Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Izabela Smagoń

Izabela Smagoń

Smołdzino

Po studiach (oceanografia) i założeniu rodziny było tzw normalne życie. Później pojawił się Syn, który do trzeciego roku życia mieszkał z nami na jachcie. Potrzeby edukacyjne latorośli oraz kolejne dziecko ściągnęły nas do kraju gdzie osiedliśmy w "dziecięcych stronach" i założyliśmy w roku 2008 ekologiczne gospodarstwo. Konie, żagle i książki to moje największe pasje. Jest też kilka czekających na realizację...
PS. W roku 2012 zrealizowaliśmy projekt Blisko natury

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3939 PLN z 3500 PLN

29 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.01.2013.

Blisko natury (bliżej się nie da...)

O projekcie

Projekt zakłada zakupienie namiotów i ich wyposażenie (część sprzętu już mamy), tak by każdy (posiadający lub nie własny śpiwór) mógł przyjechać i cieszyć się radością biwakowania na łonie natury w naszym ekologicznym gospodarstwie. Dobry namiot nie jest tani a tani, marketowy namiot może zamienić weekendowy nawet wypad w koszmarek. U nas czekać na Was będą solidne namioty rozbite przez nas w dogodnym miejscu. A po powrocie do domu nie musicie się o nic martwić.

Ponieważ nie każdy jest gotów mentalnie do pełnego Digital Detox w ramach projektu pragniemy postawić małą turbinę wiatrową by umożliwić Gościom ładowanie telefonów, komputerów czy aparatów. Turbinka będzie 12v i mała (300-500Watt) i dzięki przetwornicy wraz z istniejącymi już akumulatorami i solarami zapewni źródło ładowania małych urządzeń.

Nasze nagrody to jak najbardziej prawdziwe i ważne do końca dni Waszych (lub naszych) bony na pobyt w "projektowych" namiotach na terenie naszego gospodarstwa. Nie proponujemy gruszek na topoli czy innych cudów na patyku. To nie są zniżki na pobyt tylko vouchery na pobyt. Po uzgodnieniu telefonicznym terminu przyjeżdżacie i cieszycie się z udzielonego wsparcia.

Każda złotówka się liczy! Wśród donatorów jedno i trzyzłotowych rozlosujemy dwudniowe pobyty ilekroć suma datków przekroczy oczko ;-)

http://facebook.com/bazapodlasem
Nasz film jest taki ........ jesienny.
Więc w weekend podmienimy go na letnio-wakacyjny.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.01.2013 00:12