Polak Potrafi, gdzie do zgarnięcia są wlotki na Boski Fest 2018, który odbędzie się w dniach 5-8 lipca, ponownie zawitamy w tym samym cudownym miejscu czyli w Ośrodku w Janowie :)

Link do projektu:

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2018

 

W tym roku nieco zmieniliśmy założenie dotyczące wejściówek na festiwal więc zapoznajcie się koniecznie z nowościami i jeśli byliście z nami w zeszłym roku to pewnie nie trzeba was więcej namawiać to wsparcia naszego projektu i dołożenia swojej cegiełki do organizacji naszego wydarzenia :)

Dzięki że byliście, dzięki że jesteście i mamy nadzieję zobaczyć się już za niecały miesiąc w Bydgoszczy! :)

Pjona!

 

Boski Fest 2017 - finisz! Dodano 20.06.2017, godz. 11:46

Siemanko!
Nasz projekt na tegoroczny festiwal jest na ostatniej proste i jak co roku ostatnie dni naszego projektu przybierają na intensywności, ale do celu jeszcze daleko. W zeszłym roku podczas ostatnich 5 dni zbiorki zebraliśmy razem 9 tys. zł i wierzymy, że w tym roku będzie podobnie :)
POMAGANIE JEST FAJNE
Gorąca prośba do wszystkich dobrych dusz, które już wsparły nasz projekt i podobnie jak my nie mogą się już doczekać Boskiego, czy poprostu chcieliby wspomóc kultywowanie naszej idei
Podeślijcie link babci, tacie, sąsiadce i znajomym - wszystkich których chcielibyście zabrać ze sobą na Boski, a jeszcze nie dokonali wpłaty lub zwyczajnie będą chcieli wesprzeć naszą sprawę!
CO JAK SIE NIE UDA?
W przypadku nie uzbierania wystarczajacej kwoty, wszystkie wpłacone dotychczas środki wrócą z powrotem do was i będziemy zmuszeni odejść od naszej wieloletniej idei \"Dajesz ile czujesz\", co będzie się wiązać z impreza biletowana, gdzie karnet kosztować będzie 60 zł na bramce, a tego nie chcemy. I tak. Wszystkie nagrody też przepadną!
My odrzucamy ta możliwość, bo wiemy, że razem damy rade dociągnąć nasz projekt do końca!
BONUSIKI i KONKURSIK
A żeby dodatkowo was zachęcić, do każdej nowej wpłaty serwujemy wam zimne piwko na festiwalu w ramach podziękowań oraz przypominamy o !!konkursie!!, który wystartował na Facebooku, gdzie do wygrania 4 podwójne wejściówki do Teatru Polskiego w Bydgoszczy!
Pjona!

Boski Fest 2017 Dodano 31.05.2017, godz. 12:22

Cześć i czołem!

Boski 2017 zbliża się wielkimi krokami! W tym roku wydłużamy festiwal o dodatkowy dzień i zaczynam już w czwartek, a gdyby tego było mało - dorzucamy również kolejną scenę na plaży!

Już dziś będziemy ogłaszać pierwszych artystów, którzy wystąpią na Boskim Feście 2017, także stay tuned i zapraszamy do wspierania nas również i w tym roku!

Zasada ta sama co zawsze - dajecie ile czujecie, a jeśli uzbieramy kasę potrzebna na organizacje festiwalu to KAŻDA wpłata będzie się równać się wejściówce na Boski 2017!

Wbijajcie na:
https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2017
http://boskifest.pl/

Oraz śledźcie nas na fejsie!
https://www.facebook.com/BoskiFest/

Dzięki za waszą pomoc i do zobaczenia na Boskim,
Pjona!

Boski Fest 2016 - Video relacja Dodano 02.01.2017, godz. 13:59

Siemanko!

Za oknem pada śnieg, a w internecie niezmiennie lato. A przynajmniej pod linkiem który znajduje się poniżej, gdzie znajdziecie film z zeszłorocznej edycji Boskiego! Znajdziecie się na nim?

https://www.youtube.com/watch?v=l759F0WtAk0&feature=youtu.be

Pozdrowienia!

