Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fit Mom

Fit Mom

Warsaw, Poland

Fit Mom - Ania Dziedzic. Od lat jestem trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Odkąd zostałam mamą, swoją karierę zawodową postanowiłam skierować w stronę tematyki ciążowej i po ciążowej.
Aktualnie pomagam wielu mamom przygotowując dla nich treningi. Tworzę je bazując przede wszystkim na swoim własnym doświadczeniu.
Każdego dnia na moim profilu na Facebooku zachęcam mamy do aktywności fizycznej i motywuję do tego, aby zadbały o siebie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

33507 PLN z 23000 PLN

758 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

145%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2017.

Aktywna Mama w Połogu

O projekcie

 

Celem projektu jest stworzenie unikalnego programu aktywności fizycznej, który młode mamy będą mogły wykonywać już w czasie połogu!

Takiego programu w Polsce jeszcze nie ma, a zainteresowanie jest olbrzymie. I to nie tylko efekt 500+...

 

 

Program ten ułatwi mamom powrót do formy po porodzie oraz wzmocni ich ciało po przebytej ciąży.

Unikalny zestaw ćwiczeń sprawi, że kobiety przejdą czas połogu aktywnie, a dzięki temu poprawią nie tylko swoje samopoczucie fizyczne, ale także (a może nawet przede wszystkim) psychiczne!

Stworzę program, na który kobiety będą czekały przez całą ciążę.

Uświadomię je, że okres połogu to nie czas na sportowe „nic nie robienie" tylko czas na reperowanie swojego ciała.

Obecnie informacji na temat tego jak powinna wyglądać aktywność fizyczna w trakcie połogu prawie wcale nie ma. Ich brak przyczynia się z kolei do tego, że mamy będące w okresie połogu nie podejmują żadnych ćwiczeń. Brak odpowiedniego ruchu prowadzi do gorszego samopoczucia, któremu często towarzyszy ból.

Najwyższy czas to zmienić i podarować świeżo upieczonym mamom coś więcej niż tylko „achy" i „echy" nad właśnie urodzonym dzidziusiem.

 

 

Aktywność fizyczna realizowana według mojego „Programu Połogowego” sprawi, że każda mama szybciej powróci do formy po porodzie, ciesząc się zdrowiem, sprawnością i tryskając optymizmem.

Zyska na tym ona sama, dziecko, jak i cała rodzina!

 

Kocham sport, moje córeczki i męża. Jestem propagatorką aktywności fizycznej wśród kobiet w ciąży i mam, wykwalifikowaną instruktorką fitness, tenisa, pływania oraz narciarstwa, a także trenerem personalnym z ukończonym kursem dietetyki.

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Razem z mężem Dawidem wychowuję dwie córeczki – Polę i Lenę. 

Dawid, który ma własne życie zawodowe, od początku 2017r. dołączył do Fit Mom Team.

Uczestniczy w transmisjach treningów „live”, które prowadzę. Dodaje otuchy innym początkującym. Rezem udowadniamy, że jeśli się tylko chce, można trenować w domu, nawet mając wokół siebie 2 rozbieganych dzieci. :) Jego specyficzne komentarze, którymi raczy wszystkich wokół, powodują uśmiech pod nosami ćwiczących. Wprowadza atmosferę luzu i humoru w trakcie wylewania siódmych potów. Fit Mom – Ania Dziedzic, to zgrany rodzinny zespół, który tak jak stół stoi na 4 nogach – 2 dorosłych i 2 dzieci.

  

Od kilku lat, korzystając z własnego doświadczenia, motywuję kobiety w ciąży i mamy z całej Polski do aktywności fizycznej.

Podczas zajęć, jak również na swoich profilach w mediach społecznościowych (ponad 100k fanów na FB facebook.com/FitMomAniaDziedzic), dzielę się praktycznymi poradami z zakresu ćwiczeń, diety oraz trudnych spraw w okresie ciąży i po ciąży. Wspieram również kobiety w procesie powrotu do formy fizycznej po porodzie. Jestem autorką unikalnego programu „Be Fit Mom".

