Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ZITOLO.COM

ZITOLO.COM

Warszawa, Polska

Od października 2017 roku aktywnie zaczęła działać inicjatywa ZITOLO.COM – międzynarodowa platforma, której celem jest integracja rynku produktów i usług z kategorii wysokiej jakości rękodzieła, handmade i handcraft, skupiająca projektantów mody, designu oraz artystów sztuk plastycznych. Głównym aspektem działalności Zitolo jest promowanie Twórczości i samych Twórców poprzez wspieranie ich sprzedaży oraz marki za pomocą nowoczesnej platformy sprzedażowej ZITOLO.COM. Grono sympatyków stale się powiększa, a społeczność ZITOLO.COM na Facebooku liczy już sobie ponad 21 tysięcy osób.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1818 PLN z 11000 PLN

23 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2018.

Artyści dla Zwierząt

O projekcie

Międzynarodowa platforma sprzedażowa oferująca prace artystów i projektantów mody, designu oraz handmade ZITOLO.COM wraz z Schroniskiem dla Zwierząt w Gaju połączyły siły i wspólnie zbierają fundusze na zakup lekarstw dla zwierzaków mieszkających w Schronisku w Gaju. Potrzebujemy 10 tysięcy złotych, aby zapewnić przez cały 1 miesiąc opiekę medyczną wszystkim Gajowym podopiecznym. Tyle wynoszą miesięczne koszty zakupu niezbędnych lekarstw.
Za wszystkie zebrane fundusze zakupimy środki medyczne dla Schroniska. Jeżeli zbierzemy więcej, niż zakładaliśmy, to fantastycznie - zakupimy jeszcze więcej lekarstw oraz karmę, koce, legowiska.
Zrobmimy to transparentnie. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy mógł zobaczyć, na co przenzaczyliśmy zebraną sumę. Pokażemy faktury, pokażemy wszystkie zakupy oraz pokażemy też naszych ukochanych, czworonożnych pacjentów :)

Kim jesteśmy?

 

Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju - Minęło już kilkanaście lat XXI wieku, a stan zdecydowanej większości schronisk w Polsce nie różni się wiele od tego jak miało się to 50 lat temu. To niestety przykry wniosek, a okazuje się, że schronisko nie musi być smutne, biedne, nie musi wiać w nim grozą. Okazuje się, że może być skrawkiem na Ziemi, pięknym budującym miejscem, gdzie zwierzaki są kochane i szanowane.  Takim właśnie schroniskiem, w którym szczęście psów i kotów jest najważniejsze to Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju koło Śremu. Najważniejszą zasadą jest to, że każdy zwierzak jest leczony. Każdy psiak, który tego potrzebuje jest socjalizowany. Dba o to psi psycholog, z którym Schronisko współpracuje na stałe. Walczymy o zdrowie i życie zwierząt do ostatniej chwili nawet, gdy jest tylko cień szansy na powodzenie. Mamy lekarza weterynarii, szpitalik, salę zabiegową, salę operacyjną, wszystkie dobrze wyposażone.  Kochamy zwierzęta i dbamy o nie jak tylko możemy.

ZITOLO.COM międzynarodowa  platforma, której celem jest integracja rynku produktów i usług z kategorii wysokiej jakości rękodzieła, handmade i handcraft, skupiająca projektantów mody, designu oraz artystów sztuk plastycznych. Głównym aspektem działalności ZITOLO.COM jest promowanie Twórczości i samych Twórców poprzez wspieranie ich sprzedaży oraz marki za pomocą nowoczesnej platformy sprzedażowej.ZITOLO.COM to także partnerstwa ze stowarzyszeniami twórczymi, inicjowanie i wspieranie projektów dotyczących szeroko pojętej twórczości, kreatywności oraz odpowiedzialności społecznej  i środowiskowej, ale przed wszystkim promowanie Twórców za pomocą nowoczesnych oraz innowacyjnych narzędzi promocyjnych. No i rzecz najważniejsza - ZITOLO.COM absolutnie kocha zwierzęta.

 

NASI PARTNERZY

SŁODKI LIVE TV

 SŁUCHAM GADAM

KLUB SPATIF

MARKA JEST KOBIETĄ

ZNAJOMI ZNAJOMYCH

 BIZNES NA FALI

 

WEGE FESTIWAL

FASHION IN WARSAW

THINK BIG

Grupa PSY.

O PROJEKCIE

Grę o Tron można lubić, lub nie, ale nie sposób nie zgodzić się z rodowym zawołaniem rodu Starków „Winter is comming” i nie możemy zrobić nic, żeby tego nadejścia uniknąć. Synoptycy, meteorolodzy, górale i wróżbici są zgodni – to może być zima stulecia. Większość z nas jest na nią przygotowana - mamy ciepłe, ogrzewane mieszkania i domy, pracujemy w ogrzewanych biurach, a kiedy złapie nas przeziębienie, możemy iść do lekarza, lub ewentualnie do farmaceuty, zapoznać się z ulotką i zażyć zbawienny medykament. Ale kiedy my będziemy siedzieć w ciepłym, ewentualnie kurować się w zaciszu swojego mieszkania, to na zewnątrz ujemne Celsjusze będą skuwać lodem świat, zamrażać rzeki, jeziora i rośliny, lodowate wiatry będą dmuchać niemiłosiernie, ciemności zapadną błyskawicznie i wszystko wskazuje na to, że ta zima będzie najcięższą zimą naszego życia. Ale nie tylko naszego.W tym czasie w wielu miejscach wspaniali ludzie z wielkim sercem będą opiekować się tymi, którzy nie są w stanie sobie sami poradzić, zapewnić sobie samodzielnie opieki medycznej i ciepła – jak to jeden z fajniejszych świętych wszystkich religii podobno ich określił - naszymi „Braćmi Mniejszymi”, czyli zwierzętami.Tak jest też i w Schronisku w Gaju. Obecnie schronisko opiekuje się 300 zwierzętami i jak w każdym  z takich miejsc brakuje funduszy w zasadzie na wszystko. Wyliczenia pokazują, że koszt samych niezbędnych lekarstw wynosi miesięcznie 10 tysięcy PLN. Pracownicy schroniska dbają o te zwierzaki, chronią je, ogrzewają, w miarę możliwości leczą, ale przede wszystkim je kochają i tworzą im namiastkę domu. Niestety sama miłość czasami nie wystarcza.

