Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

smkkpm ULTRA

smkkpm ULTRA

Kraków

smkkpm ULTRA to banda rozwrzeszczanych łobuzów, sięgających po mikrofony, instrumenty i wszelkie inne środki na granicy legalności - po to, by zrealizować swój cel, jakim jest TOTALNA MADŻANDŻA. Ta 6-osobowa machina do produkcji dobrej zabawy nie boi się żadnego gatunku muzycznego a ich teksty dotykają tematów najważniejszych, takich jak: miłość, apokalipsa, zwierzęta czy prehistoryczne gady. Pochodzą z samego serca żartcore\\\\\\\'u, jednak nie trzymają się żadnej z etykiet i, grając muzykę spektakularną, wprowadzają nową jakość celebrowania imprez masowych. Krytycy muzyczni określają ich styl słowami: "wybuchnięta siekiera na gruzowisku i płonie/disco"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7391 PLN z 6500 PLN

208 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

113%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2014.

BANG - wybuchowy krążek od smkkpm ULTRA

O projekcie

Cześć wojownicy i fighterki! 

Oficjalnie zapraszamy do pokochania singla promującego płytę, tutaj od razu z teledyskiem.:

 

Po naszą płytę dzwoni już Piotr Rogucki:

Nawet Tomek Jachimek jest ULTRA!

Zacier też jest ULTRA:


Nasze działania coraz bardziej na plusie, mamy już zaklepany termin tłoczenia płyty, a dzięki temu znamy termin jej PREMIERY: 6 grudnia! W tym roku Mikołaj przyniesie wam najbardziej bombastyczny prezent ever: naszą płytę. ULTRAchochliki wyślą ją do was tego dnia pocztą tradycyjną lub elektroniczną, albo też odbierzecie ją od nas osobiście!

Z dobrych newsów: znamy też termin koncertu premierowego - 24 stycznia wystawimy gwiezdny show na dużej scenie krakowskiej Rotundy, gdzie odbędzie się premiera disko-kasku, performance Jeszcze-Więcej-Światła, a także razem przeżyjemy koniec świata.. i to pewnie nie jeden tego wieczoru. Kto był, ten wie, kto nie był - niech kupi bilet i niech się przekona.

A Ty... znasz kogoś kto powinien kupić bilet na premierę? Albo kogoś, kto lubi mieć w domu garść energetycznej muzy na kompakcie? Podeślij mu nasz projekt - my już teraz za to dziękujemy, a ta osoba najprawdopodobniej wkrótce też Ci podziękuje. Będziecie mogli razem mówić: słuchałem smkkpm ULTRA zanim.. etc.

Na koniec tej wiadomości: tytułowy koniec świata na żywo. Prosto z naszych serc, do waszych:

Dzięki za to, że jesteście z nami! 

<3

Jesteśmy smkkpm ULTRA.
Jesteśmy bandą muzycznych terrorystów.

Jesteśmy zespołem złożonym z sześciu tancerzy.

smkkpm ULTRA powstało ponad rok temu z potrzeby bezpretensjonalnej i nieskrępowanej twórczości. Muzyka, którą gramy, porusza się po różnych gatunkach, ale przede wszystkim chodzi nam gruby melanż. Zespół składa się z ludzi wywodzących się z różnych klimatów - ekipa z jajcarskiej Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą oraz muzycy z rock'n'rollowych Clock Machine i Straight Jack Cat.

Łączy nas jedno: w głębi duszy wszyscy jesteśmy srogimi jazdowiczami.

NIE MUZYKA.

ŚWIATŁO.

 

Ola Cioteczka Bang Pobiedzińska - śpiew i pirotechnika

Tęczowa funk-terrorystka, ambasadorka dobrej zabawy, wojowniczka o równe prawo do dobrego baunsu dla wszystkich. Śpiewa w Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. Z wykształcenia i zawodu animatorka kultury, ostatnio zajmuje się głównie projektowaniem gier w przestrzeni miejskiej.

 

Aleksander Szaleniec Czerkawski - szepty/krzyki

Niebezpieczny disko lover, wizjoner melanżu, disko poeta. Członek SMKKPMzO, tekściarz, z wykształcenia filozof, z natury romantyk. W wolnym czasie lubi wypić ze dwie kawki.

