Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

HushKids

HushKids

Poznań

Projektodawcą jest Marcin Stan- tancerz, pedagog i choreograf oraz Martyna Zaremba- aktorka Teatru Nowego. Jesteśmy opiekunami grupy HushKids.
Spektakl powstaje we współpracy z fundacją Plac Teatralny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7284 PLN z 7000 PLN

85 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2015.

'ato.MY' spektakl ruchowy

O projekcie

Mali tancerze

Aktorami w spektaklu są dzieci z grupy tanecznej HushKids, która powstała rok temu. To dziesiątka fantastycznych osobowości, w wieku od 7 do 12lat. Ich opowieści stały się inspiracją do stworzenia scenariusza. Treścią przedstawienia są historie o nich samych, które ukazujemy posługując się teatralną metaforą. Dzieci wykonując różnego rodzaju zadania otworzyły przed nami świat swoich marzeń oraz lęków. Staramy się dokładnie zrozumieć prawdę jaką ze sobą niosą, poznać ich poglądy i to w jaki sposób odczuwają otaczającą ich rzeczywistość.

Tytuł spektaklu nawiązuje do idei, która przyświeca temu projektowi. Staramy się pokazać jak wyjątkowy jest każdy człowiek z osobna, który współpracując z innymi może urosnąć w siłę i stworzyć wielkie rzeczy.

Dziecko- mikrocząsteczka, poruszająca się w makroświecie dorosłych.ato.MY !

 Reportaż Wandy Wasilewskiej w Radio Merkury:

http://www.radiomerkury.pl/audycja/reportaze/reportaz-22-sierpnia-2015.html

Nasze cele:

Celem projektu jest stworzenie spektaklu w oparciu o system działań edukacyjnych, które poszerzają wyobraźnię i umiejętność tworczego myślenia.

- Chcemy aby dzieci poznawały różne techniki taneczne (hip-hop, popping, b-boying, taniec współczesny) i świadomie ich używały.

- Aby potrafiły wykorzystywać ruch do przekazania emocji.

- Aby umiały łączyć umiejętności aktorskie z tanecznymi.

- Chcemy nauczyc dzieci swobodnego działania na scenie.

- Naszym celem jest również zaszczepienie w dzieciach podstawowej wiedzy dotyczącej różnych dziedzin sztuki.

- Zależy nam na stworzeniu nowatorskiego spektaklu, który wykorzystuje młodzieńczy potencjał i wiedzę doświadczonych twórców.

            Dlaczego crowdfunding?

Zdecydowaliśmy się pozyskać w ten sposób część funduszy na realizacje projektu, ponieważ pieniądze są nam niezbędne, a ciężko znaleźć sponsora na działania kulturalne. Nie jest łatwo również znaleźć osoby, które będą chciały wspierać rozwój niewielkiej grupy dzieci. My jednak uważamy, że taki sposób działania jest najbardziej efektywny, bo każde dziecko czuje się wyjątkowe (nie jest wtłoczone w przypadkowo zebraną masę), a my możemy dobrze poznać każdego członka grupy. Poza pozyskaniem kapitału, crowdfunding pozwala nam również zbudować bazę potencjalnych widzów i fanów.

Zbieramy na:

- kostiumy- musimy zakupić tkaniny, a nastepnie opłacić koszt uszycia kostiumów

- buty- potrzebujemy dziesięciu par sportowych bucików z jasną podeszwą

- scenografię- większość materiałów pozyskujemy z odpadów budowlanych, ale wysokim kosztem jest zakup profesjonalnej podłogi

- wynagrodzenia- praca z dziećmi to nasza pasja, dlatego wynagrodzenia dla twórców są kwotą symboliczną

- księgowość- zebrane pieniądze pomogą nam również opłacić koszt pracy papierkowej

            

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.11.2015 16:04