Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Grzegorz Nita

Grzegorz Nita

Częstochowa

Częstochowski rysownik, komiksiarz, twórca filmów i animacji. Absolwent Edukacji Artystycznej na AJD w Częstochowie. Współzałożyciel zina komiksowego „CzkaFka” oraz Wytwórni Filmowej Chacifde. Autor komiksów z serii „Banzaj. Słowiański western kung fu.”
Zajmuje się ilustracją, grafiką reklamową, projektowaniem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


85 Wspierający

108% Postęp

6521 PLN z 6000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 04.05.2014 18:06

Banzaj: Kniaziówna Eryka

O projekcie

AKTUALIZACJA:

6000

6660

Zbiórka osiągneła wymaganą kwotę 6000zł! Wielkie dzięki za zaangażowanie i hojne wsparcie! Jesteście kochani! 

Jako że zostało jeszcze troszkę czasu do końca zbiórki to proponuję nowy target:)

Obiecuję przygotować dodatek - jeśli uda się nam zebrać 6660zł to do każdej nagrody od 25zł wzwyż (wszędzie gdzie wysyłam paczkę pocztą) dołączę "Banzaj od kuchni" - unikatowy zinowy zeszyt A5 ze szkicami, dodatkowymi grafikami i gościnnymi rysunkami innych komiksiarzy. Będzie to taki making-of:)

 

Akcja! Przygoda! Pojedynki kung-fu! 

To wszystko czeka cię na kartach „Banzaja: Kniaziówny Eryki”, komiksu który tworzę od kilku lat i który dzięki Tobie ma szansę ujrzeć wreszcie światło dzienne.

Banzaj
 

Wejdź na stronę www.banzaj.blogspot.comi poznaj słowiański western kung-fu!

 

I jeśli spodoba ci się to co zobaczysz – wesprzyj mój projekt, finansując dokończenie i wydanie „Kniaziówny Eryki” drukiem.

Postęp prac nad komiksem będzie można śledzić na blogu oraz fanpagu Banzaja na Facebooku. Aktualnie jest ukończone jakieś 3/4 albumu.

kadr z Banzaja

 

NAGRODY:

W podziękowaniu za wsparcie projektu otrzymasz 88 stronicowy, kolorowy album komiksowy, z serdecznymi podziękowaniami oraz możliwość zdobycia innych ciekawych gadżetów: szykuję magnesy na lodówkę z postaciami z „Banzaja”, kubki z nadrukiem, plakaty czy kultowy w niektórych kręgach film wideo „Banzaj III: Ostatnie życzenie mnicha” Wytwórni Filmowej Chacifde. 

Małe próbki filmowej wersji Banzaja można zobaczyć na YouTubie.

tutaj czy tutaj 

film1 

film2

Oferuję również niepowtarzalną możliwość wprowadzenia do komiksu postaci wzorowanej na Tobie w końcowych scenach, których jeszcze nie narysowałem! Wyobraź to sobie: zobaczyć Siebie na kadrach słowiańskiej przygody - to ci dopiero heca!

wciry

CEL:

Kwota którą określiłem jako target wynika z formatu komiksu – chciałbym wydać go w kolorze, 88 stron B5 na kredzie + grubsza okładka – to niestety robi cenę. Taka kwota wykracza poza moje możliwości finansowe;) Nie ukrywam, że bardzo liczę na waszą pomoc i mam nadzieję że razem zakończymy projekt sukcesem!

Pomóżcie mi wydać ten komiks:) Będę Wam ogromnie wdzięczny
Pzdr
Grzesiek Gino Nita

Kniaziówna Eryka w akcji

kadr

Media o Twoim projekcie:

Banzaj już lada moment

komiks.polter.pl | 2014-06-24

Po udanej zbiórce na PolakPotrafi Grzegorz Nita, autor komiksu Banzaj. Słowiański western kung-fu, kończy prace nad swoim albumem. Banzaja można śledzić na jego blogu oraz profilu na Facebooku. Komiks o słowiańskim wojowniku objęty jest patronatem medialnym serwisu Poltergeist..

Zostań sponsorem komiksu

www.zycieczestochowy.pl | 2014-04-08

Częstochowski rysownik - Grzegorz Gino Nita - poprzez portal PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na wydanie autorskiego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Chcesz mu pomóc? Nic prostszego! Wystarczy na ten cel przeznaczyć kilka groszy. Każda suma - nawet ta najdrobniejsza - jest bardzo ważna. Sami decydujemy, ile chcemy przekazać. Zbiórka trwa do 4 maja. Jeżeli do tego dnia nie uzbiera się zakładana kwota - otrzymamy swoją wpłatę z powrotem. Jeśli natomiast projekt powiedzie się, czekać będą na nas nagrody.

