Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GreyConvention

GreyConvention

Ustrzyki Dolne

Idea projektu Grey Convention narodziła się jakieś 20 lat temu. Przez te lata przewinęło się przez zespół parę osób a sporo piosenek wylądowało w szufladzie. Obecnie zespół tworzą Magda, Szymon, Bartek, Piotr i Waldek. Od tego momentu projekt zaczął nabierać realnych kształtów. W ciągu 3 lat prób i wspólnego muzykowania udało nam się nagrać nasz pierwszy materiał. Realizacją nagrań i produkcją zajął się Marek Gankiewicz.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Waldemar Wójcik

Waldemar Wójcik

Ustrzyki Dolne


2420 PLN z 3500 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

69%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.10.2019.

Debiutancki album zespołu Grey Convention

O projekcie

Witajcie!

Nazywamy się Grey Convention i na codzień mieszkamy i tworzymy w Ustrzykach Dolnych. 

Idea projektu Grey Convention narodziła się jakieś 20 lat temu. Przez te lata przewinęło się przez zespół parę osób a sporo piosenek wylądowało w szufladzie. Obecnie zespół tworzą:

Magdalena Szumańska - wokal

Waldemar Wójcik - gitara elektryczna

Szymon Szumański - gitara basowa

Bartłomiej Armata - perkusja

Piotr Butryn - gitara akustyczna

Od tego momentu projekt zaczął nabierać realnych kształtów. W ciągu 3 lat prób i wspólnego muzykowania udało nam się nagrać nasz pierwszy materiał. Realizacją nagrań i produkcją zajął się Marek Gankiewicz. Nagrania sfinansowane zostały z naszych prywatnych środków. Do was zwracamy z prośbą o wsparcie nas na ostatnim etapie, jakim jest fizyczne wydanie płyty.

 

Potrzebujemy 3500 zł na wydanie 500 sztuk płyt.

 

 

Jeżeli przesłuchaliście nasze udostępnione piosenki i jesteście ciekawi jak brzmią pozostałe, zachęcamy was do dołożenia swojej cegiełki do tego projektu.

Gotowe płyty chcielibyśmy otrzymać przed Świętami Bożego Narodzenia i od razu przystąpimy do realizacji nagród dla wspierających.

Po wszelkie informacje o postępach w zbiórce i realizacji płyty zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/GreyConvention/

Dziękujemy za każde wsparcie!

Pozdrawiamy, Grey Convention!

Media o Twoim projekcie:

Grey Convention zbiera na płytę! Posłuchaj jak grają!

www.bieszczadzka24.pl | 2019-09-07

Trochę folku, trochę gitar i ostrzejszych brzmień, a do tego bardzo przyjemny wokal czyli nastrojowe bieszczadzkie granie - ustrzycki zespół Grey Convention na portalu polakpotrafi.pl rozpoczął zbiórkę na wydanie pierwszej płyty.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 03.10.2019 22:10