Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bitcoin Playing Cards

Bitcoin Playing Cards

Rzeszów, Polska

Grupa studentów realizująca projekt Bitcoin Playing Cards.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

50 PLN z 26000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.08.2018.

Bitcoin Playing Cards

O projekcie

Bitcoin Playing Cards - czyli karty do gry o tematyce BITCOIN

 

 

Bitcoin Playing Cards

 

Projekt którego celem jest zebranie pieniędzy na produkcję kart do gry o tematyce kryptowalut. Jesteśmy grupką studentów z Rzeszowa, która od zawsze chciała produkować coś unikalnego i sprzedawać w własnym sklepie internetowym. Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł, aby wyprodukować własne karty do gry dla fanów Bitcoina! Postanowiliśmy połaćzyć siły i razem stworzyć projekt, który może okazać się wielkim sukcesem!

 

Wzięliśmy się do pracy i po 2 miesiącach udało nam się wyprodukować kilka tali kart do gry - Złote Karty Bitcoin! Wyszło świetlnie! Lecz już na starcie zauważyliśmy wielką przeszkodę. Aby rozpocząć sprzedaż w sklepie musimy wyprodukować minimum 2000 tali kart - w przeciwnym razie produkacja mniejszej ilości kart jest nieopłacalna. Na taką produkcję potrzebujemy ponad 25 000 zł (w tym koszty produkcji, wysyłki, prowizji, podatku i vat). Jest to spora suma pieniędzy jak dla nas studentów, dlatego zwracamy się do Was o pomoc. Pomóżcie nam z rozpoczęciem produkcji kart, będzie to pierwszy tego typu produkt na rynku. Jeśli nie my to kto, wyprodukuje tak wspaniałe karty?

 

>>>>>Kontakt do nas: BITCOINPLAYINGCARDS@WP.PL<<<<<

 

Pomoc oczywiście jest wynagradzana! W zamian otrzymacie jako pierwsi unikalną złotą talię kart Bitcoin!

Lecz to nie wszystko! Reszta nagród została opisana poniżej ;)

 

 

Bitcoin Playing Cards to projekt stworzony dla prawdziwych fanów kryptowalut, przede wszystkim fanów Bitcoina. Od kilku miesięcy nasza ekipa stara się stworzyć unikalne i pierwsze na rynku karty do gry dla osób, które interesują się branżą krypto. Karty zostały zaprojektowane przez profesjonalnych grafików na nasze zamówienie, a sam projekt kart uległ zmianie już trzy razy, co trwało dwa miesiące. Po co? Aby dać Wam Kryptowaluciarze produkt z najwyższej półki! Złote Karty Bitcoin mogą wydawać się prostym produktem i takie po części mają być. Design ma być prosty, a przede wszystkim zachwycający. Pierwsze talie kart został już wyprodukowane, dzięki czemu możemy Wam pokazać jak one dokładnie wyglądają. Materiał jaki został zastwosowany do produkcji, jest najwyższej jakości. Całość pokryta jest matową powierzchnią (nie błyszczącą, jak w przypadku tradycyjnych kart). Najważniejszą rzeczy w całym projekcie to fakt, że karty zostały od początku do końca zaprojektowane i wyprodukowane w POLSCE!

 

Jest to Polski produkt i jest to pierwszy tego typu projekt na świecie.

 

 

Twoja przesyłka

 

Jeśli uda nam się zakończyć kamanię według planu (początek sierpnia), będziemy mogli zacząć produkcję pełną parą już w połowie sierpnia. Produkcja kart może potrwać nawet do miesiąca czasu, w zależności od liczby zamówień. Produkt powinien byc gotowy do wysyłki pod koniec września i to właśnie w tym czasie wszyscy którzy wzięli udział w projekcie powinni spodziewać się przesyłki.

 

 

 

COŚ DLA WAS

 

Za każde wsparcie przewidziane są nagrody dla Was moi drodzy, bo to właśnie dzięki Wam ten projekt może się udać! Jeśli uda się nam wszystkim osiągnać 100% projektu, każdy kto uczestniczył w nim otrzyma talię kart, oraz dodatkowe inne nagrody za określone progi kwotowe w projekcie.

 

Lecz to nie koniec!

 

Dla wszystkich (podkreślam DLA WSZYSTKICH!), kto wspiera nasz projekt, w przypadku osiągnięcia kolejnych progów procentowych kampani, są przewidziane kolejne nagrody bez dodatkowych wpłat!

 

Jeśli projekt osiągnie 160% - nagrodą dodatkową dla wszystkich są vlepki bitcoinowe!

 

Jeśli projekt osiągnie 200% - nagrodą dodatkową dla wszystkich oprócz vlepek, są wobblery bitcoinowe!

 

Jeśli projekt osiągnie 300% (co jest mało realne, ale może jednak) - nagrodą dodatkową są nagrody z poprzednich progów + UNIKALNA ZŁOTA KARTA W KAŻDEJ TALI !!! Na złotej karcie widnieć będą podziękowania za udział w projekcie oraz Twoje imię i nazwisko!!! Każda talia będzie mieć swoją uniklaną kartę. Brzmi kusząco prawda? Więc postanowiliśmy coś takiego zrobić dla Was!

 

 

Dziękujemy za każde wsparcie projektu z Waszej strony!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.08.2018 22:10