Niezmienie zachęcamy do wypełniania festiwalowej ankiety - > https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCu_hVoDqqv1u0vj60VkEZV6_vEqlMJLclXz-3CECfutGGiA/viewform

Boski Fest 2016 - Ankieta podsumowująca Dodano 22.12.2016, godz. 20:38

Witajcie,

Jak co roku w okolicy Świąt Bożego Narodzenia rozpoczynamy planowanie kolejnej edycji festiwalu. W tym roku, już po raz drugi, postanowiliśmy poprosić Was o prezent. Klikając w link, który znajduje się poniżej możecie podzielić się z nami swoją opinią na temat festiwalu i pomóc nam w przygotowaniu jeszcze lepszej imprezy w 2017 roku. Pomożecie?

Ze świątecznymi pozdrowieniami
Boska Załoga

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCu_hVoDqqv1u0vj60VkEZV6_vEqlMJLclXz-3CECfutGGiA/viewform

BOSKI BUS JEST GOTOWY NA PRZYJĘCIE FESTIWALOWICZÓW Dodano 06.07.2016, godz. 9:48

Sprawdź jak dojechać komunikacją miejską na teren Boskiego Festu!

Przygotowaliśmy dla Was 2 Boskie Linie. Boski Bus będzie kursować od piątku (godzina 16:00) do niedzieli (godziny 16:30).

Linia Dzienna : Plac Kościeleckich - Boski Fest - Plac Kościeleckich
Linia Nocna : Opławiec/Internat - Boski Fest - Opławiec/Internat (przystanek autobusu nocnego)

Bus nie będzie zatrzymywał się na przystankach pośrednich!

Bilety - Linie dzienna 5zł/Linia nocna 2zł

Pieniądze z biletów przeznaczymy na pokrycie kosztów kierowcy i benzyny:)

Ostatnie dni akcji Boski Fest 2016 Dodano 27.06.2016, godz. 12:20

Kochani! Do końca projektu zostały już tylko 4 dni.

Wasze wsparcie zasili konto Boskiego Festu pod warunkiem, że do 1 lipca uda nam się uzbierać całe 15 tysięcy złotych. W przeciwnym razie wszystkie pieniążki wrócą na Wasze konta i nie będzie nagród, a koszt pojedynczej wejściówki na Boski wyniesie 50zł :( Dlatego nie zwlekajcie dłużej i sami wyceńcie swoje bilety już dziś!

Razem nam się uda, nie traćmy czasu ;)

Mamy dla was niespodziankę! Dodano 23.06.2016, godz. 22:51

Wszystkich, którzy już wsparli nasz projekt na Polak Potrafi + do każdej dodatkowej wpłaty na rzecz Boskiego Festu DO NIEDZIELI WŁĄCZNIE [26 czerwca] NAGRADZAMY DODATKOWO talonem na PIWKO do wykorzystania w bydgoskiej Tortudze! Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wspaniale ten zimny napój działa na nasze ciało i zmysły - szczególnie w okresie letnich upałów ;)

Akcja DAJESZ! Dodano 08.06.2016, godz. 10:52

DAJESZ, CO UMIESZ - dołącz do Boskiego Wolontariatu, dziel się wiedzą i zdobywaj umiejętności, przy okazji bawiąc się, jak nigdy dotąd!

http://boskifest.pl/wolontariat

DAJESZ, ILE CZUJESZ - wspieraj Boski Fest na Polak Potrafi, sam wyceń swoją wejściówkę i zgarnij super voucher!

https://polakpotrafi.pl/projekt/boski-fest-2016

DAJESZ, CO MOŻESZ - zasil naszą pulę kolejnym voucherem i zostań dobrym duszkiem Boskiego Festu!

https://www.facebook.com/BoskiFest/

Razem zróbmy BOSKI FEST! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.07.2016 22:10