 

Matełko King - MELO-recytacja

Retro dancer, gwiezdny raper, sceniczny poskramiacz rymów. Niszczyciel uwodziciel - posiada wytrych do serca każdej kobiety. Członek SMKKPMzO, tekściarz, z wykształcenia kulturoznawca dziennikarz, po godzinach pracuje jako klaun w szpitalu dziecięcym


Marcin Pantera Pater - elektrodźwięki

Magik dźwięku, animator brzmień rezonujących głęboko w twoich lędźwiach, czujny i niebezpieczny jak pantera. Z wykształcenia mechanik samochodowy, inżynier geodeta, barman, lecz przede wszystkim: producent muzyczny i realizator dźwięku. Na stałe współpracuje z zespołami Clock Machine, Smoking Barrelz, Hatbreakers.

 

Piotr Tornado Thunder Wykurz - tłusty bit

Nieokiełznane źródło energii, chodzący agogiczny wulkan. Jego stopa jest sercem naszego zespołu. Perkusista Clock Machine i Smoking Barrelz, z wykształcenia dietetyk. Zawsze ma przy sobie walizkę owoców.

 

Michał Jastrząb Zachariasz - elektroniczne organy i gitara BASSova

Multiinstrumentalista, rockowa moc naszego składu, archeolog dźwięku, który z oldskulowych instrumentów wyciąga ULTRAbrzmienia. Gitarzysta i klawiszowiec w Straight Jack Cat, z wykształcenia muzyk i dyplomata po stosunkach międzynarodowych. Miłośnik ostrych brzmień i szybkich samochodów. 

 

 

Chcemy wydać debiutancki minialbum, na którym znajdzie się 6 naszych kawałków.Każdy z nich jest w innym gatunku - od szeroko rozumianego rocka, przez elektro, po techno i dubstepy!

Każdy z nich służy jednemu - extra wixie!!!

Potrzebujemy tego materiału oraz twojej pomocy, żeby wyjść z tą imprezą poza nasze miasto i puścić nasz bicik w świat.

Spis bangierów:

koniec świata

porucznik jastrząb

bang

miłość w niskiej rozdzielczości

samotność w klubie disko

t-rex

STARE NAGRANIA DO PRZESŁUCHANIA NA PRÓBĘ:

 

próg numer JEDEN:

6 500 zł - wydanie CDka!

próg DRUGI:

10 000 zł - zrobimy profesjonalny (!) teledysk (!) (...w końcu <3)

obczaj sobie nasz BUDŻET 

 

Dzięki tej akcji, jako jedna z pierwszych osób na świecie możesz stać się niebezpiecznym posiadaczem naszej muzyki. Zamów płytę w wersji cyfrowej lub namacalny, limitowany krążek. Zapewnij sobie wjazd na koncert premierowy. 

Dołącz do nas i siej disco-terror razem z nami!

Ty dorzucasz nam forsy, kupując ULTRAnagrody, a my dzięki twojemu wsparciu realizujemy tę płytkę! Wspólnie z wami jesteśmy niezniszczalną bestią melanżu i

nie powstrzyma

nas

nic!

 

 

 

(kliknij bang tekstylny, żeby powiększyć)

..oraz inne droższe, a także KOMBOSY powyższych >>> SPRAWDŹ OBOK

 

Ponad 3/4 Polaków ma problemy z imprezowaniem - chcemy to zmienić!

Zależy nam na tym, by grać DLA WAS !

Chcemy pokazać wszystkim, że po polsku też można robić ULTRAimprezowe bangiery!

Mamy kawałki, które będą na ustach wszystkich wojowników melanżu. Przychodzimy teraz tu, do WAS i chcemy zrobić to właśnie Z WAMI! Bez ludzi nie ma imprezy a na parkiecie nigdy nie jesteś sam! Chodźcie z nami na ten balet, zostańcie DISCO-TERRORYSTAMI !!!

 

Najważniejsze info:

  • mail do nas: ultraXbang@gmail.com;
  • data wydania CDka oraz premiery płyty ONLINE: 6 grudnia 2014
  • data premierowego koncertu: 24 stycznia 2014 (Rotunda, Kraków);
  • odbiór nagród: na koncercie premierowym / w umówionym miejscu i czasie / wysyłka (do ustalenia);
  • jeszcze więcej nas znajdziecie na fejsie i na soundcloudzie; 
  • warto pamiętać: jesteście królami melanżu, tańczcie, bawcie się i nie przejmujcie niczym! Ta impreza jest zawsze DLA WAS!

 

___________

identyfikacja wizualna - projekt i wykonanie: Piotrek Klon Klonowski

filmik - kręcenie i montaż: Kuba Tracz

(w filmie promującym wykorzystano materiały wideo autorstwa Natalii Olszańskiej, Michała Biegańskiego

i Kiryła Konowałowa, zarejestrowane na festiwalu Tak Brzmi Miasto 2014)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2014 18:06