Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

alaya123

alaya123

Elbląg

Zespół ALAYA tworzą rodzeństwo Marzena Chabowska, Monika Janik i Daniel Madej.

Muzykujemy wspólnie od ponad 15-tu lat, na początku w elbląskim zespole Dnieje, którego rozpoznawalnymi do dzisiaj utworami są „Niewidzialna plastelina” oraz „Wiatr dla dzieci”. Następnie przez kilka lat jako wokaliści zespołu Dom o Zielonych Progach.

Obecnie pracujemy nad materiałem na naszą pierwszą płytę pt. „Na szczęście jesteś Ty”, na której znajdą się wyłącznie nasze autorskie piosenki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4061 PLN z 2200 PLN

83 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

184%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2013.

Autorska płyta zespołu ALAYA

O projekcie

Kochani, kilka lat temu powstały nasze autorskie piosenki oraz zrodził się pomysł, żeby nagrać naszą płytę. Był to nieśmiały pomysł, ale z biegiem czasu nabierał coraz bardziej realnych kształtów, dzięki wielu bliskim osobom, które nas utwierdzały w przekonaniu, że warto, że czekają na naszą płytę. Wiele pracy, czasu i funduszy włożyliśmy w tworzenie naszego przedsięwzięcia zapraszając do współpracy świetnych muzyków jakich? – możecie przeczytać poniżej.Płyta będzie nosić tytuł: „Na szczęście jesteś Ty”, znajdzie się na niej 14-15 utworów traktujących przede wszystkim o relacjach z drugim człowiekiem, ze światem, ze swoim sercem :-). Ubiegając się o dofinansowanie z zewnątrz, staraliśmy się o recenzje naszej muzyki. Rozesłaliśmy nasze nagrania do rozgłośni radiowych pozyskując bardzo przychylne opinie. Nasze piosenki zagościły już na antenie Radio Centrum, Radio Olsztyn, Radio Gdańsk, Radio Koszalin, Radio Żak, Radio Rzeszów, Radio PIK, Radio Emaus, Radio Aktywne Politechniki Warszawskiej.

Fot. Damian Nowacki

Postanowiliśmy, że 2013 będzie rokiem, w którym wydamy naszą płytę. Jesteśmy już na finiszu i mimo optymistycznego podejścia, widzimy, że zakładane koszty nagrania i wydania płyty rosną nieubłaganie. Dlatego zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszego projektu, choć najmniejsze oraz przekazanie informacji Waszym znajomych. Planujemy wydać płytę do 15. grudnia, więc jeśli ktoś chciałby zrobić sobie lub komuś prezent pod choinkę w jej postaci, zapraszamy :-).


Fot. Damian Nowacki

Potrzebujemy jeszcze około 2.200 zł, aby zrealizować nasz projekt.

Zespół ALAYA tworzą rodzeństwo Marzena Chabowska, Monika Janik i Daniel Madej. Muzykujemy wspólnie od ponad 15-tu lat, na początku w elbląskim zespole Dnieje, którego rozpoznawalnymi do dzisiaj utworami są „Niewidzialna plastelina” oraz „Wiatr dla dzieci”. Następnie przez kilka lat jako wokaliści zespołu Dom o Zielonych Progach.


Fot. Damian Nowacki

Współpracują z nami muzycy: Bartek Krzywda (instrumenty klawiszowe, aranżacje, producent muzyczny płyty), Marcin Skaba (skrzypce, aranżacje), Mateusz Pazurek (gitara klasyczna), Marcin Gawdzis (trąbka), Grzegorz Nadolny (kontrabas, bas), Waldek Franczak (perkusja), Szymon Zuehlke (saksofon), Marcin Skotnicki (flet), Krzysztof Paul (gitara elektryczna), Tomek Steńczyk (gitara akustyczna), Józek Rusinowski (perkusja, perkusjonalia), Milena Olewniczak (wiolonczela), Artur Olewniczak (puzon), Andrzej Bieńkowski "Kamrat" (harmonijka ustna), Krzysztof Narodowski (bongosy).

Fot. Damian Nowacki

Gramy piosenkę autorską, poetycką, zdaniem niektórych nowoczesną piosenkę turystyczną. Według innych śpiewamy głównie o miłości. Staramy się tak aranżować nasze utwory, aby nie burzyć kameralnego klimatu kompozycji, a jednocześnie dodać tej muzyce nowych kolorów. Eksperymentujemy z elektroniką, analogowymi klawiszami, jazzowymi solówkami. Korzystamy z folkowych brzmień fletu i lekko rockowych gitar. Wszystko dozowane z umiarem pozwala na uzyskanie spójnego i niepowtarzalnego brzmienia.

Zachęcamy do wysłuchania naszych dotychczasowych utworów:
 
"Moja muzyka"


"Narodziny"


"Nocna bossa nova"


"Spacer"
 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.12.2013 18:06