Dołącz do naszej społeczności!

Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

Kategoria - Społeczność

19%

Postęp

1170 zł

Mamy już

Nieudany

Status

O projekcie

KIM JESTEŚMY?

Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

Klub Mam na Bemowie (Warszawa), prowadzony jest przez Stowarzyszenie “Rodzice Razem”. Powstał 8 lat temu z inicjatywy mam przebywających na urlopach macierzyńskich. Od zawsze było to miejsce przyjazne kobietom i ich rodzinom. Klub znajduje się w samym sercu osiedla Przyjaźń w lokalu mieszczącym się w jednym z drewnianych domków fińskich, otoczony dużym ogrodem. Zarówno klubem jak i ogrodem opiekują się rodzice - wolontariusze.

Kampania crowdfundingowa Altanka ogrodowa na wózki dziecięce           Projekt Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce                    Kampania finansowania społecznościowego Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

 

O CZYM MARZYMY?

 Kampania finansowania społecznościowego Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

Naszym marzeniem jest postawienie prawdziwej 😃 zabudowanej altanki ogrodowej o wymiarach ok. 3 m na 3 m. Altanka będzie służyła rodzicom do pozostawienia wózków dziecięcych na czas zajęć odbywających się w Klubu Mam. 

Wózki, niezbędnik każdego rodzica, często są przeszkodą w swobodnym dostaniu się do lokalu. W trakcie jesieni i zimy, ściekająca woda tworzy kałuże i błoto na korytarzu domku. Ponadto robi się straszny ścisk, co powoduje brak komfortu, trudności z ubieraniem i wydostaniem się na zewnątrz. 

Altanka będzie mieściła się w naszym ogrodzie niecałe 5 metrów od wejścia do Klubu. Będzie zamykana, po to aby chronić wózki przed deszczem, śniegiem, wilgocią i chłodem, a kluczyk do niej będzie dostępny dla wszystkich rodziców. W jednej altance zmieści się około 12 wózków. Chcemy żeby altanka była zrobiona z naturalnego drewna, tak aby wkomponowała się w wystrój naszego ogrodu, domku i całego Osiedla Przyjaźń. Interesuje nas mniej więcej taki bungalow 😃

Zachęcamy Was do wsparcia naszego pomysłu, tak aby w przyszłości wszystkim nam lepiej korzystało się z Klubu Mam na Bemowie.

 NAGRODY

Dla naszych darczyńców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody:

  • Imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej
  • Pocztówki z klubową matrioszką oraz wydruk obrazka do pokoju dziecięcego autorstwa Elizy Danowskiej

                   Projekt Altanka ogrodowa na wózki dziecięce        Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce    Kampania crowdfundingowa Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

  • Darmowa wejściówka na pojedyncze oraz miesięczne zajęcia rozwojowe dla małych dzieci

                    Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce               Projekt Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

  • Darmowa wejściówka na pojedyncze oraz miesięczne zajęcia dla dzieci do Pracowni Montessori

                  Projekt Altanka ogrodowa na wózki dziecięce          Kampania crowdfundingowa Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

  • Darmowe wejściówka na pojedyncze warsztaty dla osoby dorosłej z osobą towarzyszącą

       

        Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce   Kampania finansowania społecznościowego Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

  •  Urodziny w Klubie Mam na Bemowie

                   Zbiórka Altanka ogrodowa na wózki dziecięce       Projekt Altanka ogrodowa na wózki dziecięce

 

Więcej o nas na 

www. rodzicerazem.org

i

https://www.facebook.com/KlubMamBemowo/

17

Wspierających

1170 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 13:00 21.06.2017 otrzyma co najmniej 6000 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Nowa nagroda

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Pocztówka z klubową matrioszką oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Wydruk obrazka do pokoju dziecięcego autorstwa Elizy Danowskiej (malarki, członkini Stowarzyszenia RR) oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Darmowa wejściówka na pojedyncze zajęcia rozwojowe dla dzieci organizowane w Klubie Mam od września 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Darmowa wejściówka na pojedyncze zajęcia dla dzieci do Pracowni Montessori organizowane w Klubie Mam od września 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Darmowe wejściówka na pojedyncze warsztaty dla osoby dorosłej z osobą towarzyszącą organizowane w Klubie Mam od września do grudnia 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 130 zł lub więcej!

Darmowy miesiąc na zajęcia rozwojowe dla dzieci organizowane w Klubie Mam od września 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 160 zł lub więcej!

Darmowy miesiąc na zajęcia dla dzieci w Pracowni Montessori w Klubie Mam od września 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Urodziny dziecka w Klubie Mam na Bemowie (max 12 dzieci) z tortem i animacjami od września 2017 oraz imienne podziękowanie na Facebooku i wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana po zakończonej zbiórce oraz wywieszona na altance ogrodowej.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

Skontaktuj się z nami i porozmawiamy o szczegółach dotyczących Twojej nagrody.

0 Wspierających

O Projektodawcy

klub_mam_na_bemowie

klub_mam_na_bemowie

Warszawa, Polska

Spotykamy się, bo każda z nas potrzebuje rozmowy z kimś, kto nas rozumie. Bez naszego Klubu Mam, każdy kolejny dzień nie różniłby się od poprzedniego. Jest to miejsce w którym działamy, rozwijamy swoje pasje i wspieramy się wzajemnie w rodzicielstwie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: