Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

The Option

The Option

Warszawa

Zespół the Option powstał pod koniec roku 2011 z inicjatywy gitarzysty Zomasza Orzechowskiego. Na przestrzeni lat, skład zmieniał się diametralnie, jednak uparty rdzeń pozostał. W ostatecznej formie, zespół zrzesza na stałe w sumie trzech muzyków okazjonalnie gra ich czterech, a nawet zdarza się, że gra ich pięciu(!!!). Każdy z nich wnosi do zespołu ponad dziesięcioletnie doświadczenie z poprzednich formacji o zróżnicowanych gatunkach.
Zomasz szarpie struny gitarowe i wokalne, Sandi siedzi za garami a Radził skacze, krzyczy i gra solówki na basie. Czasami nawet doskoczy do nich, z wiolonczelą, gościnnie zagrać koncert lub nagrać utwór, Jakub Pożyczka, jednak nie jest on stałym bywalcem The Option.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

715 PLN z 20000 PLN

9 Wspierający

14 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.04.2019 22:10

Debiutancki album The Option

O projekcie

Cześć, jesteśmy The Option i nie owijając w bawełnę zbieramy pieniądze na nasz debiutancki album. Potrzebujemy Waszej pomocy :)

 

Będzie to porządna dawka mieszanki gatunków. Polska scena muzyczna tego potrzebuje. Zespół tworzą:

 

Tomasz "Orzech" Orzechowski

Tekściarz, kompozytor, gitarzysta i wokalista

 

Sandra "Sandi" Dzierzęcka

Perkusistka, chórki ,piękność zespołowa

 Adam "Radził" Radziłowski

Bas, chórki

 

Zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie studia nagraniowego, realizatora, wytłoczenie płyt cd, logo a także na nagrody dla naszych darczyńców ;)

 

A dlaczego na crowfunding? My, jako naród musimy się wspierać ;) 

Realizacja nagród nastąpi do końca kwietnia 2020 roku. Wtedy właśnie oficjalnie zakończymy prace nad płytą. Nowowydany krążek stanie się jednym z prezentów, którym chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie :)

 

informacje o nas, zdjęcia oraz filmy możecie uzyskać na stronach :

Youtube

https://www.youtube.com/user/TheOptionPl/videos

Facebook

https://www.facebook.com/theoptionpl