Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ms. No One

Ms. No One

Tychy

Kilka lat temu temu otrzymali tytuł jednego z najbardziej obiecujących debiutantów i najbardziej melancholijnego zespołu w szeroko pojętej okolicy. Nigdy nie walczyli z tym wizerunkiem, ale też nie dążyli do tego żeby go na siłę utrwalać. Debiutancki album \\\"The Leaving Room\\\" został bardzo dobrze przyjęty, zespół zagrał trasę koncertową w 3 krajach, na 8 festiwalach. Teraz powraca w nowej odsłonie, bogatszy o 3 małżonków, 1 żonę, 1 tatę i 1 kawalera i ponad tuzin nowych piosenek...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5219 PLN z 3500 PLN

87 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

149%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.10.2013.

BACKSEAT STORIES - 2 album Ms. No One dla Was

O projekcie

Tak pokrótce. Z serii cyferki. Ms. No One ma 4 lata. Pomieszkuje w trzech miastach  ( ogólnie mówiąc na Śląsku). Dzieli się na 4, w praktyce na 5 osób. Wydała jedno EP, jedno LP oraz 8 remiksów. Zagrała na dziewięciu festiwalach, w trzech krajach. 

11 piosenek znajdzie się na drugim albumie Ms. No One pt. "BACKSEAT STORIES", który właśnie powstaje. Połowa piosenek będzie smutna, a druga połowa trochę mniej. 5 tekstów będzie w języku polskim, a pozostałe w języku obcym, aczkolwiek bliskim. My te piosenki już znamy i teraz chcielibyśmy aby dotarły też do Was. Rzucamy zatem crowdfundingowe hasło - Palec do budki!

Pomysł ten podsunęło nam kilka zespołów "zza miedzy", które w ten sposób pozyskują fundusze na wydawanie swojej muzyki. Sposób wydaje się idealny. Wy   (słuchacze, fani etc) wyrażacie niejako zasadność wydania płyty oraz chęć pozyskania jej w fizycznej formie sprawiając, iż ten proces ma tak naprawdę sens. Nie potrzebujemy środków na nagrania, czy produkcję. Dla nas jasne jest, że my również uczestniczymy finansowo w tym przedsięwzięciu.

Natomiast pozyskanie podstawowych kosztów wydania płyty umożliwi nam całkiem dobrą pozycję startową. Kwota jest niewielka. Jednak jeśli przypadkiem uda nam się uzbierać więcej to całą nadwyżkę przeznaczymy na wsparcie tego wydawnictwa dokładając do jego promocji (projekt graficzny okładki, plakaty), a przy opcji kosmicznej nawet produkcję klipu. W zamian za Waszą pomoc przygotowaliśmy trochę nagród. Staraliśmy się podejść do tematu kreatywnie :)

Tyle słowem wstępu.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do wsparcia naszych poczynań i bez względu na to jaki charakter będzie ono miało my odwdzięczymy się z pewnością.

Pozdrowienia ślemy wielkie.

MICHY

Tymczasem poniżej parę muzycznych wizytówek, które w trakcie akcji będziemy aktualizować :)

Na początek - Teaser albumu nr 1 ( kolejne wkrótce) - dla tych, którzy kota w worku nie zwykli nabywać:)

Zapraszamy na zwiastuny kolejnych 3 utworów.

 

TEASER NR 3

 

Poniżej remiks autorstwa Mr.S, który znalazł się na naszym albumie z remiksami "There`s no one inside" z 2011 roku. Album do wzięcia od ręki :   http://msnoone.bandcamp.com/album/theres-no-one-inside

 

Tutaj natomiast koncertowa wersja "Virginii" - która również znalazła miejsce na nowym albumie. A zaraz za nią  - Living Ghost - pierwszy singiel promujący album.

I

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.10.2013 18:06