Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

The Option

The Option

Warszawa

Zespół the Option powstał pod koniec roku 2011 z inicjatywy gitarzysty Zomasza Orzechowskiego. Na przestrzeni lat, skład zmieniał się diametralnie, jednak uparty rdzeń pozostał. W ostatecznej formie, zespół zrzesza na stałe w sumie trzech muzyków okazjonalnie gra ich czterech, a nawet zdarza się, że gra ich pięciu(!!!). Każdy z nich wnosi do zespołu ponad dziesięcioletnie doświadczenie z poprzednich formacji o zróżnicowanych gatunkach.
Zomasz szarpie struny gitarowe i wokalne, Sandi siedzi za garami a Radził skacze, krzyczy i gra solówki na basie. Czasami nawet doskoczy do nich, z wiolonczelą, gościnnie zagrać koncert lub nagrać utwór, Jakub Pożyczka, jednak nie jest on stałym bywalcem The Option.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1235 PLN z 20000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.04.2019 22:10

Debiutancki album The Option

O projekcie

Cześć, jesteśmy The Option i nie owijając w bawełnę zbieramy pieniądze na nasz debiutancki album. Potrzebujemy Waszej pomocy :)

 

Będzie to porządna dawka mieszanki gatunków. Polska scena muzyczna tego potrzebuje. Zespół tworzą:

 

Tomasz "Orzech" Orzechowski

Tekściarz, kompozytor, gitarzysta i wokalista

 

Sandra "Sandi" Dzierzęcka

Perkusistka, chórki ,piękność zespołowa

 Adam "Radził" Radziłowski

Bas, chórki

 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie studia nagraniowego, realizatora, wytłoczenie płyt cd, logo a także na nagrody dla naszych darczyńców ;)

 

A dlaczego na crowfunding? My, jako naród musimy się wspierać ;) 

Realizacja nagród nastąpi do końca kwietnia 2020 roku. Wtedy właśnie oficjalnie zakończymy prace nad płytą. Nowowydany krążek stanie się jednym z prezentów, którym chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie :)

 

informacje o nas, zdjęcia oraz filmy możecie uzyskać na stronach :

Youtube

https://www.youtube.com/user/TheOptionPl/videos

Facebook

https://www.facebook.com/theoptionpl