Dołącz do naszej społeczności!

Banzaj: Kniaziówna Eryka

Kategoria - Komiksy

108%

Postęp

6521 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

AKTUALIZACJA:

Kampania crowdfundingowa Banzaj: Kniaziówna Eryka

Zbiórka Banzaj: Kniaziówna Eryka

Zbiórka osiągneła wymaganą kwotę 6000zł! Wielkie dzięki za zaangażowanie i hojne wsparcie! Jesteście kochani! 

Jako że zostało jeszcze troszkę czasu do końca zbiórki to proponuję nowy target:)

Obiecuję przygotować dodatek - jeśli uda się nam zebrać 6660zł to do każdej nagrody od 25zł wzwyż (wszędzie gdzie wysyłam paczkę pocztą) dołączę "Banzaj od kuchni" - unikatowy zinowy zeszyt A5 ze szkicami, dodatkowymi grafikami i gościnnymi rysunkami innych komiksiarzy. Będzie to taki making-of:)

 

Akcja! Przygoda! Pojedynki kung-fu! 

To wszystko czeka cię na kartach „Banzaja: Kniaziówny Eryki”, komiksu który tworzę od kilku lat i który dzięki Tobie ma szansę ujrzeć wreszcie światło dzienne.

Kampania finansowania społecznościowego Banzaj: Kniaziówna Eryka
 

Wejdź na stronę www.banzaj.blogspot.comi poznaj słowiański western kung-fu!

 

I jeśli spodoba ci się to co zobaczysz – wesprzyj mój projekt, finansując dokończenie i wydanie „Kniaziówny Eryki” drukiem.

Postęp prac nad komiksem będzie można śledzić na blogu oraz fanpagu Banzaja na Facebooku. Aktualnie jest ukończone jakieś 3/4 albumu.

Kampania crowdfundingowa Banzaj: Kniaziówna Eryka

 

NAGRODY:

W podziękowaniu za wsparcie projektu otrzymasz 88 stronicowy, kolorowy album komiksowy, z serdecznymi podziękowaniami oraz możliwość zdobycia innych ciekawych gadżetów: szykuję magnesy na lodówkę z postaciami z „Banzaja”, kubki z nadrukiem, plakaty czy kultowy w niektórych kręgach film wideo „Banzaj III: Ostatnie życzenie mnicha” Wytwórni Filmowej Chacifde. 

Małe próbki filmowej wersji Banzaja można zobaczyć na YouTubie.

tutaj czy tutaj 

Kampania finansowania społecznościowego Banzaj: Kniaziówna Eryka 

Zbiórka Banzaj: Kniaziówna Eryka

Oferuję również niepowtarzalną możliwość wprowadzenia do komiksu postaci wzorowanej na Tobie w końcowych scenach, których jeszcze nie narysowałem! Wyobraź to sobie: zobaczyć Siebie na kadrach słowiańskiej przygody - to ci dopiero heca!

Zbiórka Banzaj: Kniaziówna Eryka

CEL:

Kwota którą określiłem jako target wynika z formatu komiksu – chciałbym wydać go w kolorze, 88 stron B5 na kredzie + grubsza okładka – to niestety robi cenę. Taka kwota wykracza poza moje możliwości finansowe;) Nie ukrywam, że bardzo liczę na waszą pomoc i mam nadzieję że razem zakończymy projekt sukcesem!

Pomóżcie mi wydać ten komiks:) Będę Wam ogromnie wdzięczny
Pzdr
Grzesiek Gino Nita

Projekt Banzaj: Kniaziówna Eryka

Kampania crowdfundingowa Banzaj: Kniaziówna Eryka

Media o Twoim projekcie:

Banzaj już lada moment

komiks.polter.pl | 2014-06-24


Po udanej zbiórce na PolakPotrafi Grzegorz Nita, autor komiksu Banzaj. Słowiański western kung-fu, kończy prace nad swoim albumem. Banzaja można śledzić na jego blogu oraz profilu na Facebooku. Komiks o słowiańskim wojowniku objęty jest patronatem medialnym serwisu Poltergeist..

Zostań sponsorem komiksu

www.zycieczestochowy.pl | 2014-04-08


Częstochowski rysownik - Grzegorz Gino Nita - poprzez portal PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na wydanie autorskiego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Chcesz mu pomóc? Nic prostszego! Wystarczy na ten cel przeznaczyć kilka groszy. Każda suma - nawet ta najdrobniejsza - jest bardzo ważna. Sami decydujemy, ile chcemy przekazać. Zbiórka trwa do 4 maja. Jeżeli do tego dnia nie uzbiera się zakładana kwota - otrzymamy swoją wpłatę z powrotem. Jeśli natomiast projekt powiedzie się, czekać będą na nas nagrody.

