Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Gnat

Marcin Gnat

Kraków, Poland

Rocznik 84. Dziennikarz, marketingowiec, aktywista. Nie jest geniuszem ale miejscami jest niezły. Więc trzyma się tych miejsc.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1045 PLN z 1000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2016.

Wyślij BKS Roztocze na V Puchar Polski w Piłce Błotnej

O projekcie

Mój serdeczny kolega z liceum - Michał Mękal zaprosił mnie do udziału w Pucharze Polski w Piłce Błotnej w Błotnowoli w woj. świętokrzyskim (3 lipca) w roli zawodnika. Zapytał również, czy znam kogoś, kto chciałby sponsorować ich drużynę BKS Roztocze na tej imprezie. Potrzebują wsparcia w kwestii zakupu koszulek meczowych oraz pokrycia kosztów dojazdu zawodników na błotną imprezę. Zawodnicy BKS Roztocze pochodzą w większości z Krasnobrodu na Lubelszczyźnie.

 

Czym jest w ogóle piłka błotna? Jak sama nazwa wskazuje jest to odmiana tradycyjnej "kopanej" z tą różnicą, że mecze rozgrywają się w warunkach...ekhm... ekstremalnych. Krasnobród na Lubelszczyźnie jest ważnym ośrodkiem w tej dyscyplinie. To właśnie tu w 2011 roku odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w Piłce Błotnej. Należy dodać, że Polacy mają już w tej dziedzinie znaczące sukcesy, w 2014 roku, podczas Mistrzostw Europy w Eksel (Belgia) nasza drużyna zdobyła tytuł wicemistrzowski, ulegając w finale jedynie Holandii.

Puchar Polski w piłce błotnej (Swamp Soccer) co roku cieszy się dużym zainteresowaniem (dwa lata temu zawody oglądało ok. 4 tys. kibiców, patronat nad wydarzeniem objął wtedy Polski Związek Piłki Nożnej). O piłce błotnej pisała większość polskich mediów ogólnoinformacyjnych (m.in. Przegląd Sportowy, CKM, Champion Sport and More, Rzeczpospolita i wiele innych), relację z zawodów pokazywano w TVP (Teleexpress), TVN, TVP Info i innych stacjach ogólnopolskich. W tym roku patronat medialny nad imprezą już objęło ponad 30 mediów.
I teraz - wracając do meritum sprawy. Michał poprosił mnie o pomoc w znalezieniu sponsora. Po krótkiej chwili refleksji i wymieniania w głowie firm, do których mógłbym się zwrócić - olśniło mnie. Jestem autorem Facebookowych wyzwań "Przeczytam 52 książki w 2016 roku" i "100 treningów w 2016 roku". Mam obok siebie tysiące przepełnionych pasją ludzi. Wspólnie zbierzemy pieniądze na występ BKS Roztocze i wypromujemy pewną "wyższą ideę". Tak jak FC Barcelona swego czasu promowała na swoich koszulkach charytatywnie organizację UNICEF. My umieścimy na koszulkach hasło z misją "Książki inspirują. Czytaj!". Promując sport sprawimy, że w Błotnowoli będą pamiętać również o tym, że po solidnym wysiłku fizycznym, warto podjąć ten intelektualny i w ten sposób czuć się pełniejszym człowiekiem.

  Wstępny projekt koszulki (w rzeczywistości logo będzie większe, pojawi się również numer zawodnika)

Jeśli chodzi o budżet to chcemy, by zamknął się w granicach 1000 zł. Pieniądze pozwolą na kupno 12 koszulek piłkarskich z nadrukiem oraz pozwolą sfinansować transport zawodników na turniej.

 

Jeśli uda się nam przekroczyć pułap 150% potrzebnej sumy (1500 zł), zakupimy markowe koszulki piłkarskie lepszej jakości.

 

A jeśli uda nam się osiągnąć 200% naszego celu (2000 zł) zorganizujemy warsztaty Piłki Błotnej w Krasnobrodzie (województwo lubelskie) a podczas nich obdarujemy uczestników książkami o sporcie.O organizatorze kampanii:

Nazywam się Marcin Gnat i jestem dziennikarzem, marketingowcem i zapalonym twórcą kampanii społecznych w mediach społecznościowych. Pracowałem w Onecie, Interii, Brainly a obecnie - w Omni Finances. Jestem twórcą internetowych inicjatyw "Przeczytam 52 książki w 2015 roku" i "Przeczytam 52 książki w 2016 roku" a także "100 treningów w 2016 roku". W roku obecnym aktywny udział w nich bierze ponad 70 tysięcy osób. Jestem zagorzałym fanem sportu i kultury. Trzeźwo myślącym idealistą (tak, tak), który przekonał się, że takie podejście do życia rzeczywiście ma sens.

Przydatne linki:

Oficjalny profil Facebook BKS Roztocze

Strona wydarzenia V Puchar Polski w Piłce Błotnej (Tu zagramy!)


Historia piłki błotnej w Polsce

Mój profil publiczny na FB

Media o Twoim projekcie:

Piłkarze błotni chcą jechać na Puchar Polski z przesłaniem na koszulkach. Zbierają na to pieniądze (film)

www.tygodnikzamojski.pl | 2016-06-17

Na portalu Polakpotrafi.pl ruszyła niekonwencjonalna zbiórka pieniędzy na wyjazd drużyny BKS Roztocze na zawody Pucharu Polski w piłce błotnej. Zamiast logo firmy, zawodnicy chcą zanieść na swoich koszulkach ważne przesłanie.

Nietuzinkowa akcja piłkarzy błotnych z Zamojszczyzny. Wesprzyj ich zaskakującą ideę

tomaszowski.com.pl | 2016-06-15

Na portalu finansowania społecznościowego Polakpotrafi.pl ruszyła niekonwencjonalna zbiórka pieniędzy na wyjazd drużyny BKS Roztocze na zawody Pucharu Polski w piłce błotnej. Zamiast logo firmy, zawodnicy chcą zanieść na swoich koszulkach ważne przesłanie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2016 18:06