Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

detrebles

detrebles

Dąbrowa Górnicza

De Trebles, czyli muzyczny dom wariatów – zespół, który powstał w 2008r. w Dąbrowie Górniczej. Pod tą nazwą kryje się autorska mieszanka muzyki: soul, funk, pop, alternatywy, dopełniona nieszablonową liryką z lekką nutą humoru.
De Trebles współtworzą wykształceni muzycy z wielu miast Polski: Marcin Łazarski (wokal), Jan Malecha (gitara), Kamil Taborek (perkusja), Tomasz Stokłosa (piano), Marcin Jadach (bas). Aktualny skład wykrystalizował się w 2012 roku.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2061 PLN z 9000 PLN

20 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2013.

De Trebles - debiutancki album zespołu!

O projekcie

            De Trebles, czyli muzyczny dom wariatów. Zespół, który powstał w 2008r. w Dąbrowie Górniczej. Pod tą nazwą kryje się autorska mieszanka muzyki: soul, funk, pop, alternatywy, dopełniona nieszablonową liryką z lekką nutą humoru.
De Trebles współtworzą wykształceni muzycy z wielu miast Polski: Marcin Łazarski (wokal), Jan Malecha (gitara), Kamil Taborek (perkusja), Tomasz Stokłosa (piano), Marcin Jadach (bas). Aktualny skład wykrystalizował się w 2012 roku.

         Zespół jest w trakcie działań mających na celu wydanie debiutanckiej płyty. Dlatego też jesteśmy tu i prosimy o Wasze wsparcie! Niestety wydanie płyty w dzisiejszych czasach wiąże się z wieloma trudnościami, jedną z nich jest fakt, iż często z własnej kieszeni trzeba nagrać materiał muzyczny. Zebrane fundusze chcielibyśmy przeznaczyć wyłącznie na opłaty związane ze studiem - wynajem i rejestrację materiału, oraz pracę realizatora, aby bez stresu i presji nagrać w pełni satysfakcjonujący nas, a tym samym naszych fanów krążek.

      Po nagraniach dokonanych w studio, sfinansowanych poprzez portal polakpotrafi, zespół opłaci z dodatkowych środków - mix oraz mastering płyty, tym samym dołoży wszelkich starań, aby podjąć współpracę z renomowaną firmą publishingową i wydać płytę na polski rynek. Ze względu na fakt, iż rozmowy na ten temat będą podejmowane dopiero po nagraniu materiału muzycznego, na tą chwilę oferujemy wam w pełni - pięknie brzmiącą płytę w postaci elektronicznej :) oczywiście z okładką. Po znalezieniu wydawcy, w opcjach które zaznaczyliśmy, doślemy płyty w formie fizycznej.

        Inwestycja w zespół, poprzez przyznanie funduszy na rejestrację w studio z pewnością znalazła by odzwierciedlenie w postaci płyty na wysokim poziomie artystycznym. Na płycie nie chcemy zarabiać, chcemy po prostu sfinalizować efekt kilkuletniej pracy i podzielić się naszą twórczością ze światem w większym stopniu niż to jest dotychczas.  

O zespole:


Zapraszamy do odsłuchania twórczości zespołu i do odwiedzenia naszego fanpage'u. Posłuchajcie naszej muzyki, a będziecie wiedzieć kim jesteśmy.
www.soundcloud.com/detrebles
www.facebook.com/detrebles
www.detrebles.com

O poziomie artystycznym zespołu mogą świadczyć zdobywane nagrody festiwalowe i inne osiągnięcia:

  • I nagroda podczas VIII Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych (w jury zasiadali m.in. : Kuba Badach, Grzegorz Jabłoński).
  • Nagroda za „Najlepszą Kompozycję” oraz II miejsce podczas VIII Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia Rzeszow Festival” 2012, do którego zgłosiło się blisko 300 artystów z 22 krajów świata. (W jury zasiadali: Dorota Szpetkowska, Marek Kościkiewicz, Zygmunt Kukla, Jerzy Dynia, Ewa Farna).
  • I nagroda podczas Silesia Junior Stage 2012, imprezie towarzyszącej 7 śląskiemu festiwalowi jazzowemu w Katowicach.Wokalista zespołu jest zwycięzcą telewizyjnego programu „Szansa na Sukces” z piosenkami Ani Dąbrowskiej. 
  • Utwór „Jestem Kamieniem” znajduje się wśród propozycji do Listy Przebojów Radiowej Trójki – Marka Niedźwiedzkiego. 
  • Wyróżnienie podczas imprezy Korowód 2008 i 2012 – Koncert w radiowej Trójce. 
  • Muzycy De Trebles wystąpili w ramach prestiżowego międzynarodowego festiwalu “Starzy i młodzi, czyli jazz w Krakowie” – „młoda scena jazzowa”. 
  • Wokalista zespołu otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza za osiągnięcia w dziedzinie kultury. 
  • Utwory De Trebles pojawiają się w takich stacjach radiowych jak: Trójka, ChilliZet, Radio Merkury, RAM.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.04.2013 00:12