Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wydarzenia Chrześcijańskie

Wydarzenia Chrześcijańskie

Warszawa, Polska

Absolwenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

500 PLN z 7000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

7%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.09.2017.

Portal Wydarzeń Chrześcijańskich

O projekcie

Szanowni Państwo, 

potrzebujemy Waszego wsparcia pieniężnego w realizacji planów związanych z budową i rozwojem ogólnopolskiego Centrum Wydarzeń Chrześcijańskich. Ten cel jest odpowiedzią na potrzeby wielu aktywnych chrześcijan, którzy nie zawsze mogą i potrafią śledzić ważne wydarzenia chrześcijańskie: koncerty, wyjazdy, pielgrzymki, rekolekcje, spotkania, warsztaty, nabożeństwa, imprezy i wiele innych wydarzeń, mających na celu pogłębienie wiary chrześcijańskiej i integrację religijną. Portal będzie systematycznie rozbudowywany o nowe możliwości np. intencje modlitewne (modlitwa nieustanna), wiadomości, artykuły, wideo itd.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na domenę, hosting, rozbudowany portal internetowy, SEO, SEM, pozycjonowanie i inne wynikające z budowy i prowadzenia portalu potrzeby. Portal będzie zawierał możliwość samodzielnego dodawania wydarzeń i przypisywania ich do określonej kategorii, miasta i innych istotnych parametrów. Tym sposobem każda parafia lub organizacja religijna w Polsce będą dodawać swoje planowane wydarzenia religijne, a my wszyscy będziemy mogli je śledzić, rejestrować się i uczestniczyć w jednym miejscu bez konieczności poszukiwania w przestworzach Internetu.

Nie trzeba wydawać fortuny, jeśli przyświecisz na ten cel nawet jedną złotówkę, to jest to już dużo!

NA JAKIM ETAPIE JESTEŚMY:

1. Wykupiliśmy szablon portalu ogłoszeniowego (do modyfikacji).

PrntScr:


2. Tworzymy możliwość samodzielnego dodawania wydarzeń i przypisywania ich do określonej kategorii, miasta i innych istotnych parametrów.
3. Wybraliśmy dostawcę domeny, hostingu.
4. Tworzymy materiały dla SEO, SEM, pozycjonowania i promocji.
5. Nasz zespół liczy już 10 osób: 1 moderator, 2 web-programistów, 2 copywriterów, 1 dziennikarz oraz 4 osoby duchowne i kilka wolontariuszy.
6. Zebraliśmy kontakty do wszystkich kościołów i wspólnot chrześcijańskich w Polsce.
7. Posiadamy 816 zainteresowanych osób na facebooku https://www.facebook.com/AveIesus/) i 92 osoby zainteresowane vkontakte https://vk.com/ave_iesus).

W PODZIĘKOWANIU: 

- za każdą ofiarę pomodlimy się w Twoich intencjach. Twoja intencja powinna być "dobra". Wierzymy, że jeśli jest zgodna z Wolą Bożą, zostanie wysłuchana. O wykonanym zobowiązaniu zostaniesz poinformowany!

- na koniec zbiórki odprawiona zostanie msza święta (katolicka) w intencji ofiarodawców (miejsce i termin do ustalenia)!

- imiona ofiarodawców będą zamieszczone w serwisie (bez anonimowych darczyńców)!

 

NAGRODY:

Wsparcie od 1 do 10 zł: Pomodlimy się w Twoich intencjach. Twoja intencja powinna być "dobra". Wierzymy, że jeśli jest zgodna z Wolą Bożą, zostanie wysłuchana.

Wsparcie od 10 do 100 zł: Pomodlimy się w Twoich intencjach. Twoja intencja powinna być "dobra". Wierzymy, że jeśli jest zgodna z Wolą Bożą, zostanie wysłuchana. Umieścimy Twoje dane ofiarodawcy w serwisie Wydarzeń Chrześcijańskich. O wykonanym zobowiązaniu zostaniesz poinformowany!

Wsparcie od 100 do 1000 zł: Pomodlimy się w Twoich intencjach. Twoja intencja powinna być "dobra". Wierzymy, że jeśli jest zgodna z Wolą Bożą, zostanie wysłuchana. Umieścimy Twoje dane ofiarodawcy w serwisie Wydarzeń Chrześcijańskich w miejscu wyróżnionym. O wykonanym zobowiązaniu zostaniesz poinformowany! Otrzymasz koszulkę z podziękowaniem na papierze od Zespołu Wydarzeń Chrześcijańskich.

Wsparcie od 1000 zł: Pomodlimy się w Twoich intencjach. Twoja intencja powinna być "dobra". Wierzymy, że jeśli jest zgodna z Wolą Bożą, zostanie wysłuchana. Umieścimy Twoje dane ofiarodawcy w serwisie Wydarzeń Chrześcijańskich w miejscu wyróżnionym i na stronie głównej. O wykonanym zobowiązaniu zostaniesz poinformowany! Otrzymasz koszulkę i pióro z podziękowaniem na papierze od Zespołu Wydarzeń Chrześcijańskich.

 

Będziemy informować Państwa o każdym etapie prac na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/AveIesus/, a następnie na stronie internetowej. 

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy poprzez profil na facebooku lub formularz kontaktowy.

Z poważaniem

Zespół Wydarzeń Chrześcijańskich

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.09.2017 11:11