Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Katarzyna Stachowska

Katarzyna Stachowska

Sobótka, dolnośląskie, Polska

Nazywam się Katarzyna Stachowska. Na co dzień pracuję jako nauczyciel. Oprócz tego ściśle współpracuję ze Ślężańskim Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji w Sobótce.

Jestem wielką szczęściarą, ponieważ wykonuję pracę, która daje mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Chociaż zdobyłam solidne wykształcenie pedagogiczne, nadal uczę się, poszukuję i jestem ciekawa nowych doświadczeń. Moją wielką pasją jest psychologia.

Jestem pasjonatką czytania, matematyki i gier matematycznych, zajęć z komputerem, przyrody, śpiewania, tańca i sportu. Uczę dzieciaki wrażliwości na innych oraz dystansu do siebie. To wszystko okraszam szczyptą szaleństwa.

W czasie wolnym poszerzam swoją wiedzę historyczną. Przede wszystkim interesuje mnie przywracanie pamięci i szacunku Bohaterom okresu 1944-63, krzewienie zachowań patriotycznych i pielęgnowanie wartościowych postaw wśród pokoleń.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1045 PLN z 40000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016.

Bieg Niezłomnych- Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zadbaj o odpowiednią rangę biegu

Dodano 07.08.2016, godz. 23:35

Moi drodzy
W dniu wczorajszym mój projekt odwiedziło 1089 osób. Obliczyłam, że gdyby każda z Tych osób kupiła nagrodę za 40 zł to projekt zakończy się sukcesem. Liczę na to,że tak się stanie, a 3 Bieg Niezłomnych osiągnie taka rangę, na jaka zasługuje. Dziękuję. Pozdrawiam. Katarzyna Stachowska

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.08.2016 22:10