Społeczność Twórców, Artystów i Przyjaciół ZITOLO.COM postanowiła połączyć siły ze schroniskiem i wesprzeć zwierzaki w Gaju swoimi pracami i usługami. Finanse pochodzące od Wspierających nasz projekt będą się składać na główny cel – a jest nim przekazanie naszym Przyjaciołom w Schronisku właśnie co najmniej kwoty 10 tysięcy PLN, aby przez jeden miesiąc zwierzęta miały zapewnione wszystkie niezbędne lekarstwa.


Jeżeli uda nam się zebrać więcej, to wspaniale – cała kwota ze zbiórki zostanie przekazana na schronisko, a każdy wydatek będzie udokumentowany oraz pokazany publicznie. Wszystkie środki pójdą na pomoc zwierzakom i zrobimy to transparentnie.


Oprócz Twórców ze społeczności ZITOLO.COM udział w projekcie zadeklarowali już nasi Przyjaciele muzycy, artyści, restauracje, bary, puby, fryzjerzy, kierowcy, projektanci wnętrz oraz wiele innych wspaniałych osób.

Zaczynamy 10 grudnia - w Międzynarodowy Dzień Praw Zwierząt. Grudzień jest magicznym miesiącem transformacji. Wprawdzie zaczyna się kalendarzowa zima i temperatury raczej nas wtedy nie ogrzewają, ale nasze serca z kolei są gorące i w tym miesiącu otwieramy się bardziej na świat i innych; staramy się  zapomnieć o różnicach, wolimy skupiać się na tym co nas łączy, a łączy nas miłość do zwierząt.
10 tysięcy PLN – jednocześnie dużo i mało, ale nie zatrzymujmy się na tej kwocie. Zbierzmy 100 tysięcy! Każdą nadwyżkę przekażemy Schronisku. Wesprzyjmy podopiecznych w Gaju i wraz ze wszystkimi Przyjaciółmi Zwierząt oraz ze społecznością Twórców ZITOLO.COM zapewnijmy im jak najlepszą zimę.

 

NAGRODY

Za wsparcie naszych zwierzaków ze Schroniska w Gaju przewidzieliśmy fantastyczne i kolorowe nagrody!

 

Oto kilka z nich

Zaczniemy do muzyki

Płyta Wojciecha Szczepanika ze specjalną dedykacją
http://wojtekszczepanik.com/

 

Płyta VOO VOO ze specjalną dedykacją
http://www.voovoo.pl/

Płyta BIG CYC ze specjalną dedykacją
http://www.bigcyc.pl/

Poprzez modę

Orientalion Kresz od Zdrojek
http://zitolo.com/pl/zdrojek

 

Tatuaż od Królink
https://www.facebook.com/krolinktattoo/

 

Jogę od Yoga Compass w Gdańsku
https://yogacompass.pl/


Zegarek z kotem od Laluv
http://zitolo.com/pl/Laluv

Piękną biżuterię od Jewelry By Beata Studio
https://www.facebook.com/BB.BizuteriaBeaty/

 

 

Kolczyki i plecak od Ethical Mano
http://zitolo.com/pl/ethicalMANO

Ręcznie robiony Szal do Jedyne Takie Rękodzieło
https://www.facebook.com/jedyne.takie/

Kocią Torbę od Uszyciuch
http://zitolo.com/pl/Uszyciuch

Poprzez wizytę w Czarodziejskiej Fabryce Marzeń
http://zitolo.com/pl/FabrykaZabawek

Wysokiej jakości Design

Lampa od Brulo Design
http://zitolo.com/pl/BruloDesign

Przeuroczą Myszkę od Pracowni Artystycznej Ronikowa Szafa

 Dobrą Magię

Biżuteria od Zamotana.com
http://zitolo.com/pl/Zamotana

Relaks na Kaszubach w Stamford House
https://www.facebook.com/Woyyt/

Pracę malarską Pawła Zakrzewskiego
https://www.pawelzakrzewski.eu/

Serwetki wykonane z sercem i miłością dla zwierząt przez Panią Małgorzatę Sowicką-Klaję

Piękną, tradycyjną serwetkę wykonaną z sercem i miłością dla zwierząt przez Panią Agnieszkę Świsłowską

Poprzez wiele, wiele innych

na offroadowym szaleństwie na Torze Szutrowym w Świętochowie kończąc :)
https://www.facebook.com/swietytor/

Na koniec

Chcielibyśmy serdecznie i ogromnie podziękować wszystkim, którzy nas wspierają i funduszami, i nagrodami i promocją, dobrym słowem i dobrymi życzeniami.
💚To ogromna radość móc pracować i działać razem z ludźmi o tak wielkich serduchach.❤️
Wielkie dzięki też dla PolakPotrafi.pl za pomoc i fajny feedback.

❤️
Dziękujemy w imieniu
Zwierzaków
Całego zespołu pracowników i wolontariuszy ze Schroniska w Gaju
ZITOLO.COM

❤️

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.01.2018 22:10