Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aleksandra Berezowska

Aleksandra Berezowska

Bytom

Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

884 PLN z 4000 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 16.08.2014 18:06

Aleksandra Berezowska - debiutancki krążek!!

O projekcie

CEL PROJEKTU

Cześć Wszystkim!


Każdemu należy się szansa. Szansa na zrealizowanie swojego marzenia. Niektóre z nich bardzo trudno zrealizować, czasem potrzeba pomocy innych ludzi, jeszcze inne przychodzą z łatwością i lekkością. Jednak najważniejsze jest to by się nie poddawać i dążyć do zrealizowania go. Moje nie należy do prostych. I dlatego zwracam się z prośbą do Was, bo od Was tak naprawdę wiele zależy.

 

O MNIE

Muzyka płynie w moich żyłach od najmłodszych lat (tak dużo ich nie mam:P). Zawsze marzyłam o tym by stać na dużej scenie, śpiewać dla milionów ludzi. Wtedy wydawało mi się to bardzo proste. Jednak teraz, z wiekiem wiem, że na sukces trzeba ciężko pracować. Zaczęło się od występów w szkole, na akademiach. Dosyć niewinnie. Z czasem zaczęłam jeździć na konkursy wokalne. Na początku na terenie swojego rodzinnego miasta, potem na skalę wojewódzką a jeszcze później na skalę ogólnopolską. Odnosiłam coraz większe sukcesy. Wygrywałam konkursy min.:
Grand Prix „Złota Struna”
II miejsce w konkursie piosenki „Jeśli potrafisz, pchaj się na afisz”
I miejsce w konkursie piosenki MUKa – Mojego Ulubionego Kawałka, którego główną nagrodą były warsztaty z Andrzejem Lampertem (wokalista zespołu PIN)
i wiele, wiele innych.  

Jednym z największych sukcesów w moim życiu była wygrana w konkursie Talent Bytomia, którego jurorami byli : Elżbieta Zapendowska oraz Adam Sztaba. Dzięki wygranej mogłam zrealizować indywidualne warsztaty z Panią Zapendowską. Wielkim zaskoczeniem było zaproszenie mnie na koncert Adama Sztaby i wystąpienie z jego orkiestrą w Tarnowie. Śpiewając dla 30 tysięcznej publiki zrozumiałam, że to chcę robić w życiu. Jednak pomimo moich chęci i dużego samozaparcia było coraz ciężej.   Jeździłam na castingi do wielu programów telewizyjnych min. Must be the music, X Factor, Szansa na sukces, Mam talent, ale bez większych sukcesów. Zaczęłam się poddawać. Na antenie pojawił się program The Voice of Poland. Zaintrygował mnie ale pomimo tego już nie chciałam startować. Nie miałam ochoty przeciskać się przez tłumy ludzi tylko po to by zaśpiewać... Wtedy moi przyjaciele wzięli się za mnie. Dzięki nim, dzięki ich motywacji i wierze w moje możliwości postanowiłam po raz ostatni spróbować. I... UDAŁO SIĘ!

Dostałam się do programu. Nie mogłam uwierzyć w to, co się stało. Dzięki programowi moje życie totalnie zmieniło się. Zaczęłam bardzo wierzyć w siebie. Poczułam, że może mi się udać i zrealizuję swoje

 

największe marzenie. Ludzie, których poznałam na swojej drodze dali mi wiele siły i wiele wskazówek, które wzięłam sobie do serca. Jestem i do końca życia będę wdzięczna moim przyjaciołom za to, że wierzyli , wierzą i będą wierzyli do samego końca we mnie. Dzięki nim i ludziom, których poznałam mam siłę na realizację swoich marzeń!

 

NA CO PRZEZNACZĘ WASZE WSPARCIE?

 

I teraz zwracam się z prośbą o pomoc do Was. Pomóżcie spełnić mi moje największe marzenie, jakim jest nagranie mojej PIERWSZEJ PŁYTY. Liczy się dla mnie każdy grosz. Nawet za niego będę wdzięczna do końca życia.

 

 

Zebrane dzięki Wam pieniądze chcę przeznaczyć na:

-nagranie wokalu w studio - 1000 zł

-produkcję muzyki -2000 zł

-miksy, mastering- 1000 zł

-Jeśli uda się zebrać więcej, całą resztę pieniędzy przeznaczę na swój teledysk do debiutanckiego singla.

 

Mam w sobie mnóstwo siły, mnóstwo pomysłów i mnóstwo pozytywnych ludzi, którzy chcą ze mną pracować więc pomóżcie spełnić mi swoje marzenie!! 

 
 

 

 
 
 

Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba”.

Do usłyszenia!

 
 

ZAPRASZAM NA MÓJ OFICJALNY FAN PAGE NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/berezowska.aleksandra?fref=ts