Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grzegorz

Grzegorz

Trzebinia

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Cześć

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Zielony Radek

Zielony Radek


3148 PLN z 20000 PLN

54 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.07.2020.

#zostańwdomu i wesprzyj Ambasadę Kreatywności

O projekcie

Kim jesteśmy i co robimy?

Ambasada Kreatywności to kluboherbaciarnia i przestrzeń z pomysłami, która powstała z myślą o mieszkańcach powiatu chrzanowskiego.

 

Przez ostatnie dwa lata działaliśmy bez przerwy po to, by organizować dla Was super wydarzenia, koncerty, szkolenia i warsztaty. W 2019 roku zorganizowaliśmy ponad 150 wydarzeń w tym 13 koncertów, artystów takich jak: Teddy Jr, Dżaman, Stanisław Słowiński, MOB, Leepeck, Riffertone,  Madame JeanPierre, Helaine Vis, Ragnar Olafsson, blunt razor, zespół Kwiatki i wielu innych.

 

Jednak pandemia koronawirusa zmusiła nas do zamknięcia Ambasady Kreatywności do odwołania. Jest to dla nas wszystkich czas szczególnie trudny. Trudny dla ludzi, dla organizacji i dla przedsiębiorców.

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym prowadzonym przez Stowarzyszenie Cześć - wszystko co mamy inwestujemy w ludzi, w działania na rzecz społeczności lokalnej, w tworzenie wyjątkowego miejsca przyjaznego mieszkańcom.

 

Teraz, w tym niełatwym dla nas okresie, bardzo potrzebujemy waszego wsparcia, aby kontynuować naszą misję i działać na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

 

Chcesz poznać naszą historię bliżej? Czytaj dalej..

 

 O co chodzi?

Dzięki tej zbiórce możesz kupić u nas herbatę lub kawę na później, albo skorzystać z naszych usług. Zebrana kwota pozwoli nam działać dalej i zorganizować dla Was jeszcze więcej świetnych wydarzeń, warsztatów, wystaw i koncertów. Mamy nadzieję, że epidemia minie razem z końcem tej zbiórki. Jeśli pomożecie nam przetrwać ten trudny czas, to gwarantujemy, że wrócimy do Was ze zdwojoną siłą! 

 

Co się będzie dalej działo? 

Wszystkie nagrody otrzymacie po zakończeniu zbiórki i zakończeniu pandemii w chwili kiedy otworzymy Ambasadę ponownie. Bądźcie pewni, że poinformujemy Was o tym. 

Nagrodami są nasze produkty, a wśród nich między innymi: 

  • Kawa i herbata na później.
  • Zestaw prezentowe herbat oraz zestaw piw kraftowych
  • Voucher o wartości 50 i 100 zł na dowolne produkty z oferty naszej herbaciarni.

 

Możecie również skorzystać z naszych usług.

Dajemy Wam w nagrodę nasz czas i wiedzę, którymi chcemy się z Wami podzielić. Możemy zorganizować Twoją imprezę w Ambasadzie lub szkolenie w wersji offline dla grupy do 12 osób. Możemy także przeprowadzić dedykowane webinarium lub warsztaty w wersji online z tematów takich jak: 

  • Promocja w social media,
  • Jak tworzyć grafiki w canva,
  • Jak prowadzić zbiórki na facebooku,
  • Jak budować strony na wordpress,
  • Szkolenie dla grupy nieprzekraczającej 12 osób do 3 godzin lub webinarium dla grupy do 25 osób. 

 

Czy wiesz, że?? 

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym, a to oznacza, że każda wydana u nas złotówka jest reinwestowana w rozwój i wsparcie naszych pracowników, a także osób wykluczonych i długotrwale bezrobotnych. Dzięki temu wszyscy możemy mieć wpływ na pozytywną zmianę w naszej lokalnej społeczności - Ty też!

 

Cały wypracowany zysk mamy obowiązek przekazywać na cele statutowe naszego stowarzyszenia, dzięki którym możemy organizować wspólnie z Wami super fajne wydarzenia i pomagać innym poprzez:

 

💡 Tworzenie ciekawych warsztatów dla dzieci i dorosłych na których, każdy odkrywa swoje nowe talenty i umiejętności.

💡 Spotkania kreatywnych kobiet przy szyciu, gdzie wspólnie tworzymy poduszki i przekazujemy je na cele charytatywne. 

💡 Wspieranie lokalnych organizacji pozarządowych w ich działaniu organizując dla nich warsztaty i szkolenia.

💡 Promocję i doradztwo w kwestiach w związanych z wykorzystaniem nowych technologii.

💡 Organizację koncertów niszowych artystów oraz imprezy taneczne. 

💡 Można się u nas spotkać również po to, żeby pograć w gry planszowe z przyjaciółmi.

 

Zostań naszym Ambasadorem Kreatywności!

Wesprzyj nas - weź udział w naszej zbiórce i udostępnij ją wśród znajomych, a dzięki temu będziemy mogli zobaczyć się znowu na Świętokrzyskiej 4 w Chrzanowie. 

