Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RoadToPhotography.com

RoadToPhotography.com

Kraków, Polska

Grzegorz Wójcik – zamieszkały w Krakowie. Interesuje mnie głównie fotografia ludzi od reportażu po klasyczny portret. Obecnie pracuje nad kilkoma długoterminowymi projektami z dziedziny fotografii humanistycznej. W tych projektach poszukuję „decydującego momentu” poruszając się od ulic Krakowa po ścieżki Przystanku Woodstock.
Najważniejsze nagrody fotograficzne to medale w konkursach takich jak: Prix De La Photographie Paris, Moscow International Foto Awards, Tokyo International Foto Awards, nagroda Black & White Magazine oraz wyróżnienia w International Photography Awards (IPA), Px3, Spider Awards.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_W%C3%B3jcik_(fotograf)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3411 PLN z 22000 PLN

30 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

15%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2019.

album fotograficzny 'Dotyk Woodstock .PL'

RSS

Dziękuję ! Dodano 19.11.2019, godz. 22:05

Wszystkim tym, którzy zechcieli wesprzeć ten projekt serdecznie dziękuję !!

Co prawda nie udała się zbiórka ale plan publikacji jest aktualny, będę szukał innego modelu finansowania tego albumu !

pozdrawiam
Grzegorz Wójcik

EskaRock.pl: Dotyk Woodstock.pl - specjalny album Dodano 02.11.2019, godz. 19:43

Pol'and'Rock Festival to bardzo wyjątkowe miejsce, które ciężko porównać do czegokolwiek innego w Polsce. Wyjątkowe miejsce, raz do roku staje się innym krajem, w którym wszystko jest bardzo kolorowe i inne. Powstał specjalny projekt, który ma za zadanie zebranie zdjęć z festiwalu, w formie specjalnego albumu.

http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/dotyk_woodstock_pl_-_specjalny_album_ze_zdjeciami_z_pol_and_rock_festival_ruszyla_zbiorka/158313

AntyRadio.pl: o projekcie Dodano 30.10.2019, godz. 14:18

Grzegorz Wójcik to uznany polski fotograf, który przez ostatnich 8 lat przemierzył całe kilometry podczas festiwalu Pol'and'Rock, uwieczniając na swoim aparacie uczestników wydarzenia. W swojej twórczości postanowił pójść pod prąd i zamiast skupiać się na wykonawcach podczas koncertów, skupił się na tym co działo się przez sceną - na ludziach. W ten sposób zgromadził olbrzymią ilość niepowtarzalnych fotografii. Teraz planuje wydać swoje dzieła w formie albumu. Ruszyła zbiórka. 

Więcej: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/Dotyk-Woodstockpl-ruszyla-zbiorka-na-album-fotograficzny-z-Poland-Rock-Festival-36576

wizyta w lablab Dodano 30.10.2019, godz. 10:02

Dzisiaj rano udało mi się odwiedzić lablab i sprawdzić naświetlenie na barycie.

- odbitka będzie dostępna w wersji albumu kolekcjonerskiego, limitowana liczba 50 sztuk rozmiaru 10x15 (margines 5mm), sygnowana ołówkiem, naświetlenie cyfrowe - proces chemiczny i wywołane na papierze (baryt)

 http://lablab.pl/pl/baryt-cyfrowy

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.11.2019 22:10