Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nowe Brzmienie Bieszczad

Nowe Brzmienie Bieszczad

Sanok, Polska

Nowe Brzmienie Bieszczad to muzyczna składanka i kwintesencja bieszczadzkiej sceny muzycznej. Składają się na nią utwory doświadczonych i znanych na scenie folkowej zespołów muzycznych: Angela Gaber + Trio, Matragona, Tołhaje i Widymo. Każdy z tych zespołów od wielu lat reprezentuje muzycznie Bieszczady w Polsce i za granicą.Mają na swoim koncie pewne sukcesy, ale jeszcze wielu nie miało szansy ich usłyszeć.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9235 PLN z 5000 PLN

152 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

184%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015.

DOBRE DUCHY - pomóż wydać płytę Angeli Gaber + Trio

O projekcie

Zostań „Dobrym duchem” pomóż wydać płytę Angeli Gaber + Trio!

   

       „DOBRE DUCHY” to tytuł najnowszego, autorskiego materiału muzycznego Angeli Gaber + Trio. Muzycy pochodzą z rożnych części Bieszczad. Wspólnie pracowali nad nowym repertuarem, który udało się nagrać na tzw. „setkę” w modrzewiowej chacie „Zagrody Magija” w maju 2015.

Jesteśmy prawie na mecie. Stworzyliśmy, zarejestrowaliśmy i miskujemy właśnie nasz muzyczny materiał. Aktualnie dźwięki dopieszcza nasz realizator Wojciech Lubertowicz. Okładka powoli przybiera realnych kształtów.

Marzymy o tym, żeby tej jesieni trzymać tę płytę w rękach i zagrać promujący koncert. "Dobre duchy" szepczą, że jest to możliwe. Możliwe przede wszystkim dzięki Waszej pomocy. Bowiem dzięki Wam ta płyta może znaleźć się w tłoczni a Wy możecie stać się jej absolutnie ważną częścią!!!

 

KIM JESTEŚMY?

Angela Gaber – śpiew kolorowy.

Wokalistka, animatorka kultury. Znalazła się wśród laureatów takich festiwali jak Nowa Tradycja” 2013 Festiwal Folkowy Polskiego Radia, „Mikołajki Folkowe 2012” Międzynarodowy Festiwalu Muzyki Folkowej czy Grechuta Festival 2011. Pochodzi z Ustrzyk Dolnych. Od lat związana z Sanokiem.

 

Ernest Drelich - conga, bongosy, djembe, didgeridoo, kalimby, elektronika.

Twórca Warsztatu Nietypowego – pracowni instrumentów etnicznych jak kalimby, didgeridoo, kije deszczowe, czuringi oraz inne, jak np: tank drum. W sezonie można go spotkać na bieszczadzkich połoninach z kobiałkami jagód.

 

Robert Robson Onacko – gitary elektryczne.

Miłośnik brzmienia, transu i wolności w muzyce. Wraz z żoną prowadzi pracownię

artystyczno – rękodzielniczą „Luidu” u podnóża ruin klasztoru Karmelitów Bosych

w Zagórzu.

 

Tomasz Dybała – gitara akustyczna, bouzouki.

Mieszka i pracuje w Ustrzykach Dolnych, zaangażowany w kilka projektów

muzycznych. Ojciec dwójki fajnych dzieciaków, dobry człowiek.

 

NASZA TWÓRCZOŚĆ:

Trudno definiować i nazywać muzykę. Już niedługo pierwsze utwory z nowej płyty w oficjalnym obiegu. Będziecie je mogli ocenić sami. Póki co skromne zapowiedzi płyty:

 

 

Bardziej wnikliwych odsyłamy do debiutanckiego albumu "Opowieści z Ziemi". Ale uwaga łączy ją z teraźniejszością tylko głos.

 

DLACZEGO POTRZEBUJEMY DOFINANSOWANIA?

