Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Atrakcyjne Młode Mamy

Atrakcyjne Młode Mamy

Toruń

Jesteśmy piątką kreatywnych studentek, które tworzą projekt na przedmiot pedagogika społeczna. Projekt - atrakcyjne młode mamy odbywa się na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

801 PLN z 800 PLN

9 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.01.2014.

Atrakcyjne Młode Mamy

O projekcie

Projekt Atrakcyjne Młode Mamy !

Pomóż nam zmienić myślenie i podnieść samoocenę młodych matek!

Jesteśmy piątką ambitnych i kreatywnych studentek, które postanowiły zdziałać coś na rzecz kobiet.

Chcemy sprawić by w końcu uwierzyły w siebie i swoje piękno. Wiele przyszłych mam boi się o swoją figurę po ciąży, o to, że nie będą już takie atrakcyjne, pragniemy pokazać im jak bardzo się mylą i jak pięknie można wyglądać po ciąży.
Projekt polega na zorganizowaniu sesji fotograficznej dla matek, które właśnie urodziły dzieci.
Sesja odbędzie się w Uniwersyteckim szpitalu w Bydgoszczy na przełomie grudnia/stycznia.

Kolejnym krokiem jest wydanie kalendarza na rok 2014 z fotografiami kobiet. Kalendarz będzie rozdawany na ulicach Torunia oczywiście bezpłatnie. Chcemy wydać. 100 sztuk jest to koszt 800zł. Z racji dosyć wysokiej sumy nie obędzie się bez waszej pomocy.

Film z całego projekty oraz tzw. Backstage zamierzamy umieścić na serwisach społecznościowych oraz na serwisie youtube. Chcemy by każdy mógł zobaczyć jak się to toczyło i jaki jest tego efekt.

Współpracujemy z firmą PolishDruk

 

                                       Oto niektóre zdjęcia naszych pięknych Mam

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Studentki UMK w Toruniu stworzyły projekt

natablicy.pl | 2014-01-20

Studentki pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu przygotowały kalendarz "Atrakcyjne młode mamy". Po co?

Atrakcyjne młode mamy w kalendarzu

www.sexymamy.pl | 2014-01-18

Pięć pomysłowych studentek pedagogiki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu chce zmienić myślenie i podnieść samoocenę młodych matek. Dziewczyny wybrały się na porodówkę bydgoskiego szpitala im. Biziela i urządziły tam sesję fotograficzną. Do zdjęć pozowały świeżo upieczone mamy. Fotografie znalazły się w specjalnych kalendarzach na 2014 rok, które studentki będą rozdawać kobietom na ulicach Torunia.

Zdjęcie tuż po porodzie. Zdecydowałabyś się?

dziendobry.tvn.pl | 2014-01-17

Studentki pedagogiki z Torunia zrealizowały niezwykły projekt Atrakcyjne młode mamy". Zrobiły zdjęcia kobietom zaraz po porodzie, za ich zgodą, z których powstał kalendarz. Ten kalendarz to dowód na to, że nawet tuż porodzie można się czuć się piękną i atrakcyjną. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy studentki: Joannę Kamińską, Aleksandrę Klisko i Aleksandrę Kokoszczyńską. Czy trudno im było namówić młode matki do udziału w sesji?

Wsparcie projektu Atrakcyjne Młode Mamy

www.feminoteka.pl | 2014-01-15

Autorki projektu Atrakcyjne Młode Mamy są piątką ambitnych i kreatywnych studentek, które postanowiły zdziałać coś na rzecz kobiet.

Projekt "Atrakcyjne młode mamy". Zdjęcia zaraz po porodzie

wyborcza.pl | 2014-01-14

Studentki pedagogiki weszły na porodówkę bydgoskiego szpitala im. Biziela i namówiły kobiety na wyjątkową sesję fotograficzną. Kalendarz ze zdjęciami matek będzie pretekstem do ulicznej dyskusji o ciele kobiety po porodzie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.01.2014 18:06