Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Natalia Klinowska Musli

Natalia Klinowska Musli

Łódź, Poland

Kilka drutów i kilometry włóczki - to wystarczy by wraz z muslibymusli przenieść się do awangardowej krainy mody. Szorty, swetry, rękawiczki, czapki, szaliki, lisie etole i torebki spod ręki wyjątkowo utalentowanej łodzianki nadadzą twojej garderobie niepowtarzalnego charakteru. Bez cyfrowej dokładności maszyn i bezdusznej linii produkcyjnej, możesz mieć pewność, że nikt nie będzie nosił takiego produktu jak twój! Nie pozwól więcej zniewalać produkcji seryjnej! Otwórz swój umysł na muslibymusli.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1146 PLN z 7000 PLN

26 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.02.2015.

Łódzkie Badziewie - remont starej dziewiarni

O projekcie

Zapraszamy serdecznie na kiermasz podczas którego będziecie mogli nas poznać, posłuchać o naszej idei galerii z rękodziełem od wielu polskich twórców, a nawet zobaczyć i przymierzyć nasze rzeczy ;) 

 

 

https://www.facebook.com/lodzkiebadziewie

Jeśli ktoś nie ma czasu czytać może posłuchać o nas w audycji ze Studenckiego Radia Żak! Fajnie jest w Żaku ;)

  https://soundcloud.com/katarzyna-matczak/dadziewie

Gdy pierwszy raz nazwano nas Łódzkim Badziewiem nie byłyśmy do tej nazwy do końca przekonane. Nazwa jest arogancka  i bardzo przewrotna,  bo wiadomo że nie tworzymy żadnego badziewia, a wręcz na przekór masowej produkcji - tworzymy ubrania unikatowe, w bardzo krótkich seriach, na wymiar i często wedle życzeń klientów.

 

  

 

Łódzkie Badziewie ma być połączeniem sklepu z ubranami łódzkich twórców z miejscem gdzie będą odbywały się warsztaty rękodzieła i modowe sesje zdjęciowe. Chcemy stworzyć klimatyczny butik z wyjątkową odzieżą dla dorosłych i dzieci, przytulny kącik warsztatowy, połączone z niewielkim atelier fotograficznym. Na ulicy Rewolucji  w Łodzi, w sąsiedztwie Klubokawiarni Granda, stoi opuszczona dziewiarnia. Marzy nam się zaadaptowanie tych pomieszczeń do naszych celów.

 

 

 

Trzon naszego kolektywu stanowią dwie studentki Wzornictwa na Politechnice Łódzkiej – Natalia Klinowska (Muslibymusli) i Alicja Kwasiuk (Kwasiukala).

Natalia tworzy dzianiny - swetry, wyjątkowe dodatki na zimę i nie tylko. Zajrzyjcie koniecznie na jej stronę na facebooku ;)

Ala szyje dresy - spodnie, bluzy i nerki w stylu streetwear. Luz,  wygoda i kolor!

 

Stworzyliśmy akcję na PolakPotrafi.pl, ponieważ według naszej opinii jest to miejsce gromadzące interesujące osoby i ludzi z pasją, a do takich chcemy dotrzeć, z takimi osobami chcemy tworzyć Łódzkie Badziewie. 

Jeśli projektujesz i tworzysz ubrania, biżuterię - dołącz do nas! Jeśli masz swoje pomysły na ulepszenie naszego projektu - chętnie Cię wysłuchamy ;) A jeśli chcesz pomóc w remoncie - zapraszamy! Wszystko robimy sami - od projektowania ubrań, po ich produkcję, zdjęcia je ukazujące i filmik na tę akcję. Tak chcemy działać nadal - od malowania ścian po stworzenie mebli do sklepu.

Jak wyglądała dziewiarnia wiosną 2014 roku ;) Mamy nadzieję, że już tej wiosny uda nam się ją wyremontować!

Chcielibyśmy zebrać fundusze na remont 80 - metrego lokalu, który składa się z trzech pomieszczeń. Cały remont chcemy zrobić własnoręcznie, od malowania ścian aż po zbudowanie mebli z tworzyw z recyklingu (palety, skrzynie, płyty osb), zachowując unikalny charakter miejsca. Chcielibyśmy zebrać kwotę 7000 zł. Składają się na nią : 

  • 2400zł - umeblowanie sklepu - na tę kwotę składa się wynagrodzenie dla osoby, która stworzy dla nas unikatowe meble (ladę, przymierzalnie, chuśtawkę - o której marzymy ;), standy na ubrania
  • 1850zł - odnowienie ścian - kupimy hektolitry ;) farby następnie wchodzimy na drabiny - myjemy i malujemy 
  • 1000 zł - sanitariat 
  • 500 zł - podłogi - położymy wykładzinę pcv
  • 420 zł - oświetlenie - wykorzystamy pozostałe lampy po zakładzie produkcyjnym, który mieścił się w naszym lokalu - odnowimy je, doświetlimy pozostałe miejsca
  • 930 zł - pozostała kwota - tutaj znajdzie się prowizja dla portalu i ewentualne dodatkowe koszty.

Wizualizacja:

 

 

Naszym pierwszym i głównym celem jest wyremontowanie lokalu i otworzenie sklepu. Jeśli uda nam się zebrać 7000 zł to tak właśnie będzie ;) Jeśli zbierzemy 9000 zł planujemy zrobić huczne otwarcie sklepu ;) Imprezę w Klubokawiarni Granda z koncertem zaprzyjaźnionego zespołu Ted Nemeth i pokazem naszych ubrań. Wstęp oczywiście będzie bezpłatny. A dodatkowo każdy, kto wesprze nas powyżej 25 zł dostanie wtedy naprasowankę z naszym logo ;) 

Szykują się też bluzy ze złotym logo Badziewia, ale o tym na razie sza...! Będziemy ujawniać jak będą kolejne progi ;)  

 

 

 Zniżki do Łódzkiego Badziewia oczywiście ;) Ale także do internetowego sklepu VegeVege.pl

 www.vegevege.pl

 

Swetry Muslibymusli dowolnego projektu:

 Spodnie od Kwasiukali

Czapki i rękawiczki

Kominy - misie

Jeśli wśród naszych nagród nie ma takiej o jakiej marzysz - napisz do nas - może uda się coś wymyślić ;) 

Media o Twoim projekcie:

Twórzmy Łódzkie Badziewie – spotkanie promocyjne i kiermasz

lodz.twoje-miasto.pl | 2015-01-30

Do tej pory możliwe było wspieranie akcji Łódzkiego Badziewia na https://polakpotrafi.pl/projekt/badziewie gdzie zbierane są pieniądze na przystosowanie lokalu. Suma sukcesywnie rośnie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! Łódzkie Badziewie otwiera się dla Was i dzięki Wam

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.02.2015 12:12