Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Yana Zharnikova Antystresowy centrum rozrywki Space

Yana Zharnikova Antystresowy centrum rozrywki Space

Rzeszów, Polska

Cześć, nazywam się Yana, mam 27 lat. Jestem ukrainką, w 2014 roku wraz z rodziną przeniosła się do Polski z powodu wojny i tu zostajemy już na stałe. Z wykształcenia ukończyła uniwersytet w zawodzie ekonomista i technikum w zawodzie działalność komercyjna. Jestem zawsze uśmiechniętą, optymistką pełną energii i pomysłów. Jestem mama trzyletniego synka, ukochaną żoną i opiekunką psa.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

164 PLN z 60000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.02.2018.

antystresowy centrum rozrywki 'Space'

O projekcie

    

     Сentrum rozrywki "Space" to będzie pierwszy i jedyny w Rzeszowie profilowany antystresowy centrum rozrywki.

       Moim celem jest urządzenie Antystresowy centrum rozrywki "Space" w dość innowacyjny sposób a mianowicie: 

       Pierwsze taki pokoje pojawiły się w USA w 2008 roku, a kilka lat temu instytucje te zaczęły pojawiać się w Rosji i na Ukrainie i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Do Polski trend przyszedł kilka lat temu, tylko u wygląd pokoju demolki, a pokonanie naczynia to będzie coś calkiem nowego w tej niszy. 

 

Miejsce, gdzie można usiąść, odpocząć i przyjść do ostatecznego relaksu przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty i domowych ciast.

To pokój gdzie można będzie zorganizować spotkania integracyjne, okolicznościowe, imprezy firmowe lub szkolenia połączone z elementami rozrywki, urodziny, wieczóry Kawalerski lub Panieński. 

Wymiana przeczytanych albo już niechcianych książek na inne. Wstęp jest bezpłatny. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci, młodzieży i doroslych. Jednym z czynników, które sprawiają, że Polacy czytają mniej, niż mieszkańcy Zachodniej Europy, jest wyższa niż w innych krajach cena książek. Wymiany książkowe - to jeden sposób, który staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Takie akcje są już organizowane w wielu miastach cyklicznie. Dzięki takim akcjom przedłużamy życie książek, które są w ciągłym obiegu. Wymiany książkowe są chyba najtańszym sposobem na pozyskiwanie nowych pozycji - wystarczy regularnie wymieniać je na nowe!

        Stres niszczy. Uruchamiając w organizmie całą procesy patologiczne, narusza funkcji tkanek i narządów na poziomie subkomórkowym, zmniejsza odporność, tworzy skłonność do chorób.

        Stres poddaje i zarządza. To, jakie emocje odczuwasz, o czym myślisz i jakie skutecznie rozwiązania przyjmujesz może być nie własnymi myślami i uczuciami, a dysharmonijny wpływ stresu na ciało i umysł.

        Dla zdrowia i jakości życia, stres – to katastrofa. My sami często doświadczamy napięcia, przeciążenia i wstrząsy nerwowe jako normę życia.

      W tym dynamicznym świecie musi być pokój psychologicznego rozładunku aby każdy człowiek w ubraniu roboczym lub w modnym garniturze mógł dostać się do niego w każdej chwili.

     

Napisany biznesplan projektu Antustresowy centrum rozrywki "Space"

Jestem po wstępnych rozmowach z wlascicielem lokalu przy ul. Stanisława Trembeckiego.

Niestety mój wkład własny nie sfinansuje całego przedsięwzięcia. Z własnych środków pokrywam dodatkowo koszty organizacyjne, promocyjne projektu, pośrednictwa w wynajęciu lokalu, oraz kaucji. Na resztę potrzebuję środków, dlatego też postanowiłam zwrócić się do Was o pomoc abyście razem ze mną wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli pierwsze takie miejsce w Polsce. Przewidywane wydatki 

1. Sprzęt agd  

2. Zastawa stołowa i akcesoria 

3. Meble 

4.Odzież i akcesoria ochronna 

5.Urządzenia elektroniczne (laptop, głośniki, kable, zasilacze, kamery, telewizor, drukarka)

6.Sprzęt służący do demolki (kij do baseballa, młot, łom)

7.Remont lokalu

8.Marketing (strona www, ulotki, banery)

9.Przybory do pokonania

Najważniejsze elementy "Space" - to nie tylko centrum rozrywki, to miejsce ukojenia, tworzenie promocji czytania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz w trosce o środowisko segregacji odpadów (surowce wtórne, elektrośmieci, drewno). Dzięki Wam możemy to spełnić, a ja będe mogla spełnić swoje marzenia, odkrycie ukochanego biznesu w który chcę zainwestować swoją energię, czas, a przede wszystkim duszę.

Nazywam się Yana Zharnikova, mam 27 lat. Jestem ukrainką, w 2014 roku wraz z rodziną meżem i 8 miesięcznym synkiem przeniosła się do Polski z powodu wojny i tu zostajemy już na stałe. Z wykształcenia ukończyła uniwersytet w zawodzie ekonomista i technikum w zawodzie działalność komercyjna. Jeden z moich celów w życiu otworzyć biznes, który będzie przynosił pozytywne emocje odwiedzającym, a mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego.  

Jestem zawsze uśmiechnięta, pełna energii i pomysłów i nie zważając na żadne trudności i sytuacje życiowe patrzę na życie z pozytywną i optymizmem.

Yana Zharnikova Antystresowy centrum rozrywki „Space”

E-mail: centrumrozrywki.space@gmail.com

Telefon: 538 784 387

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją osobą pod adresem:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008964343670

 

Wszystkie nagrody będą zrealizowane po zebraniu wymaganej sumy i skończeniu kampanii

To kilka przykładowych nagród, w związku z tym, że wszystkie są ręcznie wykonane (są wykonywane bezpośrednio dla Was, moi drodzy) wszystkie będą w jednym egzemplarzu i będą się różnić od siebie.

Jesli tak zdarzy sie, że na Mój projekt wpłynie znacznie więcej pieniędzy niż zakładam:

 

dodatkowe 6 tys. zostaną przeznaczone na zakup książek  do akcji "Książka za książkę”

dodatkowe 12 tys. zostaną przeznaczone na zakup dodatkowych elementow rozrywki (gry automatycznie)

Kto może korzystać z "Antystresowy pokój dla dorosłych"?

Dostęp dla osób pełnoletnich. Przed realizacją należy zapoznać się z regulaminem i podpisać stosowne oświadczenie. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Kto może korzystać z "Antystresowy pokój dla dorosłych"?

Wejście możliwe od 9 pełnych lat w towarzystwie osoby dorosłej

Jak wygląda kwestia ochrony ciała?

Będzie zapewnienie:

– strój ochronny – góra + dół,

– pełną maskę (stosowana do paintballa),

– rękawice ochronne,

- obuwie

Godziny otwarcia:

Pon - Czw 12-20

Pt-Niedz 10-22

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.02.2018 22:10