Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Kilian

Piotr Kilian

Katowice, Polska

Działacz społeczny, bloger, niebezpieczny student Bezpieczeństwa Narodowego i Międzynarodowego na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, marzyciel, wiceprezes Instytutu Śląska Cieszyńskiego, członek Rady Samorządu Studenckiego i Senator UŚ.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

292 PLN z 17000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.05.2017.

#BlogerNaJamajce

O projekcie

(Jeśli już przetrwaliście filmik, to gratuluję i obiecuję, że nic gorszego Was tutaj nie spotka ;) )

 

Cześć! Mam na imię Piotrek. Zazwyczaj jestem spokojnym studentem Bezpieczeństwa Narodowego i Międzynarodowego, blogerem i działaczem społecznym.

Problem pojawił się ostatnio, gdy na prośbę pewnego Domu Kultury zgodziłem się poprowadzić spotkanie z redaktorem Polskiego Radia i korespondentem wojennym - Michałem Żakowskim. Mieliśmy okazję chwilę porozmawiać i zeszliśmy na temat Jamajki - miejsca do którego zawsze mnie ciągnęło. I tak właśnie zrodził się ten projekt!  (Więcej o początku: Tutaj)

 

O co chodzi z akcją #BlogerNaJamajce?

Planuję przez 30 dni zamieszkać na Jamajce razem z jej mieszkańcami, by lepiej poznać ich zwyczaje, kulturę, historię i sztukę. Głównym celem jest przeprowadzenie serii wywiadów.

Chcę, byśmy odbyli tę podróż wspólnie! Podczas wyprawy będę prowadzić bloga, nagrywać video, robić zdjęcia, a po powrocie opiszę wszystko w książce.

 

 

Przygotowania

Powinienem pewnie zacząć od czegoś w stylu: Przygotowywałem się do tej wyprawy całe życie! :)

Od lat fascynuję się Jamajką, muzyką reggae (coś nawet kiedyś nagrywałem) i kulturą rasta. Wiedzę, którą zdobyłem przez te lata uzupełniam spotykając się z podróżnikami, muzykami i tancerzami dancehall.

W każdy poniedziałek będę publikować na swoim blogu ProstyWirtuoz.pl post z serii #BlogerNaJamajce, w którym znajdziesz realcje ze spotkań, opisy postępów, ciekawostki, etc. 

START AKCJI + KONKURS

1. Wpis z przygotowań 

2. Wpis na blogu

3. Wpis ;)

 

Kiedy?

Wersja optymistyczna zakłada wyjazd w czerwcu. Sierpień to czas, gdy rozpoczyna się sezon burzowy, co znacznie utrudnia podróżowanie po wyspie. Drugim realnym terminem wyprawy jest październik.

 

 Budżet

Po konsultacji z moimi zaprzyjaźnionymi podróżnikami, sprawdzeniu kosztów biletów, jedzenia, sprzętu, wydania książki, ubezpieczenia i prowizji dla portalu, minimalna kwota jakiej potrzeba, by wyprawa mogła dojść do skutku to 17000 zł.

 

Przy okazji chciałem zaznaczyć, że pieniądze, których nie wydam podczas pobytu, a także całe honorarium ze sprzedaży książki w wersji papierowej, trafią na konto wybranej fundacji lub stowarzyszenia, które wspiera ciekawe inicjatywy młodych, ambitnych ludzi. 

 

 

W trakcie podróży oraz podczas przygotowań do niej, będę publikować informacje o cenach oraz wskazówki, jak możemy zaoszczędzić na takiej wyprawie :)

 

Dołącz do wydarzenia na Fb  

 

Kontakt

Masz jakieś pytania? Chętnie odpowiem! Znajdziesz mnie na: 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.05.2017 23:11