Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Douglas Montgomery

Douglas Montgomery

Pila

Mieszkam i uczę języka angielskiego w Pile już ponad 10 lat.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1838 PLN z 15000 PLN

24 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

12%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2012.

Epidemia w szkołach publicznych?

O projekcie

Wyjątkowość zajęć z Douglasem Montgomerym nie polega jednak jedynie na tym, iż nie pobiera on za nie żadnego wynagrodzenia. Najważniejsze jest bowiem, iż po zaskakująco krótkim czasie osiąga ze swoimi uczniami rewelacyjne wyniki w nauczaniu. - http://moja.pila.pl/ AKTUALIZACJA aplikacji na iPhone, Android i Ipad - Robiliśmy beta testy naszej aplikacji dla smartfonów. Będzie ona zawierała wszystkie lekcje, filmy szkoleniowe i co najważniejsze, zbiór filmów wideo z jednymi z najlepszych nauczycieli wymowy na Youtube. Budowanie pewności siebie i nauka języka wszystko w jednym miejscu.

Wszyscy nasi przyjaciele od teraz będą mogli zainstalować lekcje bezpośrednio na swoich smartfonach.

Nasza aplikacja nie będzie sprzedawana w Internecie. Będzie rozpowszechniana tylko w Polsce na naszej stronie internetowej KlubNES.

Cześć, dzięki za zainteresowanie naszym projektem! Jak wszyscy wiemy, znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna aby funkcjonować w dzisiejszych czasach. Jest bardzo ważne, że polski minister edukacji wprowadził obowiązek nauczania dwóch jezyków obcych, z angielskim jako podstawowym. Ale jest jeden bardzo duży problem: uczniowie, po zakończeniu nauki, nie potrafią porozumiewać się w tym języku.. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego?

Czy jest swoista "epidemia" w publicznym systemie nauczania? Tak, powtórzę to, EPIDEMIA? Ty, Twoje dzieci, Twój sąsiad, Twój kuzyn, spędziliscie rok i lata na nauce języka angielskiego i nadal nie potraficie mówić w tym języku. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego?

To nie jest wina nauczycieli, to jest wina systemu. W systemie, po prostu czegoś brakuje - brak jest w nim interaktywnego słuchania. To jest to "brąkujace ogniwo", aby mówić po angielsku szybko, automatycznie i skutecznie. Słuchanie nie powinno być ‘słuchaniem i powtarzaniem’ , ale ‘słuchaniem i odpowiadaniem'.

Wiemy, co trzeba zrobić, aby przełamać blokadę i być w stanie mówić po angielsku juz po roku nauki!. Jeśli jesteś zmęczony ciągłymi próbami nauki jezyka obcego, chcesz mówić po angielsku, ale masz blokadę - zapraszamy na "pokład”.

TERAZ! Dwa lata temu odkryłem system, który faktycznie działa, i to działa szybko, Jedynym problemem jest to, że jest DROGI. To kosztuje około 350 zł na jednego ucznia. Obecnie pracuję nad budowa systemu dla indywidualnych studentów oraz grup słuchaczy. Studenci, którzy korzystali z tego systemu zaczęli mówic po angielsku w ciągu nawet 6 miesięcy!!

Głównym założeniem tego systemu jest budowanie u uczniów pewności siebie oraz "zagłębienie się" w języku angielskim... System ten opiera się całkowicie na interaktywnym słuchaniu języka angielskiego i uczeniu się gramatyki w sposób naturalny. Rozpoczęlismy już pracę nad tym systemem, ale potrzebujemy pomocy, aby go dokonczyć.. Już mamy 3 lekcje Willy's Food Bug Restaurant Kim at the Airport by Doug Montgomery Zobacz lekcję TERAZ -

klik da pik Ważną rzeczą jest to, że potrzebujemy też czasu, a jak wiadomo - czas to pieniądz... Przygotowanie 1 zestawu lekcji trwa okolo 35-40 godzin, w których zawiera się przygotowanie i napisanie tekstu, opracowanie go do druku, nagranie oraz obróbka nagran. Z niewielkim twoim udzialem możemy pomóc wszystkim Polakom wzbogacić ich życie.

