Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karolina Krawczyk

Karolina Krawczyk

Jelenia Góra

Na co dzień mama 4 letniej Nadii, instruktorka narciarstwa alpejskiego, snowboardu i kitesurfingu. Uzależniona od sportu.

Moim szalonym życiem rządzą cztery żywioły:

SPORT - uzależnienie!
MODA - świetna zabawa!
DESIGN - umilacz dnia codziennego!
MUZYKA - wisienka na torcie!

Pamiętajcie: NIE MA GRANIC - SĄ PRZESTRZENIE!

mail: projekt.born.to.snowboard@gmail.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1896 PLN z 10000 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

18%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2014.

BORN TO SNOWBOARD - dzieciaki na dechy!

O projekcie

BORN TO SNOWBOARD - dzieciaki na dechy! to projekt cyklu warsztatów snowboardowych dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat i ich starszego rodzeństwa oraz rodziców. Chcemy obalić mit, że dzieciaki swoją przygodę ze sportami zimowymi muszą zaczynać od nart... Uświadomić, że przygodę z tym sportem może zacząć już nawet 3 latek! Pokazać jak w mieście rodzice mogą samodzielnie przygotować dziecko do sezonu zimowego. Dać przykład na to, że właściwie dobrany sprzęt i odpowiednio dostosowany program nauczania pozwala wzbudzać pasję do sportu od najmłodszych lat. STOP zwolnieniom z WF-u!

Na zachodzie snowboard wprowadzają do szkół, a na stokach można spotkać maluchy śmigające na desce lepiej niż nie jeden dorosły. Snowboard jest traktowany na równi z narciarstwem i coraz częściej jest wybierany przez pokolenie 30latków dla swoich pociech. Stymuluje rozwój równowagi i koncentracji. Buty snowboardowe są lżejsze i bardziej komfortowe niż te narciarskie, a młode nóżki nie wykręcają się przy okazji upadku aż tak jak na nartach ... Nasze polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu (SITS) rekomenduje wiek 3 lat jako odpowiedni do rozpoczęcia nauki jazdy na desce, oczywiście każde dziecko jest inne. Opracowano specjalny program nauczania dzieci snowboardu.

BURTON RIGLET PARK PROGRAM

MALUCHY NA SNOWBOARDZIE

3latka

 4latka

5latek

6latek

 

Chcemy zorganizować dla Was i Waszych pociech warsztaty snowboardowe, podczas których każdy maluch będzie miał okazję stanąć na desce i poznać podstawy tego sportu. Dużo będziemy mówić o bezpieczeństwie na stoku, bowiem fantazja ludzka nie zna granic... i pozwolę sobie tu przytoczyć historię z życia wziętą: pewien tatuś i dziadek ku uciesze mamy i babci postanowili wziąć na przejażdżkę jeszcze ledwo chodzącego chłopca ok. 1,5 rocznego, oni w kaskach, a malec bez... oni z nartami na nogach, a nogi szkraba obijające się o śnieg... Chcemy pokazać Wam jak możecie przygotować dziecko w warunkach miejskich do sezonu zimowego, doradzić przy wyborze sprzętu.

Kwota 10 000 zł pozwoli nam zorganizować warsztaty w dwóch miastach: w grudniu odwiedzimy Was w Warszawie, a w styczniu w Karpaczu, chcielibyśmy jednak dotrzeć także do wielu innych miast. Opowiedzcie o projekcie znajomym, a dzięki temu zagościmy w Waszym mieście! Każde kolejne 3 000 zł uzbierane po osiągnięciu niezbędnego minimum to więcej sprzętu i kolejne warsztaty BORN TO SNOWBOARD na mapie Polski! To, gdzie się pojawimy zależy od Was, fundatorów projektu - miasta zostaną wyłonione w drodze Waszego głosowania.

KONTAKT I WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz jakieś pytania lub sugestie napisz do nas!

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Szukamy sponsorów, patronów, mecenasów.

e-mail: projekt.born.to.snowboard@gmail.com

facebook: facebook.com/projectborntosnowboard

 

Media o Twoim projekcie:

BORN TO SNOWBOARD DZIECIAKI NA DECHY!

powland.pl | 2014-10-30

BORN TO SNOWBOARD to nowa inicjatywa mająca na celu rozpowszechnienie snowboardingu jako bezpiecznej, zdrowej i atrakcyjnej aktywności fizycznej wśród dzieciaków i ich rodziców.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2014 18:06