Własnymi siłami także finansowymi przygotowaliśmy repertuar i zarejsetrowaliśmy go w pięknych okolicznościach przyrody. Przez tydzień pracowaliśmy nad tą muzyczną prawdą w modrzewiowej chacie „Zagrody Magija”. Być może niektórzy mogą kojarzyć to miejsce z muzycznych alienacji zespołu Lao Che czy ostatnio Pink Freud. Za tę możliwość jesteśmy ogromnie wdzięczni gospodarzom Zagrody: Magdzie i Januszowi Demkowiczom.

Pomogli nam także: Wojciech Lubertowicz- realizując dźwięk. Marcin Urab - fotografując noc całą i dzień. Arkadiusz Dudziak - nagrywając viedo przygotowania a także filmik promujący do akcji na PolakPotrafi. Chata nad Wisłokiem - zapraszając na wspaniały koncert w Beskid Niski. Najbliźsi: żony, narzeczona i narzeczony, trzymając za nas kciuki i wspierając nasz muzyczny idealizm :) 

Kochani jeśli tylko macie chęć zostać częścią tego projektu.. Jeśli macie chęć zostać naszym DOBRYM DUCHEM... każde nawet najmniejsze wsparcie przybliży nas do spełnienia tego marzenia, które jest tak blisko.

To ostatni etap produkcji płyty. Wytłoczenie "Dobrych Duchów". Jakolwiek to brzmi jest możliwe teraz tylko dzięki Wam!

 

DLACZEGO CROWDFOUNDING?

Wiemy, nie ma nic za darmo. A ta idea pozwala, odwdzięczyć się za każdy najmniejszy gest. Dlatego przygotowaliśy nagrody od tych małych, symbolicznych, po naprawdę fajne, duże sprawy.

Ta płyta może być Twoja:

Limitowane, autorskie nagrody. Czyli Twórczość naszych muzyków.

Kalimba Ernesta Drelicha - Warsztat Nietypowy:

Didgoorido Ernesta Drelicha - Warsztat Nietypowy:

Przykładowy obraz Roberta Robsona Onacko, malarstwo inspirowane klimatem Zdzisława Beksińskiego:

Jesienny weekend w Cisnej. Nagroda limitowana. "Nocleg u Mirosławy" zaprasza:

A jeśli nie macie możliwości finansowych, wspieracie jednak naszą ideę i działania prześlijcie nam trochę dobrej energii lub słowa otuchy na naszym facebook-owym profilu htps://www.facebook.com/AngelaGaberTrio

 

BUDŻET:

Koszt dotychczasowego przedsięwzięcia to ok. 8 000zł (studio + relizacja + miks, mastering + projekt okładki)

5 000zł o które walczymy pomoże nam wytłoczyć 1 000sztuk płyty. To minimalna ilość.

Jeśli stanie się cud, tzn uda nam się nazbierać założoną kwotę i okaże się, że pieniędzy na naszym kocnie PolakPotrafi będzie więcej. Obiecujemy jak najlepiej wydać nadwyżkę. Jak najpiękniej spożytkować dodatkowe finanse:

Być może nagramy teledysk? ( dodatkowe 1 000zł - 2 000zł)

Być może zwiększymy nakład do 2 000 sztuk? ( dodatkowe 3 000zł - 4 000zł)

Być może nagramy teledysk i zwięszymy nakład:)

 

PODSUMOWANIE:

To co mogliśmy to zrobiliśmy. Dzisiaj Was prosimy o wsparcie. Nie przestajemy jednak wierzyć w muzykę i staramy się pamiętać, że "Potrafisz tyle, ile zamarzysz. Marzyć masz tyle, ile potrafisz!". Nie stoi za nami żadna wytwórnia, agensja PR, managment. Jeśli popierasz nasze działania, podoba Ci się to co robimy. Jeśli chcesz być naszym 'DOBRYM DUCHEM", chcesz znaleźć się na okładce tej płyty, stać się jej częścią, zapraszamy do zabawy! Nawet najmniejsze wsparcie przybliża nas do wspólnej wygranej! Ukłony:

Angela gaber & Ernest Drelich & Robson Onacko & Tomasz Dybała

Zapraszamy na koncerty, zapraszamy w Bieszczady, zapraszamy do słuchania, bądźcie z nami.