Przyłącz się i Ty! „Help Us – Help You” – „Pomożesz Nam – Pomożemy Tobie”.

Tworzymy system nauki języków obcych, na który każdy będzie mógł sobie pozwolić, to naprawdę zadziała!

Każdy z 12 zestawów lekcji bedzie zawierać:
 • 1 – 2 minutowy plik audio – z sytuacyjną historyjka.
 • 1 – 8 do 10 minutowy plik audio z omówieniem nowego słownictwa użytego w lekcji.
 • 2 lub 3 lekcje, każda po 13-15 minut interaktywnych plików dzwiękowych z mini-historyjka.
 • Do każdej lekcji dołączony bedzie jednostronicowy plik PDF z podstawowego tekstu audio.
Dodatkowe pliki, które będą dostępne na różnych poziomach nagród:>/b>
 • Rozszerone pliki PDF z tekstami zawartymi w plikach audio,
 • Dodatkowe pliki zawierające gry, które można wykorzystać na lekcjach,
 • Rozszerzona licencja dla nauczycieli, bez odwołania, pozwalająca na reprodukowanie i rozpowszechnianie lekcji.
Dzienniczek, który pomoże systematycznie słuchać lekcji STWORZONY DLA POLAKÓW PRZEZ POLAKÓW:
 • Każdy, kto ofiaruje 1 zł lub więcej, zostanie umieszczony na naszej stronie. PLUS NAGRODY wymienione po prawej stronie witryny.
 • Każdy, kto ofiaruje 25 zł lub więcej - zostanie umieszczony na naszej stronie internetowej wraz z linkiem do swojej witryny. PLUS NAGRODY - obok, po prawej stronie.
 • Każdy, kto ofiaruje 50 zł i więcej, zostanie umieszczony w pliku z lista ofiarodawców, dołączonym do lekcji. PLUS NAGRODY wykazane po prawej stronie.
 • Każdy, kto ofiaruje 199 zł lub więcej, zostanie umieszczony jako sponsor na ostatniej stronie każdej lekcji. PLUS NAGRODY wymienione po prawej stronie witryny.
 • Każdy, kto ofiaruje 499 zł lub więcej, zostanie umieszczony jako specjalny sponsor w każdym pliku tekstowym oraz będzie wzmianka o nim w jednym lub kilku plikach audio. Plus NAGRODY wymienione po prawej stronie witryny.
Chcemy, aby wszyscy wiedzieli, że to TY pomogłeś zbudować ten system! Co zrobimy z pieniędzmi? Przede wszystkim, fiskus zabierze około 19% w podatkach, część pochłoną prowizje i opłaty bankowe. To dopiero początek kosztów. Następnie są koszty reprodukcji CD i koszty grafiki na ich opakowaniu. Kolejnym etapem jest czas potrzebny na opracowanie lekcji. W każde wakacje prywatny nauczyciel angielskiego musi znaleźć prace. Najczęściej jest to obóz letni z nauką języka angielskiego. Osobiście pracowałem na przestrzeni lat w sześciu różnych obozach, a w tym roku, wraz z moim zaprzyjaźnionym nauczycielem języka angielskiego, Marcinem, spędzimy nasze wakacje na budowie tego systemu dla CIEBIE oraz naszego Klubu. Będziemy spędzać 35-40 godzin w tygodniu pracując tylko dla Ciebie!Będą również nagrane lekcje szkoleniowe dostępne dla uczniów i nauczycieli. System jest przeznaczony tylko dla szkół publicznych. Szkoły prywatne nie mogą uczestniczyć w tym programie, jedynie tylko na podstawie indywidualnej umowy, pozwalającej im na to. NES IN THE NEWS Zycie Piła Tetno Regionu tvasta August 26, 2011 Patron Tell Your Friends!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2012 18:06