Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

martinflashgordon

martinflashgordon

Marwice

Jestem rolnikiem

Napisz wiadomość do Projektodawcy

337 PLN z 14900 PLN

8 Wspierający

49 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.05.2020.

Agro Plandeka

O projekcie

Uruchamiam projekt "Agro Plandeka", który ma na celu poprawić bezpieczeństwo na drogach publicznych podczas sezonu żniw oraz innych okresów agrotechnicznych w Polsce. Okres żniw w naszym kraju to także okres wakacyjny, gdy wzrasta gwałtownie ruch na drogach. Rolnicy wyjeżdżają na pola uprawne, a turyści jadą na wczasy. Każdego roku jest wiele wypadków z udziałem pojazdów rolniczych na drogach publicznych. Mój projekt "Agro Plandeka" ma uświadomić kierowców jadących za pojazdami rolniczymi, o zagrożeniu i zwiększeniu swojej uwagi co ma się przyczynić na zmniejszenie liczby wypadków drogowych podczas sezonów agrotechnicznych.
Nagrodami za wsparcie projektu są owe Agro Plandeki, które każdy wspierający ten projekt będzie mógł zawiesić na burcie swojej przyczepy, naczepy, kombajnu zbożowego lub innej maszyny rolniczej. Poza trzema głównymi plandekami będę mógł także tworzyć twoją plandekę według twojego życzenia. Może to być np. maszyna/ciągnik rolniczy z twojego gospodarstwa, logo twojego gospodarstwa oraz twoje hasło główne plandeki. Nadruk będzie wykonany na specjalnym materiale i będzie odporny na deszcz oraz promienie słoneczne, plandeka będzie miała specjalne otwory do montażu. Wymiary plandek będą w zakresie: szerokość od 150 do 250 cm, wysokość od 70 do 100 cm. Każdy wspierający musi podać swoje wymiary plandeki, żeby pasowały do jego przyczepy/naczepy/maszyny rolniczej. Poza standardowymi nadrukami będzie 5 pól przeznaczonych dla reklamodawców. Pola te będą obowiązkowo znajdować się na każdej plandece z tego projektu. Wszystkie plandeki mają wliczoną wysyłkę na terenie Polski.


Nazywam się Marcin, w serwisie internetowym YouTube prowadzę kanał techniczny pod nazwą "martinflashgordon" gdzie przewagą jest mechanizacja rolnictwa oraz inne wykonywane przeze mnie prace.
Jestem jedynym członkiem zespołu. Z wykształcenia jestem Technikiem Mechanizatorem Rolnictwa oraz mój drugi zawód wyuczony to Technik Informatyk. Jestem w stanie zająć się sam projektem dzięki moim wyuczonym zawodom. Prawie czterdziestotysięczna widownia z mojego kanału YouTube daje na to dowód.Projekt jest na etapie zakończonych projektów graficznych trzech głównych plandek oraz jestem gotowy na tworzenie waszych plandek które zlecicie mi do wykonania jako czwarta nagroda. Drukarnia, która będzie drukowała plandeki jest również w pełnej gotowości. Jest również piąta nagroda w liczbie tylko pięciu sztuk przeznaczona dla reklamodawców swoich marek rolniczych w Polsce. Poniżej przedstawiam nagrody:

Plandeka nr 1

Plandeka nr 2

Plandeka nr 3

Plandeka nr 4
Budżet, który zostanie zebrany w tym projekcie będzie przeznaczony na: wykonanie projektu co obejmuje wydruk o wysyłkę do Was. Projektowaniem graficznym zajmuję się sam osobiście. Część zebranej kwoty zostanie przekazana na cele charytatywne w moim mieście i okolicach, co pokażę na filmach na moim kanale. Część przeznaczę również na dalsze rozwijanie mojego kanału YouTube, a mianowicie zakup oprogramowania graficznego oraz nośników danych.

 


Projekt będzie trwał 60 dni. Przez ten czas zbiorę oraz zaprojektuję całkowitą waszą liczbę plandek do druku. Musimy zdążyć z wydrukiem i wysyłką do Was przez kolejne 30 dni, aby zdążyć przed żniwami.Kontaktować się ze mną możecie poprzez moje konto "martinflashgordon" na serwisie społecznościowym Facebook oraz poprzez mój kanał YouTube również pod nazwą "martinflashgordon".
Jestem również rolnikiem.
Zapraszam na projekt.
Marcin

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.05.2020 22:10