Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotrowski Oskar, Wojtacki Adam

Piotrowski Oskar, Wojtacki Adam

Warszawa

Akrobatykę trenujemy od kilkunastu lat, zespół tworzymy od 3. Oskar uczy sie w szkole średniej, Adam kończy Politechnikę Warszawską na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15505 PLN z 15000 PLN

178 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2014.

Wyjazd na MŚ w Akrobatyce Sportowej

O projekcie

Mamy cel - wyjazd na Mistrzostwa Świata!

Witaj!

Nazywamy się Oskar (na górze) i Adam (na dole). Trenujemy razem Akrobatykę Sportową w Dzielnicowym Klubie Sportowym "TARGÓWEK". Wiele lat treningów i wyrzeczeń pozwoliły Nam osiągnąć poziom mistrzowski i możliwość reprezentowania kraju na Mistrzostwach Świata w Paryżu. Niestety kiedy zakończyły się schody sportowe, rozpoczęły się finansowe. Akrobatyka nie jest sportem olimpijskim w związku z czym nie możemy liczyć na wsparcie ze strony Państwa bądź też związku sportowego.

O nas

Każdy z nas ma za soba kilkanaście lat treningów, przynajmniej 5 razy w tygodniu po 3 godziny. Jest to ogromne wyrzeczenie i poświęcenie części siebie na rzecz sportu na każdym etapie życia. Niełatwo było i jest lączyć obowiązki szkolne czy zawodowe z treningami. Akrobatyka jest jednak tym, co kochamy najbardziej, w co wkładamy całe swoje serce i duszę. To niekłamana pasja i chęć podnoszenia swoich umiejętności zawiodły nas do punktu, w którym znajdujemy się obecnie. Nasze marzenie o Mistrzostwach Świata ma okazję się spełnić, dlatego prosimy Ciebie o wsparcie. 

Jako zespół trenujemy razem od 3 lat na przestrzeni, których udało nam się odnieść wiele sukcesów, między innymi: 

2014 - I miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, Puchar Polski
2013 - II miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, Mistrzostwa Polski Seniorów
2013 - I miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, Puchar Polski
2012 - 
II miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, Mistrzostwa Polski Seniorów
2012 - I miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, International WintiCup
2012 - II miejsce w konkurencji dwójek mężczyzn, Puchar Polski

 Co zrobimy z pozyskanymi środkami?

 
Oczywiście przeznaczymy je na przelot, zakwaterowanie, wyżywienie (nie, nie możemy mieszkać w namiocie i jeść konserw przywiezionych z kraju, bo takie są przepisy), musimy również pokryc opłaty startowe. 
 
Zawody odbywać będą się w Paryżu w terminie 29.06 - 13.07.2014
 
Chcielibyśmy podziękowac każdemu kto nas wesprze, obejrzy ten profil, przekaże go dalej, zrobi cokolwiek, co przybliży nas do celu. Niestety dzieje się tak, że sportowcy w naszym kraju coraz częściej oprócz trenowania mają na głowie również organizaję środków na wyjazdy na zawody i zgrupowania.
 
Liczymy na Twoją pomoc. Nie pozwól, by tak piękny sport umarł z tak prozaicznych powodów. Obiecujemy dać z siebie wszystko i pokazać co potrafią polscy akrobaci! 
 
Ze sportowym pozdowieniem,
Oskar Piotrowski
Adam Wojtacki

Media o Twoim projekcie:

Nie pomogło państwo, pomogą internauci? Polscy akrobaci proszą o pomoc!

gadzetomania.pl | 2014-06-12

Już niedługo w Paryżu rozpoczną się mistrzostwa świata w akrobatyce sportowej. Polscy akrobaci nie mogą liczyć na wsparcie państwa, które nie sfinansuje udziału w mistrzostwach, ponieważ akrobatyka nie jest sportem olimpijskim. Kolejna zmarnowana szansa? Niekoniecznie – jest przecież crowdfunding!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2014 18:06