Zbiórka funduszy na wydanie komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka"

www.komiks.gildia.pl | 2014-04-01


Serwis crowdfundingowy "Polak Potrafi" coraz częściej angażuje się w promowanie komiksowych projektów wydawniczych. Właśnie tam aktualnie zbiera fundusze na wydanie komiksu Grzegorz Nita. Jeżeli uda mu się zebrać 6 tys. zł to ujrzymy na papierze Banzaj: Kniaziówna Eryka.

Wsparcie dla Banzaja na PolakPotrafi

komiks.polter.pl | 2014-04-01


Na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na wydanie komiksu Banzaj: Kniaziówna Eryka. Grzegorz 'Gino' Nita przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

Banzaj: Kniaziówna Eryka na PolakPotrafi.pl

www.alejakomiksu.com | 2014-03-24


Grzegorz "Gino" Nita na portalu PolakPotrafi.pl rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wydanie swojego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Autor przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

85

Wspierających

6521 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 04.05.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

podziękuję Ci za wsparcie na Banzajowym blogu i Facebooku

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

podziękuję Ci na blogu i Facebooku, wpiszę Cię na listę podziękowań w albumie, wyślę Ci na maila gotowy komiks w .pdf

6 Wspierających
 

Wpłać 15 zł lub więcej!

nagroda jak wyżej - oraz dodatkowo na maila paczka grafik-tapet z Banzajem

0 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Zestaw gadżetowy - podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila, a na wskazany adres wysyłam pocztą: plakat, magnesy na lodówkę oraz film "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" (bez komiksu)

2 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Wysyłam pocztą wydrukowany album, oczywiście zamieszczam podziękowania w komiksie i w sieci, dodatkowo komiks w .pdf i tapety na maila. Taki pre-order:)

16 Wspierających
 

Wpłać 35 zł lub więcej!

Wysyłam gotowy album z dodatkami - plakatem, filmem wideo "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" oraz magnesami na lodówkę. Podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila.

5 Wspierających
 

Wpłać 55 zł lub więcej!

Wysyłam wydrukowany album z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami - kubkiem z nadrukiem, plakatem, filmem "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" oraz magnesami na lodówkę. Podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila.

10 Wspierających
 

Wpłać 75 zł lub więcej!

Wysyłam gotowy album z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł, oraz wprowadzam do komiksu postać wzorowaną na Tobie!

13 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

pakiet fana: wysyłam 2 egzemplarze albumu z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł, wszystkie filmy Wytwórni Filmowej Chacifde "Legenda 5 Mendów", "Banzaj III: Ostatnie życzenie Mnicha", "Dobry, Zły i Zombie", "Miniatury" a także odręczną, niepowtarzalną grafikę-plakat Banzaja. Dodatkowo w formie elektronicznej wyślę wcześniejsze komiksy: "Banzaj. Dorwać Fileta", "Banzaj: Awantura o Wazę" i wszystkie numery zina "Czkafka".

10 Wspierających
 

Wpłać 160 zł lub więcej!

Przyjaciel słowiańszczyzny: zamieszczam Twoje logo (lub nazwisko czy ksywkę) na tyle okładki jako sponsora oraz informację na blogu i fanpage'u. Oczywiście wysyłam również gotowy album ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł.

1 Wspierający
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

pakiet księgarza: wyślę ci 10 egzemplarzy komiksu, 1 kubek i plakat, a dodatkowo na maila pakiet grafik i komiks w formie elektronicznej.

0 Wspierających
 

Wpłać 250 zł lub więcej!

Sponsor i przyjaciel słowiańszczyzny: zamieszczam na tyle okładki Twoje logo (lub nazwisko czy ksywkę) jako sponsora oraz Twoją reklamę wewnątrz komiksu, na blogu i facebooku. Oczywiście Wysyłam wydrukowany komiks z imienną dedykacją oraz ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł.

6 Wspierających

O autorze

Grzegorz Nita

Grzegorz Nita

Częstochowa

Częstochowski rysownik, komiksiarz, twórca filmów i animacji. Absolwent Edukacji Artystycznej na AJD w Częstochowie. Współzałożyciel zina komiksowego „CzkaFka” oraz Wytwórni Filmowej Chacifde. Autor komiksów z serii „Banzaj. Słowiański western kung fu.”
Zajmuje się ilustracją, grafiką reklamową, projektowaniem.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.