Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz Nita

Grzegorz Nita

Częstochowa

Częstochowski rysownik, komiksiarz, twórca filmów i animacji. Absolwent Edukacji Artystycznej na AJD w Częstochowie. Współzałożyciel zina komiksowego „CzkaFka” oraz Wytwórni Filmowej Chacifde. Autor komiksów z serii „Banzaj. Słowiański western kung fu.”
Zajmuje się ilustracją, grafiką reklamową, projektowaniem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6521 PLN z 6000 PLN

85 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.05.2014.

Banzaj: Kniaziówna Eryka

O projekcie

AKTUALIZACJA:

6000

6660

Zbiórka osiągneła wymaganą kwotę 6000zł! Wielkie dzięki za zaangażowanie i hojne wsparcie! Jesteście kochani! 

Jako że zostało jeszcze troszkę czasu do końca zbiórki to proponuję nowy target:)

Obiecuję przygotować dodatek - jeśli uda się nam zebrać 6660zł to do każdej nagrody od 25zł wzwyż (wszędzie gdzie wysyłam paczkę pocztą) dołączę "Banzaj od kuchni" - unikatowy zinowy zeszyt A5 ze szkicami, dodatkowymi grafikami i gościnnymi rysunkami innych komiksiarzy. Będzie to taki making-of:)

 

Akcja! Przygoda! Pojedynki kung-fu! 

To wszystko czeka cię na kartach „Banzaja: Kniaziówny Eryki”, komiksu który tworzę od kilku lat i który dzięki Tobie ma szansę ujrzeć wreszcie światło dzienne.

Banzaj
 

Wejdź na stronę www.banzaj.blogspot.comi poznaj słowiański western kung-fu!

 

I jeśli spodoba ci się to co zobaczysz – wesprzyj mój projekt, finansując dokończenie i wydanie „Kniaziówny Eryki” drukiem.

Postęp prac nad komiksem będzie można śledzić na blogu oraz fanpagu Banzaja na Facebooku. Aktualnie jest ukończone jakieś 3/4 albumu.

kadr z Banzaja

 

NAGRODY:

W podziękowaniu za wsparcie projektu otrzymasz 88 stronicowy, kolorowy album komiksowy, z serdecznymi podziękowaniami oraz możliwość zdobycia innych ciekawych gadżetów: szykuję magnesy na lodówkę z postaciami z „Banzaja”, kubki z nadrukiem, plakaty czy kultowy w niektórych kręgach film wideo „Banzaj III: Ostatnie życzenie mnicha” Wytwórni Filmowej Chacifde. 

Małe próbki filmowej wersji Banzaja można zobaczyć na YouTubie.

tutaj czy tutaj 

film1 

film2

Oferuję również niepowtarzalną możliwość wprowadzenia do komiksu postaci wzorowanej na Tobie w końcowych scenach, których jeszcze nie narysowałem! Wyobraź to sobie: zobaczyć Siebie na kadrach słowiańskiej przygody - to ci dopiero heca!

wciry

CEL:

Kwota którą określiłem jako target wynika z formatu komiksu – chciałbym wydać go w kolorze, 88 stron B5 na kredzie + grubsza okładka – to niestety robi cenę. Taka kwota wykracza poza moje możliwości finansowe;) Nie ukrywam, że bardzo liczę na waszą pomoc i mam nadzieję że razem zakończymy projekt sukcesem!

Pomóżcie mi wydać ten komiks:) Będę Wam ogromnie wdzięczny
Pzdr
Grzesiek Gino Nita

Kniaziówna Eryka w akcji

kadr

Media o Twoim projekcie:

Banzaj już lada moment

komiks.polter.pl | 2014-06-24

Po udanej zbiórce na PolakPotrafi Grzegorz Nita, autor komiksu Banzaj. Słowiański western kung-fu, kończy prace nad swoim albumem. Banzaja można śledzić na jego blogu oraz profilu na Facebooku. Komiks o słowiańskim wojowniku objęty jest patronatem medialnym serwisu Poltergeist..

Zostań sponsorem komiksu

www.zycieczestochowy.pl | 2014-04-08

Częstochowski rysownik - Grzegorz Gino Nita - poprzez portal PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na wydanie autorskiego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Chcesz mu pomóc? Nic prostszego! Wystarczy na ten cel przeznaczyć kilka groszy. Każda suma - nawet ta najdrobniejsza - jest bardzo ważna. Sami decydujemy, ile chcemy przekazać. Zbiórka trwa do 4 maja. Jeżeli do tego dnia nie uzbiera się zakładana kwota - otrzymamy swoją wpłatę z powrotem. Jeśli natomiast projekt powiedzie się, czekać będą na nas nagrody.

Zbiórka funduszy na wydanie komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka"

www.komiks.gildia.pl | 2014-04-01

Serwis crowdfundingowy "Polak Potrafi" coraz częściej angażuje się w promowanie komiksowych projektów wydawniczych. Właśnie tam aktualnie zbiera fundusze na wydanie komiksu Grzegorz Nita. Jeżeli uda mu się zebrać 6 tys. zł to ujrzymy na papierze Banzaj: Kniaziówna Eryka.

Wsparcie dla Banzaja na PolakPotrafi

komiks.polter.pl | 2014-04-01

Na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na wydanie komiksu Banzaj: Kniaziówna Eryka. Grzegorz 'Gino' Nita przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

Banzaj: Kniaziówna Eryka na PolakPotrafi.pl

www.alejakomiksu.com | 2014-03-24

Grzegorz "Gino" Nita na portalu PolakPotrafi.pl rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wydanie swojego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Autor przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.05.2014 18:06