Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

BACTERYAZZ

BACTERYAZZ

Koszalin

Zespół powstał w lutym 2013 roku w Koszalinie. Całe 10 miesięcy wytrwałej, ciężkiej ale dającej pełnie satysfakcji pracy nad materiałem, który został zaprezentowany na listopadowym koncercie w Domku Kata w Koszalinie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6343 PLN z 6000 PLN

62 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.03.2015.

ZESPÓŁ BACTERYAZZ NAGRYWA PIERWSZĄ PŁYTĘ...

O projekcie

Maya przyłapany podczas pracy, również wspiera zespół BACTERYAZZ w projekcie Polak Potrafi. 

 

Do grona wspierających dołączył 4P SOLO! Ty też możesz dorzucić grosza, mamy już ponad 50%

Robert Bodendorf wspiera nas w zbieraniu funduszy na wydanie naszej pierwszej płyty. Wyjaśnia też pokrótce ideę sponsorowania społecznościowego. 

Do wspierających nas w poczynaniach dołączył Mariusz Rodziewicz (Gra Muzyka)

 

Jola Tubielewicz również wspiera nasze starania w projekcie Polak Potrafi :) 

 

Z naszą kamerą odwiedziliśmy również Radio Koszalin :)  

 

Niespodzianka! Wśród wspierających nasz projekt jest też Indios Bravos! 

Emotikon smile Wy także możecie nam pomóc

 

Całkiem przypadkiem Emotikon smile jeszcze przed wyjazdem w kolejną trasę udało nam się "dorwać" chłopaków z Raggafaya 

 

 

Naszym celem jest nagranie i wydanie pełnego albumu zawierającego 12 utworów. 

Na to mamy zamiar przeznaczyć całość z zebranych środków jakie uda się uzyskać:

Kwota 6000 zł pozwoli na zrealizowanie miksów i masteringu całego krążka. Wystarczy również na piękne wydanie z książeczką i wyprodukowanie 1000 sztuk.

Pierwszy krok mamy już za sobą. Udało się zarejestrować część instrumentalną płyty. Czekaja nas jeszcze miksy i mastering. W międzyczasie  zrealizowaliśmy już teledysk do utworu "Jaszczur" promującego krążek.

 

 


Potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Mamy niesamowite szczęście, że otaczamy się ludźmi chcącymi nas wspomóc i wesprzeć choćby dobrym słowem, pomysłem, czy możliwością grania w różnych miejscach.

 

 

Ty również możesz dołączyć to tej wspaniałej grupy :) I Ty także.... naturalnie Ty też..... bezapelacyjnie i dla Ciebie znajdzie się Tu miejsce :) Ta Płyta - nasze MARZENIE - może stać się też Twoją płytą :)

 

         

   Zespół powstał w lutym 2013 roku w Koszalinie. Całe 10 miesięcy wytrwałej, ciężkiej ale dającej pełnie satysfakcji pracy nad materiałem, który został zaprezentowany na listopadowym koncercie w Domku Kata w Koszalinie.

W tym czasie zrealizowaliśmy również naszą pierwszą EPkę, oraz utwór promujący pod tytułem "Wyliczanka", w którym gościnnie udział wzięły dzieci naszych znajomych, którzy nas wspierają.

 W czasie kiedy tworzyliśmy i ogrywaliśmy nowy materiał na koncertach, w zaciszu domowym powstawał nasz kolejny teledysk realizowany przez Kaje Zet Krzysiek. Tym razem do utworu "Pieśń emigranta/Król". Jesteśmy na nim nieco mniej podobni niż zazwyczaj :)

 

 

 

SKŁAD ZESPOŁU:

Henryk - najstarsza Bakteria w zespole. Znany szerszej publiczności z Akademii Pana Kleksa - tytułowa rola (zgadza się, to nie był Piotr Fronczewski) Basista, autor tekstów.

 

Darek - najbardziej brodata Bakteria, wielki fan Rumcajsa ( ma wszystkie odcinki na DVD) oraz ZZ Top. Perkusista, nasz kierowca i autor teledysków.

 

 

"rodzyn" - Nietuzinkowa gitarowa Bakteria. Najmłodszy z miotu :) Wielki fan Family Guy'a. Podczas koncertów wulkan energii i człowiek tysiąca twarzy ;)

 

 

"Marian" - Bakteria z gatunku surykatek zachodnioeuropejskich. Na dłoniach ma tajne tatuaże z runami, po przeczytaniu których człowiek umiera, dlatego na koncertach nosi rękawiczki. Kawał głosu bez pogłosu ;)

 

Nagród mamy dla was oczywiście jeszcze więcej. Na bieżąco bedziemy aktualizować i umieszczać ich fotografie na stronie programu. 

Trzymajcie za nas mocno kciuki i do zobaczenia na koncertach!! :)

 

ZAPRASZAMY na nasz fanpage na facebook'u:

https://www.facebook.com/bacteryazz

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.03.2015 18:06