Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Jan Milicki

Artur Jan Milicki

Barkowo (Mazury Garbate)

Społecznik, zwolennik i propagator otwartej kultury, samowystarczalności lokalnej, kooperatyzmu. Z zamiłowania ogrodnik, zdun, naturalny budowniczy. Współtwórca Akademii Bosej Stopy -- www.MamaZiemia.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

70231 PLN z 50000 PLN

633 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.03.2013 23:11

Akademia Bosej Stopy - budujemy ją razem

A.B.S. Barkowo - przekraczamy 30%

Dodano 02.03.2013, godz. 21:51

Witajcie Kochani,

Przekraczamy 30% funduszy potrzebnych na realizację projektu Akademii Bosej Stopy. Naszego wspólnego projektu, bo to MY wszyscy go tworzymy, właśnie TERAZ.
Bardzo dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie. Wpłaty napływają z każdego zakątka Polski, i nie tylko Polski. To jest bardzo inspirujące i mobilizujące.

Wierzymy, że ten projekt potrzebny jest nam Wszystkim. Wierzymy, że powrót do świadomego kontaktu ze źródłem jakim jest przyroda i Ziemia i pokazanie tego dla pokolenia, które wchodzi teraz w swoje dorosłe życie może na zawsze odmienić nasz świat.

Zostało nam jeszcze 2 tygodnie kampanii. Teraz potrzebna jest pełna mobilizacja NAS WSZYSTKICH. Twoja pomoc jest szczególnie potrzebna.

Kontakt bezpośredni ma największa moc działania. Jeśli masz znajomych, którym ten projekt może się spodobać, porozmawiaj z nimi osobiście i zachęć ich do wsparcia projektu. Tylko w ten sposób może nam się to udać... ZRÓBMY TO RAZEM, już teraz, dla nas samych i dla przyszłych pokoleń!

Jeśli korzystasz z facebooka udostępnij na swojej tablicy to zdjęcie: http://on.fb.me/12IGPcr lub każde inne które Ci się podoba i napisz do serca - Dlaczego polecasz innym aby również wsparli ten projekt – dlaczego tak ważne jest, aby ten projekt się udał?

Jeżeli chcesz zaangażować się bardziej i dołączyć do naszego zespołu napisz na adres: akademia@mamaziemia.pl

Bardzo dziękujemy za uwagę!
Artur Jan Milicki i załoga „A.B.S. Crowdfunding”
http://www.facebook.com/AkademiaBosejStopy
www.ekowioska.wordpress.com

ps:
- Zapraszamy do odsłuchania godzinnej rozmowy radiowej z Arturem Milickim: http://bit.ly/WznaJJ
- Otrzymalismy wideo poparcie od Waldemara Deski z legendarnego zespołu DAAB: http://bit.ly/YZz6EX