 

KONTAKT:

Jeśli chcecie pogadać, upewnić się, masz jakieś wątpliwości, śmiało piszcie, śmiało dzwońcie lub zerniknijcie tutaj: Facebook Angela Gaber + Trio

Media o Twoim projekcie:

Polak potrafi! Zespół z Sanoka w rekordowym tempie nazbierał na wydanie płyty

www.isanok.pl | 2015-08-16

SANOK. Zaledwie 10 dni wystarczyło, aby zespół Angela Gaber + Trio zebrał pięć tysięcy złotych na wytłoczenie tysiąca sztuk swojej najnowszej płyty pt: „Dobre Duchy”. Pieniądze udało się zebrać za pośrednictwem portalu Polakpotrafi.pl.

ANGELA GABER I JEJ DOBRE DUCHY

etnosystem.pl | 2015-08-14

Angela Gaber + Trio to zespół łączący folk z muzyką nowoczesną i brzmieniami alternatywy, po świetnie przyjętym debiutanckim albumie "Opowieści z ziemi" szykuje się do wydania drugiej płyty. - Płyta "Dobre Duchy" jest wynikiem nowego spotkania, nowej energii - opowiada nam Angela - W odróżnieniu od pierwszej płyty, nie są to interpretacje istniejących, tradycyjnych motywów a próba poszukiwania własnej drogi i pieśni - dodaje artystka.

Zostań "Dobrym duchem" i pomóż wydać płytę Angeli Gaber + Trio!

www.biznesistyl.pl | 2015-08-06

Kiedy wchodzi na scenę, świat dookoła przestaje istnieć. Cudny, kolorowy "ptak" – Angela Gaber serwuje muzykę magiczną, w której mnóstwo jest barw i przestrzeni. Nawet styl śpiewania, który uprawia nazywa się śpiewem kolorowym - wzbogacony śmiechem, piskiem, krzykiem. „Dobre duchy” to tytuł najnowszego, autorskiego materiału muzycznego Angeli Gaber + Trio, muzyków pochodzących z rożnych części Bieszczadów, a którym można, warto, a nawet trzeba pomóc w wydaniu ich płyty.

"DOBRE DUCHY" - Pomóż wydać płytę Angeli Gaber +Trio.

radio.rzeszow.pl | 2015-08-04

Pomóżmy wydać płytę Angeli Gaber + Trio. Kochani, oto link do platformy Polak Potrafi: https://polakpotrafi.pl/projekt/angela-gaber-trio Jeśli tylko macie chęć zostać częścią tego projektu. Jeśli macie chęć zostać naszym DOBRYM DUCHEM. Każde nawet najmniejsze wsparcie przybliży nas do spełnienia tego marzenia, które jest tak blisko.

Zostań „Dobrym duchem”. Pomóż wydać płytę Angeli Gaber + Trio!

www.isanok.pl | 2015-08-03

SANOK. Zespół z Sanoka Angela Gaber + Trio za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na wytłoczenie najnowszej płyty pt: „Dobre Duchy”. Aby się udało grupa w 40 dni musi uzbierać pięć tysięcy złotych. - To ostatni etap produkcji płyty. Wytłoczenie "Dobrych Duchów" jest teraz możliwe tylko dzięki Wam! - mówi Angela Gaber, liderka zespołu.

Zostań "Dobrym duchem". Pomóż wydać płytę Angeli Gaber F

rzeszow.gazeta.pl | 2015-08-03

Angela Gaber i towarzyszący jej muzycy zbierają pieniądze na wydanie najnowszej autorskiej płyty "Dobre duchy". Ci, którzy chcą zostać "dobrymi duchami" bieszczadzkich muzyków mogą wpłacać pieniądze za pośrednictwem portalu Polakpotrafi.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.09.2015 18:06