 

Każda osoba, która wesprze nas finansowo, zostanie naszym Ambasadorem Kreatywności i w terminie najpóźniej do tygodnia po zakończeniu naszej zbiórki otrzyma link do zamkniętej grupy dla naszych Ambasadorów na facebooku. W tej grupie będziemy z wyprzedzeniem informować Was o planowanych wydarzeniach oraz zapraszać do udziału w ciekawych projektach.

 

Wszyscy Ambasadorzy, będą mieli również dostęp do zniżek oraz nowości pojawiających się w ofercie naszej herbaciarni w pierwszej kolejności.  

 

Zachęcamy Was również do wrzucenia video lub zdjęcia z podrowieniami dla nas z hashtagiem #jestemabasadoremkreatywnosci i #wspieramambasadę. Będziemy ten hashtag obserwować i co jakiś czas udostępniać na naszym facebooku.

 Jak to wszystko się zaczęło? Poznaj nas bliżej..

 

Nad wdrożeniem naszych marzeń w życie i startem Ambasady Kreatywności pracowaliśmy już od początku 2018 roku, to właśnie w styczniu tego roku zostało powołane Stowarzyszenie Cześć. Późniejzaczęliśmy poszukiwać źródeł finansowania i możliwości realizacji naszego pomysł.

 

Dzięki temu, że trafiliśmy do super fajnych osób pracujących w Małopolskim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, mogliśmy rozpocząć szkolenia i otrzymać wsparcie, dzięki któremu start "Ambasady Kreatywności" i wprowadzenie naszych marzeń w życie było w ogóle możliwe. Później bardzo długo poszukiwaliśmy odpowiedniego lokalu i we wrześniu 2018 rozpoczęliśmy remont lokalu przy ul. Świętokrzyskiej 4. 

 

I przyszedł czas nas start! Wspólnie z Wami hucznie otworzyliśmy “Ambasadę Kreatywności” w dniu 1 grudnia 2018, a następnie przez cały rok 2019 zorganizowaliśmy dla Was super wydarzenia takie jak:

 

warsztaty rękodzieła, wsparcia dla organizacji pozarządowych w postaci organizacji różnego typu szkoleń m.in. z promocji w social media, a także kreatywne pisanie tekstów Leosje, warsztaty tworzenia stron internetowych w WordPress, skuteczne strategie pozyskiwania nowych klientów, prelekcje podróżnicze, warsztaty dla nauczycieli z wykorzystania platformy eTwinning, warsztat organizacji czasu, myślenie kreatywne. Zorganizowaliśmy również Objazdowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Watch Docs w Chrzanowie.

 

Wspieramy również lokalnych przedsiębiorców współorganizując dla nich wydarzenia pod hasłem “LinkedIn Lokal Chrzanów”. Do tej pory odbyło się pięć takich wydarzeń na których rozmawialiśmy między innymi o: networkingu, wykorzystaniu metody Design Thinking, czy marce osobistej i kreatywnych narzędziach w biznesie. Mamy nadzieję, że cykl “Linkedin Lokal Chrzanów” już wkrótce do Was powróci. 

 

 

Dzięki współpracy z Fundacji Biuro Incjatyw Społecznych z Krakowa i Urzędu Gminy Chrzanów tworzymy  razem z Wami “Miejsce Aktywności Mieszkańców w Chrzanowie” gdzie odbywają się spotkania i tworzą super pomysły inicjowane przez samych mieszkańców i animatorów społeczności lokalnej. Dzięki Waszej energii zorganizowaliśmy wspólnie z MAM m.in. szycie poduszek dla dzieciaków z Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, które były przekazane jako prezenty mikołajkowe w grudniu 2019 roku

 

Spotykają się u nas również seniorzy i słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne. Mamy w planach kilka nowych pomysłów i projektów na ten rok. Dlatego nie możemy się doczekać, ponownego spotkania z Wami. 

 

A wszystko to robimy dla Was po to, abyście mogli razem z nami rozwijać swoje talenty i stwarzać przestrzeń dla nowych pomysłów i aktywności w naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Na koniec przypominajka, koniecznie sprawdźcie wszystkie nagrody jakie dla Was przygotowaliśmy! Oznaczając naszą zbórkę w internecie użyjcie tagów: #dozobaczeniawambasadzie #jestemabasadoremkreatywnosci #wspieramambasade

 

Do zobaczenia w Ambasadzie!

 

Media o Twoim projekcie:

Kup herbatę na potem! Wesprzyj ich działania

przelom.pl | 2020-05-07

Kup herbatę na potem wesprzyj nasze działania. Kilka słów o naszej akcji w \"Tygodniku Ziemi Chrzanowskiej Przełom. \"

Wspieraj przedsiębiorczość społeczną i odbieraj nagrody

chrzanow.naszemiasto.pl | 2020-04-21

Ambasada Kreatywności to kluboherbaciarnia oraz różne działania społeczne dla mieszkańców Chrzanowa i okolic...

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 15.07.2020 14:02