Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Nowakowska

Małgorzata Nowakowska

Radom, Polska

Z zawodu pedagog, z głębi duszy człowiek gór.

Autorka bloga www.rudazwyboru.pl , na którym opowiada o własnych górskich wędrówkach, ale i stara się przybliżać trudny świat gór wszystkim zainteresowanym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1806 PLN z 1600 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2016.

BloGÓRsfera - I spotkanie polskiej blogosfery górskiej

O projekcie

CEL PROJEKTU

Organizuję pierwsze na skalę Polski spotkanie autorów blogów górskich. Konferencje, eventy, spotkania od wielu już lat z powodzeniem integrują polską blogosferę, owocując licznymi projektami, współpracami, czy po prostu znajomościami i przyjaźniami. Trudno raczej oczekiwać, aby ktoś z zewnątrz zechciał zaoferować tego typu wydarzenie grupie blogerów górskich. Dlatego postanowiłam zrobić to ja – jedna z nich.

Wydarzenie BloGÓRsfera będzie miało miejsce 9 lipca 2016 r. w Radomiu, w obiekcie ścianki wspinaczkowej "Grota".

Celem spotkania jest wzajemne poznanie się i integracja, stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń i poglądów. Chciałabym też, abyśmy, jako bardzo specyficzna gałąź polskiej blogosfery, wyszli z cienia blogów podróżniczych i zaistnieli jako po prosu blogosfera górska.

W spotkaniu uczestniczyć będzie wielu autorów blogów górskich z całej Polski. Na każdym z tych blogów powstanie relacja z wydarzenia.

 

PROGRAM WYDARZENIA I BUDŻET PROJEKTU

Od początku zależało mi również na tym, aby nasze spotkanie nie było wyłącznie nieformalnym zlotem, ale by miało charakter spotkania branżowego w przyjacielskiej atmosferze. Dlatego zadbałam o atrakcje:

 

- warsztaty wspinaczkowe

 

- prelekcja wybitnego taternika Andrzeja Marcisza

 

- warsztaty personal branding

 

Wyżej przedstawiony program i moja chęć zadbania o pełen profesjonalizm imprezy, generują koszty, którym nie jestem w stanie w pełni sprostać.

To właśnie na opłacenie prelegenta oraz osób prowadzących warsztaty zostaną przeznaczone zebrane tutaj pieniądze. Zamierzam zadbać również o catering dla uczestników.

 

 PATRONAT MEDIALNY
Wydarzenie jest objęte szerokim patronatem medialnym. Napisali już o nas:

- Drytooling
- Portal Górski
- Radom24
- Tatromaniak
- Hello Radom
- Magazyn Turystyki Górskiej n.p.m.

 

 

DLACZEGO WARTO MI POMÓC?

Ośmielam się zwracać do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe, ponieważ wydaje mi się, że nie proszę o zbyt wiele. Bardzo pragnę zrobić coś fajnego dla grupy ludzi takich jak ja i będę niezmiernie wdzięczna, jeśli mi w tym pomożesz. Sama, od kilku już lat, za darmo dzielę się swoim górskim doświadczeniem, prowadząc bloga i odpowiadając na liczne pytania (w sezonie letnim nawet kilka dziennie ;) ) swoich odbiorców i tak sobie myślę, że...

....fajnie jest wspierać!

I mam nadzieję, że Ty dojdziesz do takiego samego wniosku. :)


Uregulowaniem wysyłek i realizacją nagród zajmę się po wydarzeniu, w czasie wakacji.


Zapraszam na bloga, fanpage, instagram.

e-mail: kontakt@rudazwyboru.pl

Chętnie nawiążę kontakt, odpowiem na pytania, rozwieję wątpliwości.

Pozdrawiam!
Gosia
 

Media o Twoim projekcie:

Pierwsze spotkanie polskiej blogosfery górskiej przeszło do historii!

helloradom.pl | 2016-07-18

W sobotę, 9 lipca 2016 roku, pozornie niemające nic wspólnego z górami miasto w centralnej Polsce – Radom, stało się na kilkanaście godzin mekką blogerów górskich z całego kraju. Wszystko to z racji zorganizowanego w Radomiu, przez autorkę górskiego bloga „Ruda z wyboru”, wydarzenia pod nazwą BloGÓRsfera.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2016 18:06