Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Bartek Księżak

Bartek Księżak

Puławy

Jestem mężem z 10cio letnim stażem, ojcem trójki dzieci, synem, bratem, wnukiem, przyjacielem.
Moją pasją są biegi górski i książki, ostatnio związane z a jakże górami. W tak zwanym czasie wolnym wraz żoną i grupą przyjaciół od siedmiu lat organizujemy Bieg Szlak Tarfi. Z potrzeby serca, chęci pokazania krainy wąwozów lessowych, zarażenia pasją do ruchu i miłością do przyrody.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

938 PLN z 15000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.08.2019.

BIEG SZLAK TRAFI 2019

O projekcie

Dlaczego?

Bieg Szlak Trafi to wyjątkowa impreza biegowa organizowana od 2013 roku z potrzeby serca przez grupę przyjaciół. Ma na celu promocję regionu Zielonej Lubelszczyzny, biegania, aktywnego trybu życia oraz spędzania czasu z rodziną na świeżym powietrzu. I w tym potrzebujemy Twojej pomocy.

Co?
Jest to bieg trailowy rozgrywany na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego z bazą w małej miejscowości Parchatka. Trzy trasy o długościach 57 km, 21 km i 7km wiodą przez malownicze wąwozy lessowe, lasy, pola ukazując uczestnikom tajemnicze zakamarki tej niezwykłej krainy.

Charakter imprezy.
Biegowi towarzyszy piknik rodzinny oraz mały jarmark regionalny, gdzie lokalni twórcy mogą zaprezentować swoje wyroby. Posmakujemy tu lokalnych serów, miodów, owoców, zapoznamy się z rękodziełem. Dzieci znajdą wiele atrakcji, a wszyscy duzi i mali zmierzą się w szalonym biegu dla kibiców na stok.

Każdy uczestnik biegu poza drewnianym pamiątkowym medalem otrzymuje piernikowego koguta z piekarni Sarzyński - symbolu Kazimierza Dolnego.

Bieg cechuje rodzinna atmosfera oraz przyjacielski klimat. Od samego początku stawiamy na jakość w jego realizacji. Byliśmy pierwszą imprezą w okolicy Puław, która skorzystała z profesjonalnego, elektronicznego pomiaru czasu, a także jedną z pierwszych imprez terenowych tego typu w kraju.
Dbamy o specjalistyczne zabezpieczenie medyczne korzystając z pomocy doświadczonej ekipy Fundacji Prometeusz. Każda edycja okraszona jest relacją foto i video na wysokim poziomie.

Od zeszłego roku bieg jest certyfikowany przez międzynarodową organizację zrzeszającą biegi terenowe ITRA. Jest też biegiem kwalifikacyjnym słynnego biegu UTMB.

Imprezie towarzyszy zbiórka pieniędzy na leczenie naszego przyjaciela, małego Filipka z zespołem Aperta. Akcja odbywa się pod hasłem Biegam dla Szajby.

Kim jesteśmy?

Wspólnie w gronie organizatorów, wolontariuszy oraz partnerów dbamy o pielegnącję własnej tradycji, przyjacielską atmosferę oraz pamięć o naszej małej ojczyżnie. Fundację Ruszaj Na Szlak tworzy niewielka grupa przyjaciół. I, jak to w takich przypadkach bywa, wszyscy poniekąd zajmują się wszystkim.

Ania Malinowska - kontakt z biegaczami, zapisy, biuro zawodów

Beata Janiga - kontakt z partnerami, zadania specjalne

Ola Księżak - prawnik, administracja

Adam Wiejak - grafika, media

Łukasz Malinowski - zakupy, logistyka

Bartek Księżak - koncepcja, koordynacja

Tegoroczna edycja
Edycja 2019 odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę sierpnia 3.08.2019r.

Budżet biegu to mniej więcej 55 000 PLN.
Nasze główne wydatki to:
- wynajmem firmy zajmującej się elektronicznym pomiarem czasu
- zabezpieczenie medyczne imprezy
- obsługa fotograficzna
- obsługa video
- pakiety startowe (pamiątkowe koszulki, torby, medale)
- woda oraz jedzenie dla biegaczy na punktach odżywczych oraz na mecie
- materiały do biura zawodów oraz zabezpieczenia terenu (np taśmy do oznakowania trasy, podium, płotki, nagłośnienie)

W tym roku ze względu na brak kilku kluczowych partnerów szukamy alternatywnego sposobu zadbania o to, by impreza odbyła się na, conajmniej, tak wysokim poziomie, jak do tej pory. Chcemy zaprosić jak najszerszą grupę osób, które wspólnie z nami zechcą tworzyć to wyjątkowe wydarzenie.

Jeśli chcesz zostać partnerem lub sponsorem imrezy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską.

Doskonałą formą wsparcia będzie też wolontariat bądź barter.

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

email: kontakt@biegszlaktrafi.pl

tel. 60220 3865 (Bartek)

www.biegszlaktrafi.pl

www.facebook.com/BiegSzlakTrafi

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.08.2019 22:10