Zbiórka funduszy na wydanie komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka"

www.komiks.gildia.pl | 2014-04-01

Serwis crowdfundingowy "Polak Potrafi" coraz częściej angażuje się w promowanie komiksowych projektów wydawniczych. Właśnie tam aktualnie zbiera fundusze na wydanie komiksu Grzegorz Nita. Jeżeli uda mu się zebrać 6 tys. zł to ujrzymy na papierze Banzaj: Kniaziówna Eryka.

Wsparcie dla Banzaja na PolakPotrafi

komiks.polter.pl | 2014-04-01

Na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na wydanie komiksu Banzaj: Kniaziówna Eryka. Grzegorz 'Gino' Nita przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

Banzaj: Kniaziówna Eryka na PolakPotrafi.pl

www.alejakomiksu.com | 2014-03-24

Grzegorz "Gino" Nita na portalu PolakPotrafi.pl rozpoczął zbiórkę pieniędzy na wydanie swojego komiksu "Banzaj: Kniaziówna Eryka". Autor przygotował kilka ciekawych bonusów za wsparcie.

85

Wspierających

6521 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 04.05.2014

Wesprzyj projekt

Wpłać 5 zł lub więcej!

podziękuję Ci za wsparcie na Banzajowym blogu i Facebooku

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

podziękuję Ci na blogu i Facebooku, wpiszę Cię na listę podziękowań w albumie, wyślę Ci na maila gotowy komiks w .pdf

6 Wspierających
 

Wpłać 15 zł lub więcej!

nagroda jak wyżej - oraz dodatkowo na maila paczka grafik-tapet z Banzajem

0 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Zestaw gadżetowy - podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila, a na wskazany adres wysyłam pocztą: plakat, magnesy na lodówkę oraz film "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" (bez komiksu)

2 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Wysyłam pocztą wydrukowany album, oczywiście zamieszczam podziękowania w komiksie i w sieci, dodatkowo komiks w .pdf i tapety na maila. Taki pre-order:)

16 Wspierających
 

Wpłać 35 zł lub więcej!

Wysyłam gotowy album z dodatkami - plakatem, filmem wideo "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" oraz magnesami na lodówkę. Podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila.

5 Wspierających
 

Wpłać 55 zł lub więcej!

Wysyłam wydrukowany album z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami - kubkiem z nadrukiem, plakatem, filmem "Banzaj III: Ostatnie Życzenie Mnicha" oraz magnesami na lodówkę. Podziękowania w komiksie i w sieci, komiks w .pdf i tapety na maila.

10 Wspierających
 

Wpłać 75 zł lub więcej!

Wysyłam gotowy album z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł, oraz wprowadzam do komiksu postać wzorowaną na Tobie!

13 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

pakiet fana: wysyłam 2 egzemplarze albumu z imienną dedykacją, ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł, wszystkie filmy Wytwórni Filmowej Chacifde "Legenda 5 Mendów", "Banzaj III: Ostatnie życzenie Mnicha", "Dobry, Zły i Zombie", "Miniatury" a także odręczną, niepowtarzalną grafikę-plakat Banzaja. Dodatkowo w formie elektronicznej wyślę wcześniejsze komiksy: "Banzaj. Dorwać Fileta", "Banzaj: Awantura o Wazę" i wszystkie numery zina "Czkafka".

10 Wspierających
 

Wpłać 160 zł lub więcej!

Przyjaciel słowiańszczyzny: zamieszczam Twoje logo (lub nazwisko czy ksywkę) na tyle okładki jako sponsora oraz informację na blogu i fanpage'u. Oczywiście wysyłam również gotowy album ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł.

1 Wspierający
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

pakiet księgarza: wyślę ci 10 egzemplarzy komiksu, 1 kubek i plakat, a dodatkowo na maila pakiet grafik i komiks w formie elektronicznej.

0 Wspierających
 

Wpłać 250 zł lub więcej!

Sponsor i przyjaciel słowiańszczyzny: zamieszczam na tyle okładki Twoje logo (lub nazwisko czy ksywkę) jako sponsora oraz Twoją reklamę wewnątrz komiksu, na blogu i facebooku. Oczywiście Wysyłam wydrukowany komiks z imienną dedykacją oraz ze wszystkimi dodatkami jak w nagrodzie za 55 zł.

6 Wspierających

O autorze

Grzegorz Nita

Grzegorz Nita

Częstochowa

Częstochowski rysownik, komiksiarz, twórca filmów i animacji. Absolwent Edukacji Artystycznej na AJD w Częstochowie. Współzałożyciel zina komiksowego „CzkaFka” oraz Wytwórni Filmowej Chacifde. Autor komiksów z serii „Banzaj. Słowiański western kung fu.”
Zajmuje się ilustracją, grafiką reklamową, projektowaniem.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.