Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GreyConvention

GreyConvention

Ustrzyki Dolne

Idea projektu Grey Convention narodziła się jakieś 20 lat temu. Przez te lata przewinęło się przez zespół parę osób a sporo piosenek wylądowało w szufladzie. Obecnie zespół tworzą Magda, Szymon, Bartek, Piotr i Waldek. Od tego momentu projekt zaczął nabierać realnych kształtów. W ciągu 3 lat prób i wspólnego muzykowania udało nam się nagrać nasz pierwszy materiał. Realizacją nagrań i produkcją zajął się Marek Gankiewicz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Waldemar Wójcik

Waldemar Wójcik

Ustrzyki Dolne


2420 PLN z 3500 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.10.2019 22:10

Debiutancki album zespołu Grey Convention

O projekcie

Witajcie!

Nazywamy się Grey Convention i na codzień mieszkamy i tworzymy w Ustrzykach Dolnych. 

Idea projektu Grey Convention narodziła się jakieś 20 lat temu. Przez te lata przewinęło się przez zespół parę osób a sporo piosenek wylądowało w szufladzie. Obecnie zespół tworzą:

Magdalena Szumańska - wokal

Waldemar Wójcik - gitara elektryczna

Szymon Szumański - gitara basowa

Bartłomiej Armata - perkusja

Piotr Butryn - gitara akustyczna

Od tego momentu projekt zaczął nabierać realnych kształtów. W ciągu 3 lat prób i wspólnego muzykowania udało nam się nagrać nasz pierwszy materiał. Realizacją nagrań i produkcją zajął się Marek Gankiewicz. Nagrania sfinansowane zostały z naszych prywatnych środków. Do was zwracamy z prośbą o wsparcie nas na ostatnim etapie, jakim jest fizyczne wydanie płyty.

 

Potrzebujemy 3500 zł na wydanie 500 sztuk płyt.

 

 

Jeżeli przesłuchaliście nasze udostępnione piosenki i jesteście ciekawi jak brzmią pozostałe, zachęcamy was do dołożenia swojej cegiełki do tego projektu.

Gotowe płyty chcielibyśmy otrzymać przed Świętami Bożego Narodzenia i od razu przystąpimy do realizacji nagród dla wspierających.

Po wszelkie informacje o postępach w zbiórce i realizacji płyty zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/GreyConvention/

Dziękujemy za każde wsparcie!

Pozdrawiamy, Grey Convention!

Media o Twoim projekcie:

Grey Convention zbiera na płytę! Posłuchaj jak grają!

www.bieszczadzka24.pl | 2019-09-07

Trochę folku, trochę gitar i ostrzejszych brzmień, a do tego bardzo przyjemny wokal czyli nastrojowe bieszczadzkie granie - ustrzycki zespół Grey Convention na portalu polakpotrafi.pl rozpoczął zbiórkę na wydanie pierwszej płyty.