Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy

Tychy

O rozwój i wsparcie dziecięco-młodzieżowego zaplecza zadba utworzona Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. APN GKS to stowarzyszenie kultury fizycznej, zarejestrowane w marcu 2011 roku, założone przez działające w Tychach kluby sportowe szkolące dzieci: Chrzciciel Tychy, Pionier Tychy, Grom Tychy, MOSM Tychy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

225 PLN z 2490 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.01.2013.

II Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa

O projekcie

Organizacja II Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowo-Edukacyjnej dla trenerów, nauczycieli, studentów pracujących z dziećmi i młodzieżą (4-16 lat).

Z udziałem wykładowców z Holandii z zawodowych klubów NEC Nijmegen i Holenderskiego Związku Piłki Nożnej, trenerów młodzieżowych Reprezentacji Polski U-17 (brązowy medal Mistrzostw Europy 2012 w kategorii U-17) oraz trenera jednej z największych Akademii w Polsce z KKS Lech Poznań.

Jednodniowa Konferencja składająca się z 5 głównych bloków tematycznych:
1. Piłkarska Akademia Przedszkolaka APN GKS Tychy jako innowacyjny projekt prowadzenia zajęć piłkarskich w przedszkolach na bazie mobilnego boiska GolBox - trenerzy Akademii.
2. Rola bramkarza w treningu drużynowym we współczesnej piłce nożnej - trenerzy Akademii Bramkarskiej APN GKS Tychy.
3. Akademia Piłkarska KKS Lech Poznań - programowość szkolenia z uwzględnieniem programów indywidualnych dla młodzieży oraz współpraca z I zespołem KKS Lech Poznań. Dyrektor Akademii Lech Poznań Trener Główny Marek Śledź.
4. Functional technique in soccer. Technika funkcjonalna w piłce nożnej - wykorzystywana w grze. Trener Remco Ten Hoopen z Holandi z Holenderskiego Związku Piłki Nożnej.
5. Model gry Reprezentacji Polski U17, środki treningowe z akcentem gry 1x1. Trener Marcin Dorna trener Reprezentacji Polski U-15 i U-17.
Konferencja Edukacyjna odbędzie się na nowoczesnej Hali Sportowej MOSiR Tychy przy al. Piłsudskiego 20.
Wykłady będą tłumaczone symultanicznie z polskiego na angielski i z angielskiego na polski z wykorzystaniem bezprzewodowego systemu indywidualnego (słuchawki bezprzewodowe).

Konferencja pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy, Wojewody Śląskiego, Marszałka Województwa Śląskiego i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Patronat Sportowy - GKS Tychy

Patronat Medialny portal twojetychy.pl, tygodnik Twoje Tychy.

 

Akcja ma sfinansowac obsługę systemu tłumaczenia symultanicznego.

Poniżej wywiad z wykładowcą prowadzących konferencję w zeszłym roku trenerem Remco Ten Hoopenem z Holandii.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.01.2013 18:06