Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Jan Milicki

Artur Jan Milicki

Barkowo (Mazury Garbate)

Społecznik, zwolennik i propagator otwartej kultury, samowystarczalności lokalnej, kooperatyzmu. Z zamiłowania ogrodnik, zdun, naturalny budowniczy. Współtwórca Akademii Bosej Stopy -- www.MamaZiemia.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

70231 PLN z 50000 PLN

633 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.03.2013 23:11

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

Mamy możliwość zebrać nie tylko 100%, ale nawet 200% lub 300%

Dodano 10.03.2013, godz. 22:57

Gdy przed trzema tygodniami projekt Akademii Bosej Stopy ruszał na portalu PolakPotrafi.pl była we mnie nutka niepewności – czy to się komuś spodoba, czy to wypali, czy ktokolwiek zdecyduje się wpłacić?

Minęły trzy tygodnie i mamy zebrane 49%. 260 osób dokonało wpłaty. Najpierw szło powoli. W pierwszym tygodniu zebraliśmy 10%, w drugim również 10%. Znaczne przyspieszenie nastąpiło w tygodniu trzecim – zebraliśmy 29% (łącznie 49%). A ile zbierzemy w tym ostatnim tygodniu? Zostało nam dokładnie 7 dni. Statystycznie licząc do 100% potrzebujemy kolejnych 260 osób które wpłacą. Aż 260 i tylko 260.

Podobno projekty crowdfundingowe bardzo przyspieszają na sam koniec. Podobno 50% można zebrać w ciągu ostatnich 2-3 dni.

Realnie patrząc jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy aby każda z osób która popiera ten projekt wzięła do ręki swój telefon i zadzwoniła do jednego ze swoich znajomych prosząc go o zapoznanie się z tym projektem, o rozważenie, czy nie warto takiej właśnie inicjatywy poprzeć.

Kochani… Nie czekajmy do ostatnich 3 dni na zbiórkę 50%. Zróbmy to teraz. Wyobraźmy sobie że ten projekt kończy się jutro. Twój telefon do przyjaciela potrzebny jest TERAZ. A jeśli możesz, to zadzwoń proszę do 3 swoich przyjaciół, albo do 5, lub nawet do 10… Ten projekt jest tego wart. Ten projekt jest dla NAS WSZYSTKICH.

Tak naprawdę jest w nas wszystkich wystarczająca moc abyśmy w tym ostatnim tygodniu zebrali nie tylko 100% ale 200% lub 300%. Stać nas na to. To jest REALNE. jesteśmy gotowi aby to zrobić. ZRÓBMY TO RAZEM i zróbmy to TERAZ.

Pokażmy innym jak wielka moc drzemie w społeczności… Jak wielka moc drzemie w Crowdfundingu… Róbmy RAZEM wspaniałe rzeczy i róbmy je oddolnie. Zachęcajmy do tego innych. Wspierajmy się nawzajem, pomagajmy sobie. Dzielmy się wiedzą i doświadczeniem… Razem kreujmy nasz wspaniały, życzliwy świat – TU I TERAZ. Świat otwartej kultury, lokalnej samowystarczalności, życzliwej współpracy…

Ja ze swej strony deklaruję otwarcie, że cała nadwyżka ponad 50.000 zł zostanie wykorzystana tylko i wyłącznie na taki cel, na jaki MY WSZYSCY wpłacający demokratycznie uznamy są słuszny i najbardziej właściwy. Te pieniądze mogą pójść na przykład na budowę kolejnej Akademii Bosej Stopy w jakimś innym miejscu w Polsce… albo na cokolwiek co Wspólnie uznamy za słuszne…

Robimy to RAZEM dla NAS Wszystkich, dla przyszłych pokoleń, dla naszej pięknej planety.
Robimy tyle ile możemy, i wszystko, co możemy.

Bardzo Wam dziękuję za dotychczasowe Wsparcie.
Bardzo dziękuję Wam za uwagę.

Artur Jan Milicki
tel. 504 033 509
http://www.facebook.com/milicki

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://akademia.mamaziemia.pl :: Akademia Bosej Stopy
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://ekowioska.wordpress.com :: Ekowioska w Barkowie
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://mamaziemia.wordpress.com :: Fundacja "Dla Ziemi i Ludzi"
- - - - - - - - - - - - - - - - - -