Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ajstudios07

ajstudios07

Katowice, Polska

Adam Jarzmik- Pianista, kompozytor, aranżer. Urodził się 10 Lipca 1990 roku. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie fortepianu pod okiem wybitnego pianisty Wojciecha Niedzieli. Od 2015 roku wykładowca na AM w Katowicach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4228 PLN z 4000 PLN

91 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2017.

Adam Jarzmik Quintet on Tour!

O projekcie


Witajcie!
Nazywamy się Adam Jarzmik Quintet i jesteśmy jazzowym zespołem z Katowic. Gramy głównie autroską muzykę, której kompozytorem jest lider zespołu Adam.
Wiosną tego roku wydaliśmy debiutancki album "Euphoria",a w lipcu we współpracy z magazynem JazzForum światło dzienne ujrzała kolejna płyta "Live at Radio Katowice".

W drużynie, którą tworzymy znajdują się :

Adam Jarzmik lider, kompozytor, pianista i sprawca całego zamieszania. Niepoprawny optymista, ciągle zapawnia zespołowi szalone i pełne niespodzianek eskapady na koncerty w różnych miejscach świata.

Paweł Palcowski trębacz; aktualnie student studiów doktoranckich AM w Katowicach. Gwiżdże jak nikt inny - on i jego trąbka są złotym skarbem zespołu. 

Jakub Łępa saksofonista; ten instrument nie ma przed nim żadnych tajemnic. Improwizuje tak dobrze i lekko, że nie raz zdarza się mu odlecieć.

Maciej Kitajewski basista; jeżeli masz w planach walking to Maciek z pewnością będzie Ci niezbędny. Zawsze punktualny, bez niego zespół wyglądałby na scenie 60% mniej atrakcyjnie.

Piotr Budniak perkusista; zmiany rytmu, bridge, akcenty - to wszystko bez dwóch zdań zapewnia nasz naczelny żartowniś, najchętniej wtedy kiedy nikt się tego nie spodziwa.

Bardzo lubimy prezentować się i rywalizować na konkursach zarówno w kraju jak i za granicą. Na naszym koncie widnieją już:

2016
- II Nagroda na „52 Festiwalu Jazz Nad Odrą”

- I Nagroda na ‚,VII RCK Pro Jazz Festiwal w Kołobrzegu”

- II Nagroda na „Zilina INTERNARIONAL Jazz Contest”

- I Nagroda na „Blue Note Competition w Poznaniu” 

2017
- I Nagroda na „19. Bielskiej Zadymce Jazzowej”

- Grand Prix na „53 Festiwalu Jazz Nad Odrą”

- II Nagroda na „ BIGSKY JAZZ” w Moskwie

Z powodu naszego zamiłowania do zdrowej rywalizacji oraz zagranicznych wojaży, zgłosiliśmy się na Sibiu Jazz Festival - prestiżowy festiwal w Rumuni i ku naszej wielkiej radości zostaliśmy zakwalifikowani do finału!
Niestety jednak podróż do Rumunii przerasta nasze finansowe możliwości.
Dlatego zwracamy się do Was nasi drodzy, przyszli słuchacze - pomóżcie nam dotrzeć do Sibiu!

Uzyskane środki przeznaczymy na:
- paliwo
- wynajem busa
- opłacenie kierowcy
- opłaty drogowe (bramki, winiety)
- ze względu na długi planowany czas podróży (około 12 h bez postojów) na posiłki, napoje, być może także nocleg
W razie nadwyżki środki przeznaczymy na kolejną trasę planowaną na kwiecień w której uczestniczył będzie gość z USA! Na razie szczegóły muszą pozostać tajemnicą :) 
Każda, nawet najmniejsza wpłata dla nas jest krokiem bliżej Rumunii.Kto wie może ta wyprawa będzie naszym kolejnym sukcesem, który da nam moc energii do działania?

Liczymy na Was!!!Adam Jarzmik QuintetP.S Jeśli jeszcze nas nie znacie, zapraszamy do odsłuchania debiutanckiego albumu "Euphoria" na Spotify, Tidal oraz iTunes. Twórczość zespołu można poznać także na portalu YouTube! 
Znajdziecie nas także na Facebook'u! 
https://www.facebook.com/adamjarzmikquintet/

Media o Twoim projekcie:

FESTIVAL DE JAZZ DE GETXO: ADAM JARZMIK QUINTET Y ANDRZEJ OLEJNICZAK QUARTET

www.deruting.com | 2017-06-09

En la Plaza Biotz Alai hoy tenemos a Adam Jarzmik Quintet (Polonia) en el concurso de grupos y a Andrzej Olejniczak Quartet como plato fuerte.

Adam Jarzmik Quintet - Radiosesja Live

www.radio.katowice.pl | 2017-05-11

RADIOSESJA to multimedialny projekt Radia Katowice do którego zapraszamy wykonawców z naszego regionu. To specjalna sesja nagraniowa transmitowana na radiowej stronie internetowej i radiowym kanale na YouTube. Wszystko zagrane 100% na żywo i transmitowane na cały świat!

Adam Jarzmik Quintet - wygrał konkurs na indywidualność roku Jazz nad Odrą 2017

www.jazzarium.pl | 2017-04-30

Dwa dni przesłuchań, dziewięciu finalistów i jeden zwycięzca. W sobotę, 29 kwietnia, poznaliśmy laureata Grand Prix 53. edycji wrocławskiego festiwalu Jazz nad Odrą. Tytuł Indywidualności Jazzowej 2017 otrzymał zespół Adam Jarzmik Quintet.

Adam Jarzmik Quintet z nagrodą w konkursie Bielskiej Zadymki Jazzowej

muzyka.onet.pl | 2017-02-21

Kwintet Adama Jarzmika z Katowic zwyciężył w konkursie dla młodych zespołów, który towarzyszy Lotos Jazz Festival – 19. Bielskiej Zadymce Jazzowej, odbywającej się w Bielsku-Białej – poinformował we wtorek dyrektor festiwalu Ryszard Batycki.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.10.2017 22:10