Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Blubry Poznańskie

Blubry Poznańskie

Poznań

Wychodzimy też poza świat wirtualny. Zajmujemy się organizacją koncertów lokalnych artystów -takich, że aż girki dylają. Współpracujemy również ze Studiem Aktorskim STA – dzielni aktorzy stawiają czoła gwarze poznańskiej i regionalnym legendom – wszystko odbywa się w zaprzyjaźnionych, jedynych w swoim rodzaju kawiarniach. Poznańska wiara ma okazję brania udziału w tych, ale też wielu innych spotkaniach i eventach, po których tylko westchnie ,,ach, jednak kocham to miasto!”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

681 PLN z 600 PLN

21 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015.

Blubry poznańskie

O projekcie

Gwara poznańska wymiera – to pewne. My chcemy ją ratować, a przez to wzmocnić świadomość kulturową Poznańczyków i sprawić, by poczuli oni więzi łączące ich ze swoim miastem. 

BLUBRANIE TO NIE OBCIACH! :)

 

Cześć! Jesteśmy licealistkami z poznańskiego Marcinka. Postanowiłyśmy wziąć udział w olimpiadzie ,,Zwolnieni z teorii’’, która polega na realizacji własnego projektu społecznego. Długo zastanawiałyśmy się, czym mogłybyśmy się zająć. I oto nadeszło olśnienie! Jesteśmy z Poznania, pozornie zwyczajnego miasta, ALE mamy:

 własny język,

 bogatą historię,

 tajemnicze i mrożące krew w żyłach legendy,

 utalentowanych artystów,

Czy jesteśmy świadomi tej wyjątkowości? Niekoniecznie. Czas to zmienić!

 

Poczynając od działalności internetowej – śledząc posty na naszej stronie oraz na Facebooku każdy Poznańczyk czy nie Poznańczyk może nauczyć się blubrać po poznańsku.

Wychodzimy też poza świat wirtualny. Zajmujemy się organizacją koncertów lokalnych artystów -takich,  że aż girki dylają. Współpracujemy również ze Studiem Aktorskim STA – dzielni aktorzy stawiają czoła gwarze poznańskiej i regionalnym legendom – wszystko odbywa się w zaprzyjaźnionych, jedynych w swoim rodzaju kawiarniach. Poznańska wiara ma okazję brania udziału w tych, ale też wielu innych spotkaniach i eventach, po których tylko westchnie ,,ach, jednak kocham to miasto!”

 

Właśnie to jest naszym celem! By mieszkańcy Poznania i okolic na nowo zakochali się w tym miejscu, wzmocnili więzi łączące ich ze swoim miastem - wyszli z domu i poczuli się jak w domu :). Chcemy też by wiaruchna z pozostałych częsci Polski chętnie odwiedzała nasz region.

 

Nasza działalność jest możliwa dzięki wielkiej życzliwości mieszkańców miasta, wszelakich kawiarni i artystów. Jednak w niektórych dziedzinach musimy poradzić sobie same.

Potrzebujemy środków:

by pokryć koszty ogłoszeń radiowych, druku plakatów i ulotek,

by usłyszeli nas uczestnicy naszych koncertów (wynajem nagłośnienia),

byśmy mogły podziękować naszym partnerom i sponsorom,

by zmotywować was do wkręcenia się do naszej akcji i nagradzać was w konkursach!

Nie potrzebujemy wielgachnych kwot, ale przekroczenie 100% zaplanowanego budżetu pozowoli nam na realizację naszych założeń na jeszcze większą skalę!

 

Za wsparcie finansowe czekają na was nagrody, byście mogli wraz z nami cieszyć się tym projektem i nieść tą ideę dalej w świat. 

 

Projekt jest skierowany do Was, dlatego z Waszą pomocą mogą otworzyć się przed nami zupełnie inne możliwości, które uatrakcyjnią jego formę.

 

      

 

 

www.blubrypoznanskie.pl

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.03.2015 09:09