Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GoodNews

GoodNews

Poznań

Cześć!
Jesteśmy Julia i Paulina :) Jesteśmy założycielami GoodNews (www.pressforgoodnews.com). Zajmujemy się pisaniem pozytywnych wiadomości z całego świata które często nie docierają do ludzi poprzez media. Wierzymy że na świecie jest o wiele więcej dobra niż zła i poprzez pisanie tych wiadomości, próbujemy to przekazac!
Działamy od niedawna ale jesteśmy przekonane że jest więcej ludzi takich jak my którzy popierają naszą idee i którzy by chętnie wsparli nasze pomysly. Oprócz naszej strony, zajmujemy się tez organizowaniem eventów i kampanii (jedna z nich można zobaczyć na naszej stronie) a 13 czerwca planujemy kontynuować nasza kampanie poprzez unikatowy Pokaz Mody w Concordii Design w Poznaniu! A więc prosimy o wsparcie i do zobaczenia 13 czerwca!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

31 PLN z 1500 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.06.2015.

Pokaz Mody - Be 'You'tiful

O projekcie

Co to Będzie za Wydarzenie?

Nasz Pokaz Mody będzie kontynuacją kampanii Be'You'tiful która promuje naturalne piękno kobiet. Nasza organizacja Good News (www.pressforgoodnews.com) zajmuje się pisaniem samych pozytywnych wiadomościach o świecie, ludziach; które często nie docierają do odbiorców. Kampania Be'You'tiful odzwierciedla naszą ideologię o tym jak kobiety powinny postrzegać siebie (można ją znaleźć na naszej stronie). W związku z kontynuacją kampanii postanowiłyśmy zorganizować unikalny pokaz mody w którym modelki będą od XS do XL, młodsze ,starsze, o różnych typach urody.

Wydarzenie ma się odbyć w Concordii Design w Poznaniu, 13 czerwca. Impreza ma trwać dwie godziny. Na początku planujemy pokaz mody, następnie uczestniczki będą mogły wziąć udział w warsztatach makijażu i stylizacji po to by umiały naturalnie podkreślić swoje indywidualne piękno. Planujemy ustawić też stoiska projektantów (takich jak mixerfashion i confashion) których rzeczy zostałby pokazane na wybiegu. Dodatkowym stoiskiem będzie miejsce gdzie uczestnicy będą mogli dołączyć do naszej kampanii poprzez dołączenie do galerii fotograficznej, która jest dostępna na naszej stronie. W naszej kampnii poprosiłyśmy kobiety które brały udział w naszym filmie ażeby napisały jedno słowo które je określa - wierzymy bowiem że określenie "ładna", "chuda" nie odzwierciedla naszego prawdziwego piekna i takie jakie naprawde jestesmy.(Resztę zdjeć można znalezć na stronie) 

Naszym targetem są głównie kobiety w każdym wieku ale także mężczyźni którzy popierają samą idee! Wszystkich zapraszamy 13 czerwca do Concordii Design -wstęp za darmo!

Wspierają nas:

 

                                 

Dlaczego Warto Nas Wspierać?

Będzię to pierwsze takie wydarzenie w Polsce gdzie kobiety z życia wzięte będą prezentować rzeczy projektantów takich jak mixerfashion i confashion! 
Głęboko wierzymy że już nadszedł czas ażeby każda kobieta, dziewczyna czuła się pięknie - mamy juz dość mediów które nam próbują wmówić że tylko jeden typ urody jest piękny - bo to jest poprostu nie prawda! Wspierając nasz projekt stajesz się cześcią naszej organizacji która wierzy w rozprzestrzenanianie pozytywizmu i dobroci, no i przedewszystkim naszej ideei na temat piękna.

Budżet Projektu:

Pieniądze zostaną przeznaczone na:

  • wystrój sali
  • na plakaty
  • na wypromowanie wydarzenia poprzez portale społecznościowe
  • na małe upominki dla uczestników

Co się stanie jak przekroczymy próg kwoty która jest potrzebna na projekt? Więcej niespodzianek w formie prezentów i jeszcze lepsze wydarzenie! 

Gdzie można nas znalezć: 

http://pressforgoodnews.com/beyoutiful-campaign/#more-640 - Strona Kampanii 
http://pressforgoodnews.com/2015/04/11/what-is-your-word/ - Jedna z galerii w której poprosiłyśmy uczestniczki o napisanie jednego słowa które je wyjątkowo opisuje. Uczestnicy pokazu i wydarzenia będą mogli zrobić to samo.
https://www.youtube.com/watch?v=RVHEpphdGUA - Film Kampanii
https://www.facebook.com/press4goodnews?fref=ts - Nasz Fanpage  

Termin Realizacji:

Wszytskie nagrody będą wysyłane odrazu po zakończeniu pokazu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.06.2015 15:03