Prowadziłam zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z udziałem dzieci w Studio Be Active Ewy Chodakowskiej w Warszawie.

Jestem trenerką personalną i zajmuję się również układaniem diet, dopasowanych do potrzeb kobiet w ciąży i wracających do formy po narodzinach dziecka. W swoich osiągnięciach zapisać mogę również dwie autorskie płyty DVD z programami treningowymi dla kobiet w ciąży (m.in. wspólnie z Mają Bohosiewicz) oraz po ciąży. Wiosną i jesienią prowadzę zajęcia na warszawskim Polu Mokotowskim według programu „Be Fit Mom".

 Moje kursy to m.in.:

  • Trener personalny
  • Instruktor fitness
  • Szkolenie dla kobiet w ciąży
  • Szkolenie połogowe
  • Szkolenie Black Roll

 

 

Jestem mamą dwóch córeczek.  Dwie ciąże, dwa porody. Połóg znam od dwukrotnej podszewki.

Era, w której kobiety w ciąży dbają o siebie, uprawiają aktywność fizyczną do samego porodu, już nadeszła i zatacza coraz większe krągi.

Czas zająć się mamami tuż po porodzie – w okresie POŁOGU!

Zamierzam zmienić stereotyp świeżo upieczonej „matki-polki”. Zaniedbanej, z nadprogramowymi kilogramami, w naciągniętym dresie, z byle jakimi włosami, często z objawami depresji poporodowej...

Wiem jednak, że sama tego nie dokonam.  Potrzebne jest mi Wasze wsparcie.

Jeśli jesteś matką, z pewnością mnie rozumiesz.

Jeśli jeszcze nią nie jesteś, istnieje prawdopodobieństwo, że nią w przyszłości zostaniesz i przyda Ci się mój projekt.

A Wy Panowie, możecie wesprzeć mój pomysł z myślą o swoich partnerkach.

Crowdfounding łączy pod danym projektem wszystkich – niezależnie od płci.

Dzięki Crowdfounding możemy wspólnie stworzyć coś tak bardzo potrzebnego. 

Kończąc, nie będę oryginalna. Pokażmy, że Polak potrafi.

Pokażmy, że my - Polacy chcemy, aby nasze polskie, świeżo upieczone mamy były kwitnące, promiennne, czerpiące radość z macierzyństwa i patrzące z optymizmem w przyszłość.

Niech zadziwią Europę i Świat.

 

Na co będą przeznaczone pieniądze?

Zebraną kwotę chciałabym przeznaczyć na nagranie 6 filmów z zestawami ćwiczeń. 

Moim celem jest stworzenie tego w profesjonalnym studio, tak aby oglądanie i ćwiczenie razem ze mną było nie tylko powrotem do formy, ale również przyjemnością i chwilą radości i uśmiechu dla ćwiczącej mamy.

Filmy zostaną również profesjonalnie przygotowane oraz umieszczone na przygotowanej do tego stronie internetowej.

 

  • 120% zebranej kwoty pozwoli mi na spotkania z ekspertami z dziedzin bliskich każdej mamie tj. ginekologiem, położną, fizjoterapeutą oraz nagranie z nimi, ciekawych i przydatnych informacji dla mam
  • 150% potrzebnej kwoty umożliwi stworzenie zestawów diet, zarówno dla mam karmiących naturalnie jak i dla tych, które z różnych przyczyn muszą wybrać karmienie mlekiem modyfikowanym

  

 

W podzięce za to że jesteście z nami przygotowałam dla was kilka niespodzianek:

 

 

 

W razie wszelkich pytań związanych z projektem piszcie do mnie śmiało na FB albo adres mailowy  :


polog@fitmom.pl

 

Chętnie odpowiem na wszystkie interesujące Was pytania.

Pozdrawiam Fit Mom Ania Dziedzic

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.03.2017 22:10