Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aurelia Luśnia  - Po godzinach

Aurelia Luśnia - Po godzinach

Marki, Polska

Pochodzę z Olsztyna. Śpiewam od dziecka i od kilku lat uczę śpiewu.
Wytwórnia MTJ wydała moją debiutancką płytę „Wracam do domu” i płytę „Pozytywka” z kołysankami dla dzieci. Single zapowiadające album „Po godzinach”- „Nienazwany szkic” oraz „I żeby było tak” są emitowane w radiowej Jedynce, Radio Merkury czy Radio Olsztyn.
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, laureatką festiwali piosenki m.in. III Festiwalu Twórczości W. Młynarskiego (Grand Prix 2015) Festiwalu operetkowo-musicalowego „Face to face” (Grand Prix 2011)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15380 PLN z 14700 PLN

129 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.12.2015.

Aurelia Luśnia - płyta „Po godzinach”

O projekcie


Cześć,  mam na imię Aurelia. Śpiewam, piszę piosenki i pracuję nad swoją trzecią płytą  Po godzinach”, bo po godzinach dzieje się to co najważniejsze… 

W 2014 roku zarejestrowałam pięć piosenek, które się na niej znajdą. Moim celem jest skończenie prac nad tym albumem, czyli nagranie jeszcze ośmiu piosenek. Płyta Po godzinach  jest dla mnie niezwykle ważna, ponieważ jest pierwszą , na której muzyka jest mojego autorstwa. Teksty powstają we współpracy ze zdolnymi autorami takimi jak Joanna Piwowar-Antosiewicz czy Piotr Banaszek. Piosenki opowiadają  m.in. o próbie wyzbycia się strachu ,        o tym, że nigdy nie wiemy co nas czeka za rogiem, o kobietach, które stają się coraz silniejsze niezależnie od zewnętrznych okoliczności.


Muzycznie bliska jest mi twórczość  Reginy Spektor czy Agnes Obel, bardzo lubię brzmienie instrumentów smyczkowych, liryczne klimaty, jednak to nie jedyna strona mojej muzyki. Pojawiają się w niej również elementy folkowe, które na przykład słychać w piosence Nienazwany szkic.

Jeśli lubisz akustyczne brzmienia oraz piosenki mówiące o istotnych sprawach to może być to płyta dla Ciebie. Wspomagając mnie stajesz się producentem planowanej płyty, masz realny wpływ na to czy ten album powstanie.

Chcę dokończyć tę płytę w równie profesjonalnych warunkach  jak zostało nagrane poprzednie pięć piosenek (studio nagraniowe, mix, mastering, gaże dla muzyków)  z udziałem wspaniałych i wyjątkowych  muzyków takich jak m.in.

Paweł Stankiewicz, który zajmie się wyprodukowaniem albumu Po godzinach (wyprodukował m.in. płyty Doroty Osińskiej Kamyk zielony” oraz Teraz”, brał udział przy produkcji piosenek na płytę Marka Piekarczyka Źródło czy  zespołu Yugopolis)


Piotr Maślanka, Izabela Buchowska, Anna Wandtke, Marta Maślanka, Piotr Banaszek, Bartek Krauz, Maciej Szczyciński, Kornel Jasiński.


Ci wyjątkowi muzycy grają z czołowymi artystami polskiej piosenki takimi jak np. Michał Bajor, Marek Piekarczyk, Paweł Mykietyn, Dorota Osińska, Mela Koteluk, zespół Bisquit, Magda Umer. Jestem wielką szczęściarą, że tacy fantastyczni muzycy znajdują czas i towarzyszą mi w spełnianiu moich muzycznych marzeń.

Dlatego, że jestem bardzo konsekwentna. Realizuję swoje marzenia od dziecka, pomimo trudności nie poddaję się. Na nagranie pierwszej płyty czekałam pięć lat, na wydanie kolejne dwa. Z drugą płytą było bardzo podobnie. Kocham muzykę, więc nie jestem w stanie jej porzucić z powodu trudności… Jeśli ktoś dzięki mnie odpocznie, spędzi miło czas, zatrzyma się w biegu, może nawet znajdzie w sobie siłę na realizację swoich planów po wysłuchaniu jednej z piosenek to jest to po co to robię…

W 2014 roku odbyła się premiera koncertu Po godzinach”, na którym zaprezentowałam kilkanaście autorskich piosenek.  Entuzjastyczne  przyjęcie publiczności  ośmieliło mnie i tak oto pragnę zrealizować kolejny plan jakim jest nagranie płyty Po godzinach”, która może być naszym wspólnym dziełem!

Oficjalna strona http://www.aurelialusnia.pl

Oficjalny fanpage  https://www.facebook.com/aurelia.lusniastankiewicz

Pochodzę z Olsztyna, ale niestety już w nim nie mieszkam. Mam jednak nadzieję, że wrócę.  Śpiewam od dziecka i od kilku lat uczę śpiewu. 

Jestem absolwentką wydz. wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku, laureatką wielu festiwali piosenki m.in. III  Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Grand Prix 2015), Festiwalu operetkowo – musicalowego Face to face” (Grand Prix 2011), Festiwalu piosenki kabaretowej J. Przybory ( 2013). Zostałam zaproszona do nagrania piosenek w polskiej wersji językowej bajki Dzwoneczek (Tinkerbell) produkcji W. Disneya (2008). 

Wytwórnia MTJ wydała moją debiutancką płytę  „Wracam do domu” i płytę „Pozytywka” z kołysankami dla dzieci.

Single zapowiadające płytę -  „Nienazwany szkic” oraz „I żeby było tak”  są emitowane w radiowej Jedynce, Radio Merkury czy Radio Olsztyn, a piosenka „I żeby było tak” gościła w audycji p. Marka Niedźwieckiego „Markomania” oraz w Teleexpresie u p. Marka Sierockiego.

Od 2006r. współpracuję z fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko” prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami festiwalu Zaczarowana piosenka.

Miałam przyjemność występować jako solistka z Zespołem Polskim w Izraelu oraz na Syberii (trasa koncertowa, 2008r.) W 2010 r. nagrałam piosenki francuskie oraz żydowskie dla wydawnictwa MTJ wydane na płytach Legendy piosenki francuskiej oraz „Tradycja” (2011r.) 

Na stałe współpracuję z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miałam przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Śpieszmy się kochać ludzi..” do sł. ks. J. Twardowskiego z muz. H. F. Tabęckiego.

Piosenki, które znajdą się na płycie „Po godzinach”:

I żeby było tak 

 

Little Bird 

 

Nienazwany szkic 

 

Wracam do domu – piosenka z płyty „Wracam do domu

 

Miłość drogę zna – piosenka z płyty „Pozytywka

 

Girl in 14g

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.12.2015 21:09