Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Audiobook

Audiobook

Kielce

Na portalu "PolakPotrafi" jestem od lipca 2019 i posiadam swój własny projekt pt. "Auidiobooki dla uczniów"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 10000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2019.

Audiobooki dla uczniów

O projekcie

Rok temu wpadłem na pomysł stworzenia kanału na youtube na którym publikowałbym darmowe audiobooki lektur szkolnych dla uczniów. Obecnie mój kanał subskrybuje ponad 1 tyś. użytkowników oraz wyświetlony został 291 tyś. razy. Kanał jest storzony z myślą o uczniach, ale mogą z niego korzystać wszyscy ci, którzy chcą posłuchać dobrego audiobook-a.

Tak właśnie dziś wygląda kanał Audiobook.

Dzięki portalowi "Polak Potrafi" chciałbym rozwinąć działalność wzbogacająć swój kanał o lepsze jakościowo i tematycznie treści oraz o nowe audiobooki, które wykraczałyby poza listę obowiązkowych lektur z gwiazdką.Chciałbym również stworzyć wiele innych filmików, które ułatwiłyby przyswajanie wiedzy uczniom. Z audiobooków mogliby korzystać wszyscy, nie tylko uczniowie.

Wiele osób wyraziło zadowolenie z działania mojego kanału, a oto kilka przykładów komentarzy:

 

Jak już pisałem chciałbym rozwinąć swój kanał i dlatego potrzebuję pieniędzy m.in. na: profesjonalny mikrofon, budowę dźwiękoszczelnego studia nagraniowego, odpowiednie oprogramowanie, wynagrodzenie dla monterów itp. Szacowany koszt tej inwestycji to około 10 tyś. zł. Z góry chciałbym podziękować poratalowi "Polak Potrafi" za możliwość zamieszczenia takiego ogłoszenia oraz tobie za to że poświęciłeś swój czas na przeczytanie tego. ;)

 

Link do kanału:

https://www.youtube.com/channel/UC_YTtiYgDpI_fF5JF6WL7Zg

Realizację projektu zacznę już od 2 września 2019 r. i co tydzień będę publikował nowe audiobooki na kanale. Realizację nagród również rozpocznę od 2 września, natomiast podziękowania w postaci e-mailu lub listu wyślę od razu od ukończonej pomyślnie zbiórki.

 Jeśli masz jakieś pytania możesz do mnie napisać za pomocą serwisu "Polak Potrafi" lub pisząc na adres e-mail : bulina1972@onet.pl

 

Jeśli podoba ci się mój projekt lub jesteś fanem audiobooków to możesz go wesprzeć. Udostępniając artykuł na różnych portalach społecznościowych również wspierasz projekt.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2019 22:10